Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1455

    Prijavi adminu

    Oliva4


    Mary odlično odlično! Pametnica je sve naučila ☺☺ tvoja bi mogla dobit jaslice pošto će napunit prije 31.8. godinu dana..vjerojatno nećeš imat prednost zbog ugovora, ali ne vjerujem da će bit nekih problema :)

    Branchi čuj, koliko se sjećam pisalo je da se prijave predaju od 2.5. do kraja tog tjedna znači..baš ću sad opet bacit pogled..mislim da je pisalo u onom dokumentu na fejsu što je cvarak stavila..

    Nadam se da si u pravu, jer ako ne upadnemo jao nama…vjerojatno će morati u privatne jaslice. Dobro da popratim ovdje forum jer sam već skoro zaboravila da treba uskoro predavat papire 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Ah i ja bi da cure ne podsjete na neke stvari :)

    Ja se isto nadam da će moja upast, a ako ne, takoder privatne 😝😝

    [lilypie.com]

  • nina34

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Mary bravo za vjezbacicu 😊!
    Kod kojeg ste fizijatra na Goljaku?! Zanima me jer je nama receno da bez obzira sto nema odstupanja u razvoju moramo vjezbati dok ne prohodamo!

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1455

    Prijavi adminu

    nina34


    Mary bravo za vjezbacicu 😊!
    Kod kojeg ste fizijatra na Goljaku?! Zanima me jer je nama receno da bez obzira sto nema odstupanja u razvoju moramo vjezbati dok ne prohodamo!

    Nisam sigurna kako se zvao doktor jer smo bili samo na pregledu, nismo na Goljaku uopće vježbali. Zadnji mjesec smo išli privatno dok smo čekali ovaj termin na Goljaku.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Mary da nije moDa dr zucko?! I dal ce netko trazit produljenej tj njegu za djete posto idete na vjezbice?!

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1455

    Prijavi adminu

    Evo pogledala sam sad u papirima, dr Cetinić nas je pregledao i bio je baš simpatičan.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ajme cure došla sam se malo javiti…
    nisam baš aktivna od kad sam rodila S.
    a i zaboravih da imamo temu…pa jesenske trudnice a sad mame veliki pozdravi od nas 
    mi vam cicamo puno, papmo malo dohrane, imamo jedan zubic i super zahtjevni smo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • nina34

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Cvarak ja bi trazila produljenje ali s obzirom da nisam zaposlena na neodredjeno nemam pravo tak da cu morat ostat doma ali na zalost bez primanja😕 jer  necemo stic rijesit rukice do godinu dana a i kad ih rijjesimo morat cemo i njih vjezbat a to uz posao je nemoguca misija.

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Lollipop pa pozzz neka neka vi cickate i pomalo papate …tako i mi samo sto mi nemamo jos niti 1 zub 😁

    Nina joj bas mi je zao,al bude to sve ok!!

    [lilypie.com]

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    Vidim da pisete da se druzimo na fb…tamo sam aktivnija…kako nam se grupa zove?

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.