Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Fritulica ti ides svaka 2 tj na pregled? 
    Mislim da nemas razloga biti zabrinuta. Ja ne znam slucajeve vece bebe, ali znam manje za 2 tj pa je opet sve bilo ok, ali i mislim da je do tih mjerenja. Moj mali je na zadnjem pregledu imao femuralnu kost koja zaostaje 3-4 dana, na ovom je naprednija 5 dana. Eto to mi bas upalo u oci jer je ta kost zadnji put jedina bas odskakala i sad opet odskace. Sigurna sam da je do mjerenja.

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Inače sam svaka 4 tjedna na pregledu ali evo ovaj put dr. savjetuje napraviti slijedeci pregled za dva tjedna.
    Znam da mjerenja nisu precizna plus tjedni se računaju od zadnje menstruacije pa su odskakanja normalna ali ipak me brine.

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Kengurice, mislim da smo dobile malu JGL kremu i biobaza protiv strija, ne pavlovicevu

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Aurora, sretna godisnjica.
    Jutros vec obavila urinokulturu ali jedva se dovukla do dz i nazad. Jucer je ohladilo ali sam lose spavala. Nisam mogla zaspati pa se probudila u 3 i ne zaspati do 5 pa malo jos zadrijemala do pola 7.
    Dosla doma i spavala bi ali sipak, prvo mi se piskilo pa me postar scima pa me svekrva zove…..nikad kraja. Ubi me ovaj nizak tlak, jedva se vucem. Tako sam stalno umorna.

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Fritulica, meni je beba na zadnjem pregledu bila za 10 dana veca i doktorica je rekla posto mi je secer i kolicina plodne vode ok da nema razloga za brigu i dobila sam uputnicu za bolnicu da odem u TA za 4-5 tjedana jer je ona na godisnjem i ne zna tko joj je zamjena. Mislim da ti uputnica treba koliko ja znam. Jel ti stalno ides svaka 2 tjedna na preglede?

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Ne, inače idem svaka 4 tjedna ali ovaj put ona savjetuje da ubacimo taj dodatan pregled za dva tjedna.
    Ma sigurno treba uputnica, zvati ću sestru da mi isprinta, nešto se zapricala pa je vjerovatno predvidila da imam i uputnicu.

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Ma u svakom slucaju bolje da je opreznija i da se provjeri pa si na miru :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kao sta cure kazu do mjerenja je tako je i meni beba bila prvo za tj dana veca onda je bila par dana veca i sad je ponovno ta tj dana veca, mislim da je sve do mjerenja njihovog isto kao sta znaju pogrijesiti sa kilazom i sa svime 

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Meni je doniranje jako lijepa gesta, sto god da se doniralo. Ali svom  djetetu ne bih nikad dala tudje mlijeko, jednostavno mi se to ne svidja i uvijek bih prije dala AD ako ja ne bih mogla dojiti. Ja bas ne volim te propagande oko dojenja i vec vidim sad naklapanja oko toga ako to pozivi, ispast ce bitnije donirati majcino mlijeko nego krv

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Angelina, ako sam ja shvatila dobro to je samo za Palčiće koji nemaju uopce razvijen gastro sustav. Ne bih ni ja dala djetetu rodjenoM u terminu, al da mi se rodi s 24 tjedna bih dala sve sto mi savjetuju da povecam sansu normalnog razvoja. Je jaka je pro dojenje politika, ali bome je jaka i kontra. A ja ne kuzim ni jedno ni drugo. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.