Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jahanara

    jahanara

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Sova dobro smo. Pocela sam raditi ima vec mjesec dana, tako da je cura sa tatom. Malo mi je naporan tempo, al eto tako mpra biti. Papamo kasice, sad uvodimo drugi obrok, cikimo i papamo bocu dok mene nema. Imamo 2 zubica. I jos uvijek smo manekenske gradje. Imamo 7kg… malo me to frustrira jer su sve bebe oko nas buhtlice al eto, sta joj mogu. Dobro jede, samo kg nece na nju. Kako ste vi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    jahanara


    Sova dobro smo. Pocela sam raditi ima vec mjesec dana, tako da je cura sa tatom. Malo mi je naporan tempo, al eto tako mpra biti. Papamo kasice, sad uvodimo drugi obrok, cikimo i papamo bocu dok mene nema. Imamo 2 zubica. I jos uvijek smo manekenske gradje. Imamo 7kg… malo me to frustrira jer su sve bebe oko nas buhtlice al eto, sta joj mogu. Dobro jede, samo kg nece na nju. Kako ste vi?

    Ma bitno je da je ona sretna i zadovoljna! To je mala manekenka!! 😊 Jesu se snašli tata i curka? 
    Mi smo dobro. Isto papamo kasice i uveli smo dopodne voćni obrok kojeg bas i ne jede, tak da imamo jos uvijek jedan obrok i pokušaj drugog, hahaha 😄 Uživamo u ovom lijepom vremenu i jedva cekamo da se brčkamo!
    Jos nisi popustila da se druzis s nama na fejsu? 😂 Doci cemo te onda s vremena na vrijeme ovdje skicnuti 😉

  • Avatar jahanara

    jahanara

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Hahahha nisam jos popustila, al bas mi falite 

    Tak i moja, nece vocne a povrtne bas rado popapa. 
    Tata i cura su se super snasli, dream team.

    Joj uzivajte u brckanju, mi jedva cekamo 8.mj da idemo na more.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Joj, mogu si mislit da ti fali druzenje!

    Ukratko- bebice su masu aktivne. Pužu i demoliraju stanove  Svi papaju lijepo, neke mame su se vec i našle i podruzile. Aktivno je u svakom slučaju! 

    Mi se isto brčkamo tek u kolovozu. Do onda mozda na balkonu u lavoru, hahahah 

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    Ajde super da se tata snaso! A hoce pit na bocu?! Dajes ad ili se izdajas? Kakv ima raspored? Mi ujutro oko 9 voce pa cicka pa uglavnom tak oko 14 povrce ….

    [lilypie.com]

  • Avatar jahanara

    jahanara

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pije na bocicu, dajem joj ad. u 6 joj dajem obicno cicati, oko 10 ad, 13h voce sa pahuljicama, 16h povrce i nekad umjesam u povrce bijelo meso, oko 19h ciki i 22h bocica.
    Kako ste vi cvarak? Kako kukici?

    [lilypie.com]

  • Avatar Cvarak

    Cvarak

    Broj poruka: 1165

    Prijavi adminu

    O pa super vam ide! Al zadnjih par dana smo nest poremetili ritam nece bas papat kasice al ok aj bude opet pocela. Pa bolje su kukici idemo uskoro na kontrolu …nosimo siroko po noci

    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Evo kako smo neki dan pričali kad smo se našli da nitko ne gleda klokanicu, došla malo škicnut kad evo vas :D jahanara pozdrav i tebe smo spomenuli kako te nema. Ne želiš do kraja upotpuniti jesensku grupu :D
    Puse objema :* :*

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.