Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Mi mozda ostanemo duze doma. Zapravo ne znam kakO je u Zagrebu alI mislim da svi vrtici kreću od 9-og mjeseca,tj. tad primaju novo upisanu djecu. Preko ljeta nema prilagodbe(barem mislim) zbog godišnjeg i slično.  U svakom slučaju morata ćemo nešto smisliti jer je maleni rođen u 5-om mjesecu. Kad mi je doktor rekao da moram mirovati u 12-om mjesecu prošle godine,bilo mi je malo čak i žao što neću više ić na posao,a sad  ne mogu zamisliti vratiti se u firmu. Kad tad.budem morala,brzo se izvrti godina. Idu nam 4 nova zuba van odjednom!! Ovi prednji gornji. Puno jadan plače,slabo jede. Ova noć je bila koma,spavao li smo muž i ja možda 3 ili 4 sata

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Haha,vidi se da sam loše spavala koliko imam grešaka😄

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Suncica da nisu naše neke sijamske blizanke?ovo sve ko da sam ja pisala 🤣😅
    Mi imamo jedan podoj oko 13,imali smo problema sa uvođenjem voća jer slatko nije hrijela primirisat. Također sam joj uzela te jogurte i Čokolino i zobelino s vodom i nije htijela ništa samo povrće. A sad smo prihvatili voće. Također tu i tamo imamo problema s kakicom. Čak i ne neki veliki problemi ali nađe se onaj tvrđi grumenić iako ja uvijek pokušam dat namirnice kao šljiva,tikvica malo maslinovog i sl pa bude ok ali trebaju se njima i crijeva naučiti. 
    Mi ćemo u privatne jaslice tako da možemo na prilagodbu kad god ne moramo čekati 9 mj.

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Atina25

    Suncicada nisu naše neke sijamske blizanke?ovo sve ko da sam ja pisala 🤣😅
    Mi imamo jedan podoj oko 13,imali smo problema sa uvođenjem voća jer slatko nije hrijela primirisat. Također sam joj uzela te jogurte i Čokolino i zobelino s vodom i nije htijela ništa samo povrće. A sad smo prihvatili voće. Također tu i tamo imamo problema s kakicom. Čak i ne neki veliki problemi ali nađe se onaj tvrđi grumenić iako ja uvijek pokušam dat namirnice kao šljiva,tikvica malo maslinovog i sl pa bude ok ali trebaju se njima i crijeva naučiti.
    Mi ćemo u privatne jaslice tako da možemo na prilagodbu kad god ne moramo čekati 9 mj.


    Hahah curke 😇🥰smijeh, strepile oko povrća, na kraju ćemo strepiti oko ovih instant stvari🤣🤣. 
    Moja i adaptirano nikako neće, neku večer muž i ja išli u izlazak, ispljunula je bocu s Ad mlijekom kao da joj se gadi, prije dok je bila manja ju je čovjek i mogao prevariti al sad baš kuzi šta je šta. Tak da se stavila na dijetu od 18 do 1 kad smo došli kući pa je navalila na obje cice 😅. 

    Ma da, mislim da je do prilagodbe crijeva, evo ona je sigurno tri tjedna imala problem s tim i sad opet super kaka, po par puta na dan, bez patnje. 👌
    Mi ćemo ljeto kombinirati godišnji svi po malo, plus svekrva i moja mama za cuvanje, pa na jesen u vrtić. 

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Ja cu traziti produljenje na racun ovih vjezbica sto idemo, tako da doguramo do 9 mj.
    Racunam da ce sigurno dobiti vrtic od 1.9. jer imamo starijeg sina u istom tom vrticu i ima ispunjen uvjet starosti. Lani su navodno po ZG u nekim vrticima cak odbili djecu koja su rodjena prije 31.8., a ranije su ta djeca kao imala garantirano mjesto u gradskim vrticima (ako oba roditelja rade).
    Uglavnom, prijave budu u 5mj, rezultati u 6mj a adaptacija je od 1.9., jer se tada formiraju nove grupe.

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Eden tako je i kod nas u vrtiću. A i nema mjesta,mjesta se oslobode tek kad se ispišu predškolci. Isto budem tražila produljenje na osnovu njege djeteta zbog vježbica,odnosno moram vidjeti kaj će mi fizijatar reći na kontroli idući put. Još malo i 9 mjeseci imamo. Ne radi niš novo,puže i dalje vojnički (tj. rekli su da je to nešto između), diže se u četvernonožni tu i tamo. Voli bit na koljenima i na nogama što po njima ne bi smio… zubi su i dalje boljka,sve gore mu je natečeno,uz to se i malo prehladio-nos curi 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Evo mi prošli kroz našu prvu prehladicu!
    Hvala bogu nije bilo temp, ispirali smo nosić, inhalirali se i dobro je…
    Kad smo krenuli s kašicama, krenuli smo s povrćem i jako puno toga jede, i sad nam je voće problem!
    Neće pa neće! A daj mesa i povrća, sve pojede!
    Tako da nam je doručak malo problematičan…
    Znam mu dati i baby čokolino, keksolino, itd, naravno ne svaki dan i to mu je hit otkad je prvi put probao!
    To je kad stvarno neznam što mu dati… Za ručak uvijek nešto smislim, nije mi toliki problem, ali doručak užas! Nije sezona nekog voća, jednostavno neznam što!
    Izmišljam toplu vodu!

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Pozdrav cure! Evo mi prošli kroz našu prvu prehladicu!
    Hvala bogu nije bilo temp, ispirali smo nosić, inhalirali se i dobro je…
    Kad smo krenuli s kašicama, krenuli smo s povrćem i jako puno toga jede, i sad nam je voće problem!
    Neće pa neće! A daj mesa i povrća, sve pojede!
    Tako da nam je doručak malo problematičan…
    Znam mu dati i baby čokolino, keksolino, itd, naravno ne svaki dan i to mu je hit otkad je prvi put probao!
    To je kad stvarno neznam što mu dati… Za ručak uvijek nešto smislim, nije mi toliki problem, ali doručak užas! Nije sezona nekog voća, jednostavno neznam što!
    Izmišljam toplu vodu!


    Moja je nevjerojatna, ima indikator za mliječno u sastavu proizvoda. Znači sve sto ima mlijeko u sebi, od kasica do zitarica pljuje i iskasljava, sva se uvrijedi što joj to dajem. Danas joj dajem neke rizine pahuljice s kruškama i neće,  čitam sastav, vidim mlijeko jedan od sastojaka, ne znam kako skuzi i tako zakamuflirano. Samo cica moze. 
    Bit će mi baš problem zbog toga kad prestanem dojit, nadam se da bude jogurte htjela ili barem poslije kravlje mlijeko. 
    Ostalo sve želi, voće, povrće, meso, ribu, žitarice naravno bez mlijecnog sastava. 😆 neki dan dajem blitvu u kasici,  meni je to bilo gorko, a njoj super 😆🤣. 

    [tickerfactory.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Ja doručak dajem neko voće ili kombinaciju dva voća (jabuka, kruška, banana, borovnice, mango, avokado, šljive, marelice) sve je to jela i sve joj je fino s žitaricama, zobene, proso, palenta, griz, rizolino al sto posto, Pa mijenjam samo vocku i zitaricu svaki dan i sve radim na vodi. Ručak je ili razno povrće, ječam, ili kombinacija s ribom ili mesom, probala je već oslica, piletinu, teletinu, sve joj je to super, uvijek ubacim malo maslinovog ulja. 
    Sad je još ok dok su mi dva obroka samo, ne znam kako ću treći uvesti, trebao bi biti mliječni treći za veceru a za sad nista od toga.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Ma meso, riba, povrće, to sve super prolazi i odlično jede!
    Od voća ide banana i jabuka, a i to mu je ono jedva - faca koju napravi je neprocjenjiva!
    Ali je teško nabaviti neprskane jabuke pa ih nemam uvijek… palenta, heljda isto ide super!
    Neznam, bit ću nemajka ujutro i to je to! 🤣

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.