Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina34

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Branchi na zalost bit ce ih jos  nekoliko ni sami doktori nisu sigurni koliko ali racunamo jos najmanje 3 😕.

  • Avatar Bumbo0809

    Bumbo0809

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    NMaren cestitam na prinovi :)))) uzivajte!

    Nina-super da je operacija dobro prosla.. on je mali lavic pa ce i ostale podnijeti odlicno! Saljemo mu pusu :*

    Sunceko, moj G ima 7 i budi se nekad svako 1,30-2-3-4-5-6… zavisii kako kad!  Iako vec neko vrijeme smo na cca 2h budjenja

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Ma super da je ova prosla dobro, tako ce i sve ostale, koliko god ih bilo 💕

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Curke hocete predavt papire za vrtic?!

    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Ja hoću..krećem sutra s prikupljanjem dokumentacije pa ćemo odnijet 2.5. odmah ujutro..ne nadam se puno, ali šta sad..možda nešto uspijemo iskombinirat ☺😄
    Baš mi se sviđa vrtić u kvartu, imaju neke super programe, nadam se da će upast ☺☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Sta vec 2.5 se predaju papiri????

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Mi se isto namjeravamo prijaviti za jaslice, ali ja nisam za stalno zaposlena. Nadam se da čemo uspjeti jer bi trebala početi raditi na autorske ugovore nakon ljeta.
    Evo da se pohvalim: nakon mjesec dana vježbi privatno L je jako motorički napredovala  Danas smo imali pregled na Goljaku i više nema nikakva odstupanja, ne mora više vježbati i puzi ko da je na baterije 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Mary super za napredak 🎉💕

    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Mary odlično odlično! Pametnica je sve naučila ☺☺ tvoja bi mogla dobit jaslice pošto će napunit prije 31.8. godinu dana..vjerojatno nećeš imat prednost zbog ugovora, ali ne vjerujem da će bit nekih problema :)

    Branchi čuj, koliko se sjećam pisalo je da se prijave predaju od 2.5. do kraja tog tjedna znači..baš ću sad opet bacit pogled..mislim da je pisalo u onom dokumentu na fejsu što je cvarak stavila..

    [lilypie.com]

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Uf morat cu i ja pogledat i da skupimo papire…samo da nam svima bude mjestaaaaaa 😩

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.