Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Ja se s bademovim uljem mazem i sve sto obucem nakon toga mi je masno i ne mogu skinut to ulje s odjece 🙁 a u dmu sam dobila tu biobazinu kremu koja smrdi 😂 bit ce da dijele smrdljive kreme trudnicama, e paa kad dobiju jecmenac nek se ne cude 😂 znaci ne postoji carobna formula protiv strija osim dobrih gena 😐

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    luce35

    Manichti o bebi uvijek u muskom rodu, kladim se da je curica 🤣🤣🤣


    Hahahhahaha da znam da ce tako biti i susjeda moja uvjerena da je to njen pajto i stalno u muskom rodu i kazem ja njoj bit ce nama kad nam pajto pokaze ribicu na sljedecem uzv hahhah… 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Kengurica bome jos malo, srpanj ce proletjeti i onda ide finish  🙈🙈🙈
    Fritula ja sam za donaciju uvijek, u bilo kojem obliku. Da li bi da pije moje dijete izdojeno ne znam, nisam o tome nikad razmisljala. Recimo sto se tice dojenja to je za mene bas intiman cin i vjerujem da bi se osjecala ocajno da vidim svoje dijete na sisi druge majke. Onaj osjecaj nemogucnosti, ocaja i razocaranja da nisi ti taj koji tu vaznu funkciju obavlja nego netko umjesto tebe. Vjerujem da na to ne bi pristala. 
    Aurora sretna vam godišnjica braka  🥂😍

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Aurora sretna godisnjica!
    Ja taman krecem na pregled. Centar grada, 11 i 15. Drz te mi fige se da necu upasti u guzvu i da cu naci parking iz prve!

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    joj mene je svekar jucer pilao zasto mi ne zelimo doci na par dana na more dok su oni na moru i pitam kad idu kaze 18.8. i lijepo covjeku objasnim da se ne osjecam ugodno ic na more 2 tjedna pred termin i on se uvrijedio hahahah nisam mogla vjerovat

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Tu sam citam vas al mi se neda pisati, nesta sam bezvoljna vec 2 dana nista mi se neda, valja kako se ovo vrijeme minja pa i ja..
    Aurora87 sretna ti godisnjica 
    Ja sam mazala sa biobazom, pa sam presla na neko bademovo al nemazem se cesto i trbuh mi je popuco odozdo ima par crta al sam i dalje lina mazati, sise su mi popucale u pocetku dok sam ja skuzila sta se desava one popucale al nista strasno, tako da se ne sikiram uopce.. Ovo za mlijeko nezz kako bi,al postoji mogucnost da bi dopustila da zena druga podoji tada ako ja nisam u mogucnosti al bi naravno ja nastavila dojiti ali dns to vise ni nedaju da druga zena doji necije dijete tako da se ne bojte nece vam niko dojiti dijete, prije nije bilo ad mlijeka pa su zato druge dojile.. 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Cure koje idu na pregled sretno 😘

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora sretna vam godišnjica 😘🎉🎊🥳 i ja iscekujem svog 🐭 pa cemo proslaviti nasu 2. godišnjicu i da prebrzo su prošle te godine… Lijep provod vam zelim 💏
    I ja se mazuckam s Biobazom kremicom iz DMa ali ne smrdi mi iako nije bas niti da mirisi, super su mi Johnson ulja u gelu na opranu mokru kozu i potapsam rucnikom visak i koza uopce nije masna. 
    Sto se dojenja tice ako imam mlijeka na izvoz svakako bi dala, a isto bi i uzela iako bi gledala od provjerene si osobe ako imam mogucnost, znam sigurno da u tu banku ostavljaju provjerene osobe ali nekako mi u glavi tko zna od kod sam dobila i u glavi mi je zena koja na sisi ima bebu a u ustima cigaretu u isto vrijeme, pa hvala nebi. 
    Ako mi bude bilo potrebno od seke dobijem Aventovu rucnu izdajalicu a ako bude veca potreba za izdajanjem planiram si uzeti elektricnu…
     Sretno cure na pregledu danas tko ide, javite napredak 🥰😊

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda, gužve je bilo ali sam uspila nac parking odmah.
    Ugl. bebač je veći za 2 tjedna. Kaže dr i da mi je stomak velik za ove tjedne ali nema viška plodne vode i gledala je sve organe, najviše želudac i sve je ok, nema ništa što upućuje na ikakav problem. Kaže da ona ide na go pa  da se naručim u bolnicu za dva tjedna na kontrolu da budemo mirni.
    Napravila sam anomaly da 22 tt I sve je bilo ok, u početku je isto beba bila veća za 2 tjedna a u međuvremenu nije dr nista komentirala.
    Sad ne znam šta da mislim. Imam li razlog za brigu?
    Dobila sam 4 kg zadnjih mjesec dana nakon urednog oggt, sve skupa 6kg, mislim da ću opet malo pripaziti koliko jedem jer znam da sam pretjerala.
    Jel' treba uputnica za bolničku ambulantu, nisam je dobila?

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja zaspala opet 🤭
    Jesmo dobile dvije kremice od dm? Ne sjecam se, kao da mi zvoni da je neka bila mala Pavloviceva, al drugi brand i ova, i eventualno neka zinc mast, al samo jedna i tubi?
    Aurora cestitama i lijepo se napapajte i podruzite.
    Moja baka je dojila drugu djecu kad mame ne bi imale, to je bilo ratno vrijeme (2.svjetski), ona je imala zaredom vise djece i imala je mlijeka stalno, a onda kad neka zena nema, a pitanje jesu tad imali stoke zbog rata je baka dojila toj zeni bebu. I to je tad bilo normalno.
    Bas mi nekako ni ne znamo kako imamo sve na dohvat ruke, evo ja tek sad to pomislila.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.