Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Lollipop imas pp

    [lilypie.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Pozz! Znam da ste svi na fb ali ako tkogod baci pogled….. Hoće netko tražiti produljenje porodiljni zbog dijagnoze distonije? Kako to ide i koliko se može produžiti? Hvala…..

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Lady probaj trazit moras imat preporuku pedijatra i specijalista i onda svu med dok kad skupis nar 2mj prije kraja roditeljskog odnesen na hzzo

    [lilypie.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Cvarak


    Lady probaj trazit moras imat preporuku pedijatra i specijalista i onda svu med dok kad skupis nar 2mj prije kraja roditeljskog odnesen na hzzo

    Hvala…. Znaš me zda koliko se može produžiti? Mi imamo hipertonus i idemo probati na vježbe al tražila sam sada ped uputnice pa nam je dala za uzv mozga i pregled kod fizijatra… Meni ju nema tko čuvati pa bi morala u jaslice s 12 mjeseci tako da bi svako produljenje dobro došlo…

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Lady e to ti neznam bas ugl daju 3,6mj ili duze ali pitanje dal ce ti odobrit pa onda ide procedura… Ali ugl tamo kad ti beba bude nekih 9mj predja zahtjev i tek tada traZi preporuku pedijatra i fizioterapeuta jel sad ti je jos rano koliko vidim beba ima 4mj… Tako da stignes sve…

    [lilypie.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Hvala ti

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Lady di ces ic na vjezbice? jesi dobila termin?

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Lady di ces ic na vjezbice? jesi dobila termin?

    [lilypie.com]

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Cvarak


    Lady di ces ic na vjezbice? jesi dobila termin?

    Idemo privat na vježbe…. Termin za fizijatra na goljaku smo dobili tek 13.6. Ići ćemo pa ćemo vidjeti (Klaićevoj termin tek u 10.mj). Privat idemo jednom tjedno, a prvi pregled je bio besplatan. Bili smo na uzv mozga al to je ok, a vježbe preporučuju dok ne prohoda, dok intenzitet ovisi o napretku.

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    A kad si se narucila kojeg dtuma ?' I di ste isli na uzv mozga?!

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.