Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam prvo na carski, sad je jos upitnik al veliki su izgledi da cu ponovno morati

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Eh to je jedna prednost zivota u Zg, susjede zaboli dupe jel meni netko cisti. Doduse ni ne znaju kaj se u mom stanu dogadja niti ista o meni osim da smo susjedi. Dapace mladi ljudi koji mene okruzuju imaju cesto tete cistilice. 
    Ja ju nemam jer mi dosad nekako nije trebala, al cim zatreba rado cu je imati.

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Lalolitala ti si imala kontrakcije? Sta je ta profilaksa koju si dobila?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Eh to je jedna prednost zivota u Zg, susjede zaboli dupe jel meni netko cisti. Doduse ni ne znaju kaj se u mom stanu dogadja niti ista o meni osim da smo susjedi. Dapace mladi ljudi koji mene okruzuju imaju cesto tete cistilice.
    Ja ju nemam jer mi dosad nekako nije trebala, al cim zatreba rado cu je imati.


    Ja sam to radila dodatno uz posao prosle godine u sezoni.. Imas svakakvih ljudi i svasta traze da se pocisti i odradi ali zapravo kad volis ribati kao ja onda ti nije tesko.. I naravno nema cjenkanja s nikim kazes svoju cijenu i kome pase pase..  Meni je to bilo super odraditi za par sati spremanje i ljepo si zaradis i nemas griznju savjest kad odes i spizdis te pare samo na sebe haahh.. Iskreno cure fali mi sezona i posao… Voljela sam spremati apartmane i nije mi bilo tesko raditi od jutra do mraka… 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Manich polako, doci ce tvoje vrijeme kad ces moci raditi i zaradjivati, sad te neka druga sreca čeka. Znas kako kazu, nije posao zec, nece uteci :) 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Manichpolako, doci ce tvoje vrijeme kad ces moci raditi i zaradjivati, sad te neka druga sreca čeka. Znas kako kazu, nije posao zec, nece uteci :)


    Eh da je to tako jednostavno objasnit mojoj mami koja nekad zna rec nemas pojma sta si si napravila bit samohrana mama tko ce te htjet di ces si nac posla ko ce ti dijete cuvat.. Uhh kad pocne takve stvari govoriti onda mi dodje da spakiram torbu i odem da nitko nezna di.. Eto tako ona meni zna nekada i onda me povrijedi jer ispada kao da sam vrijedila nesto samo kad sam mogla rintat po sezonama i slat pare kuci.. Sad kad to vise necu moci sada nevaljam i sad sam svima teret opet. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Žalosno je što se, barem na moru u sezoni, zaradi više ako čistiš apartmane nego ak čuvaš klince…ljudi će radije dat 50 kn/sat za čišćenje, a kad im kažeš tu cijenu za dijete onda im je previše (domaći, stranci daju lovu samo da se riješe djeteta )

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Manich ne sekiraj se, logicno da je ona kao majka nezadovoljna sto je tako ispalo i sto ces sama odgajati bebu. Svi mi zelimo sve najbolje i najidealnije svojoj djeci ali zivot je sve samo ne savrsen. Pusti dok joj to malo sjedne, cuvaj zivce. 
    Tko ce te htjeti je proizislo iz nekih konzervativnijih vremena kad je bila sramota da zena sama podize djete i nijedan muskarac nije imao blagoslov obitelji uzeti “takvu” zenu. Poznam nekoliko muskaraca koji su ozenili zenu s djetetom, imaju i zajednicku djecu i brakovi su im bolji od mnogih. Opusti se, doci ce i novac i ljubav i obitelj, sad uzivaj u trenutku 😍

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    fritula

    Inače sam svaka 4 tjedna na pregledu ali evo ovaj put dr. savjetuje napraviti slijedeci pregled za dva tjedna.
    Znam da mjerenja nisu precizna plus tjedni se računaju od zadnje menstruacije pa su odskakanja normalna ali ipak me brine.


    Ja vodim trudnoću u bolnici i uvijek mi govori da je beba veća za tjedan dana. Neki dan otišla privatniku na 4d kad ono beba taman. Privatnik kaže fali plodne vode,dr u bolnici ništa. Tako da vjerujem da nije svaki uzv isti. Budi bez brige

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    MonaL.

    fritula

    Inače sam svaka 4 tjedna na pregledu ali evo ovaj put dr. savjetuje napraviti slijedeci pregled za dva tjedna.
    Znam da mjerenja nisu precizna plus tjedni se računaju od zadnje menstruacije pa su odskakanja normalna ali ipak me brine.

    Ja vodim trudnoću u bolnici i uvijek mi govori da je beba veća za tjedan dana. Neki dan otišla privatniku na 4d kad ono beba taman. Privatnik kaže fali plodne vode,dr u bolnici ništa. Tako da vjerujem da nije svaki uzv isti. Budi bez brige


    Razlika u uzv uredjajima zna biti velika, u Splitu daleko najmoderniji i najnoviji uredjaj ima Gynenova. Moja gin ima stariji 2d i tamo dobro da bebu vidim 🤣🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.