Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Poz cure, nikako da nađem vremena da se javim… Stigla nam je jos jedna ljepotica u petak 15.11. 3,550 i 56 duga.. Prelijepa, mama je vec zaljubljena u nju 🌞🌞🌞, predivna mi je.. Dojenje nam je lijepo krenulo, mlijeko nadoslo, par puta stavila lisku od kupusa da malo umanji napetost, i eto bitno je da je super pocelo 🤗🤗.. Jucer isla na kontrolu kod pedijatra, sve super, stolica vec zuta skroz, a ona izgubila svega 110 gr od rođenja, to je znak da je sita, a i ovako je poprilicno mirna, vjerovatno je zasad zadovoljna 😊..
    Cestitam curama koje su u međuvremenu rodile jer stvarno nemam pojma ni ima li vise koga ovdje… 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Lala cestitam 😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    💙29
    💜38
    KOLOVOZ
    Sara2019 - 20.8. Djevojčica 💜 🎂 Sara 12.08.
    Minnie_mi - 20.8. Djevojčica 💜 🎂
    Martina0204 - 22.8. Djevojčica 💜🎂 04.09.
    ayla - 22.8. Djevojčica💜 🎂 17.08.
    TeBa- 25.8. Dječak 💙 🎂22.08
    PetiteFille- 31.8. 💙 🎂 04.09
    RUJAN
    Noemi1 - 5.9., djecak 💙 🎂 23.08.
    Senci30 - 5.9.,djevojčica 💜 🎂22.08.
    Angelina - 9.9.djevojcica-KB Merkur💜🎂Nika 08.09.
    ReginaP - 11.9., djecak - KB Merkur 💙🎂 16.09
    Leona29 - 12.9., djevojčica 💜🎂 16.09
    samy_lo - 14.9. djevojčica 💜 🎂 11.09.
    Breskvica - 14.9., djevojčica💜 🎂 12.09.
    Julie - 15.9. dječak - KB Merkur💙🎂 17.09
    LollyBB - 15.9 dječak💙🎂14.09
    Aurora87 - 18.9., dječak-KBC Osijek💙🎂 19.09.
    Maša62 -19.09.curka-Vinogradska💜🎂Maša 07.09
    Nopobo- 21.09. curka💜🎂 02.10
    Lalolitala- 21.9 Dječak💙🎂 16.09
    irma123 - 23.09. curica - OB Virovitica 💜🎂 22.09
    DijMar - 24.9. dječak - ŽB Čakovec💙 🎂03.10
    Jules55-25.9. Djevojčica 💜 🎂24.09
    felicita28 - 28.9., dječak - Petrova💙🎂28.09
    anemone - 29.9., djevojčica - KB Merkur💜🎂 30.09
    LISTOPAD
    Marinaaaa- 2.10., 🎂 02.10
    DaVoS - 3.10., djevojčica💜🎂 09.09
    Petrica87 - 06.10, dječak💙
    Natalie - 7.10. dječak💙
    Laura233 - 7.10. djevojcica💜
    ygritte - 8.10.dječak💙🎂09.10
    Deja1988 - 12.10. djevojcica- Vinogradska💜🎂05.10
    Linopp - 10.10. Djevojčica 💜🎂09.10
    Matea26- 13.10. Dječak - Vinogradska💙🎂29.09
    Nensy0308-13.10. curica-Vinogradska💜🎂25.10
    mc_zbg - 13.10. - curica - Vinogradska💜🎂 25.09
    Xoxo - 15.10. - dječak 💙🎂 09.10
    Dior2 - 15.10.- Djevojčica 💜🎂 30.09
    sreca - 16.10.- Curica💜 🎂 20.10
    Doris3101 - 16.10. - dječak💙🎂20.10
    Loptica10- 16.10.- djevojčica 💜🎂07.10
    Pahuljicaa - 18.10.-djevojčica 💜🎂20.10
    Andrea21 - 18.10. - djevojčica 💜
    Lady_Bird - 20.10. curka💜🎂22.10
    Mamika99 - 21.10. - dječak, KBC Osijek💙
    HarryPotter - 21.10-dječak 💙 🎂19.10
    fritula - 23.10. - dječak💙
    Teresita - 24.10-dječak💙🎂 15.10
    MonaL. - 24.10-dječak💙 KBC Split🎂27.09
    Venus - 24.10. - curica 💜 🎂20.10
    Manich - 26.10. - dječak 💙 🎂 26.10
    danica_zvijezda - 31.10.- dječak💙
    STUDENI
    Luce35- 01.11 - curica 💜🎂01.11
    Mouse - 02.11.- djecak 💙 🎂 23.10
    Dinah - 02.11. - curica 💜🎂07.11
    anita775 - 03.11. dječak - OB Sisak💙
    October30 - 06.11. Djevojčica 💜🎂10.11
    Toškica95 - 06.11. - dječak?💙
    mommy_V - 06.11.-djevojčica 💜🎂07.11
    Pikulica19 - 12.11. curica - Vinogradska💜🎂05.11
    Zara88 - 12.11. Djevojčica 💜
    lala3 - 17.11. djevojčica 💜🎂15.11
    Jeja4 - 19.11.djevojčica-Vinogradska💜🎂 19.11
    Frajla - 20.11. dječak - Sv. Duh💙🎂10.11
    Nutrizone- 22.11. Djevojčica 💜
    Kengurica - 25.11. dječak 💙🎂29.10
    Ivana0907 - 25.11.djevojčica💜
    Iwancheee- 26.11. dječak💙
    Marijaa.Ika - 26.11. Djevojčica 💜

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pise da bi jos 5 cura trebalo al nitko nista ne javlja s tim da ih ima izbrisanih jer se nisu javljale 

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Da ne ostanem duzna i pricu s poroda 😊.. Termin bio 17.11. međutim odlucili se inducirati porod zbog problema o kojima sam vec pisala.. Uglavnom petak ujutro 15 do 10 mi ukljucuju indukciju, otvorena bila 4 prsta prije toga, bez bolova bez icega. Sat vremena indukcije ja ne osjetim nikakvu bol, dolazi dr kaze moramo pojacati da krenu bolovi, oko 11 krecu bolovi, sve jace i jace, oko pola 12, dr me pregleda jer je htjela ptobusiti vodenjak, međutim u tom trenutku on spontano odlazi, kaze ona super.. Trudove prodisavala uredno, cak ih i brojala sedam udisaja i izdisaja da prođe jedna kontrakcija.. Oko 12 bolovi vec jaki skroz, dolazi dr a ja vec sve zvijezde brojim, pregleda me kaze 6 otvorena, ja joj trazim bilo sta da olaksa bol 🤣, kaze ona epiduralna, rekoh moze samo sto prije 🤣.. Dolazi anesteziolog sa svojim pitanjima ja vec spremno na sve, sve je super samo dajte, haha i eto oko pola 1 primim epi i odahnem… Cudan osjecaj vidis da se unutra nesto desava ali bol ne osjetim.. Oko pola dva dolzi babica, ja joj kazem imam osjecaj da cu kakiti i ona me pregleda kaze uh super idemo na sto, tamo pređem, oni se svi skupili ali ne ide, ja ne mogu da tiskam, kaze babica hajmo izaci lakse ce joj biti i tako je i bilo, svi izssli samo me babica pratila i ja zacas uspijem istiskati do pred kraj kad ona zove dr i eto 15 do 2 se rodila princeza, nisam sjecena, nisam pucala, sve super, uglavnom predobro je proslo…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    lala3

    Da ne ostanem duzna i pricu s poroda 😊.. Termin bio 17.11. međutim odlucili se inducirati porod zbog problema o kojima sam vec pisala.. Uglavnom petak ujutro 15 do 10 mi ukljucuju indukciju, otvorena bila 4 prsta prije toga, bez bolova bez icega. Sat vremena indukcije ja ne osjetim nikakvu bol, dolazi dr kaze moramo pojacati da krenu bolovi, oko 11 krecu bolovi, sve jace i jace, oko pola 12, dr me pregleda jer je htjela ptobusiti vodenjak, međutim u tom trenutku on spontano odlazi, kaze ona super.. Trudove prodisavala uredno, cak ih i brojala sedam udisaja i izdisaja da prođe jedna kontrakcija.. Oko 12 bolovi vec jaki skroz, dolazi dr a ja vec sve zvijezde brojim, pregleda me kaze 6 otvorena, ja joj trazim bilo sta da olaksa bol 🤣, kaze ona epiduralna, rekoh moze samo sto prije 🤣.. Dolazi anesteziolog sa svojim pitanjima ja vec spremno na sve, sve je super samo dajte, haha i eto oko pola 1 primim epi i odahnem… Cudan osjecaj vidis da se unutra nesto desava ali bol ne osjetim.. Oko pola dva dolzi babica, ja joj kazem imam osjecaj da cu kakiti i ona me pregleda kaze uh super idemo na sto, tamo pređem, oni se svi skupili ali ne ide, ja ne mogu da tiskam, kaze babica hajmo izaci lakse ce joj biti i tako je i bilo, svi izssli samo me babica pratila i ja zacas uspijem istiskati do pred kraj kad ona zove dr i eto 15 do 2 se rodila princeza, nisam sjecena, nisam pucala, sve super, uglavnom predobro je proslo…


    Super iskustvo, nije tako lose.. Bitno da se svi napanje gledati kako beba ide van, super da nisi nit rezana nit popucala 😊😊

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Hvala Ajla i Aurora i da u BiH sam i vjeruj i taj jedan dan ke mnogo u bolnici 🙃.. da mala je bas poput sestre duga a vitka, haha, tako da joj sve moze duzinom ali joj je siroko 😊.. muz kaze mala za tebe se ne moze ni kupiti nista kad si mrsavica, a duga.. 
    Jeja cestitam, pa cu dok nađem vremena prelistati i str koje nisam.. Vidim tamo zara se nije javila i ivana koliko se sjecam od tih aktivnijih… imate 😘 od nas dvije

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    lala3

    Poz cure, nikako da nađem vremena da se javim… Stigla nam je jos jedna ljepotica u petak 15.11. 3,550 i 56 duga.. Prelijepa, mama je vec zaljubljena u nju 🌞🌞🌞, predivna mi je.. Dojenje nam je lijepo krenulo, mlijeko nadoslo, par puta stavila lisku od kupusa da malo umanji napetost, i eto bitno je da je super pocelo 🤗🤗.. Jucer isla na kontrolu kod pedijatra, sve super, stolica vec zuta skroz, a ona izgubila svega 110 gr od rođenja, to je znak da je sita, a i ovako je poprilicno mirna, vjerovatno je zasad zadovoljna 😊..
    Cestitam curama koje su u međuvremenu rodile jer stvarno nemam pojma ni ima li vise koga ovdje… 😘


     Cestitam 😁

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    lala3

    Poz cure, nikako da nađem vremena da se javim… Stigla nam je jos jedna ljepotica u petak 15.11. 3,550 i 56 duga.. Prelijepa, mama je vec zaljubljena u nju 🌞🌞🌞, predivna mi je.. Dojenje nam je lijepo krenulo, mlijeko nadoslo, par puta stavila lisku od kupusa da malo umanji napetost, i eto bitno je da je super pocelo 🤗🤗.. Jucer isla na kontrolu kod pedijatra, sve super, stolica vec zuta skroz, a ona izgubila svega 110 gr od rođenja, to je znak da je sita, a i ovako je poprilicno mirna, vjerovatno je zasad zadovoljna 😊..
    Cestitam curama koje su u međuvremenu rodile jer stvarno nemam pojma ni ima li vise koga ovdje… 😘


    Cestitaaam 😊😊😊😊 javi nam kak je proslo kad uhvatis vremena 😃

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    lala3

    Da ne ostanem duzna i pricu s poroda 😊.. Termin bio 17.11. međutim odlucili se inducirati porod zbog problema o kojima sam vec pisala.. Uglavnom petak ujutro 15 do 10 mi ukljucuju indukciju, otvorena bila 4 prsta prije toga, bez bolova bez icega. Sat vremena indukcije ja ne osjetim nikakvu bol, dolazi dr kaze moramo pojacati da krenu bolovi, oko 11 krecu bolovi, sve jace i jace, oko pola 12, dr me pregleda jer je htjela ptobusiti vodenjak, međutim u tom trenutku on spontano odlazi, kaze ona super.. Trudove prodisavala uredno, cak ih i brojala sedam udisaja i izdisaja da prođe jedna kontrakcija.. Oko 12 bolovi vec jaki skroz, dolazi dr a ja vec sve zvijezde brojim, pregleda me kaze 6 otvorena, ja joj trazim bilo sta da olaksa bol 🤣, kaze ona epiduralna, rekoh moze samo sto prije 🤣.. Dolazi anesteziolog sa svojim pitanjima ja vec spremno na sve, sve je super samo dajte, haha i eto oko pola 1 primim epi i odahnem… Cudan osjecaj vidis da se unutra nesto desava ali bol ne osjetim.. Oko pola dva dolzi babica, ja joj kazem imam osjecaj da cu kakiti i ona me pregleda kaze uh super idemo na sto, tamo pređem, oni se svi skupili ali ne ide, ja ne mogu da tiskam, kaze babica hajmo izaci lakse ce joj biti i tako je i bilo, svi izssli samo me babica pratila i ja zacas uspijem istiskati do pred kraj kad ona zove dr i eto 15 do 2 se rodila princeza, nisam sjecena, nisam pucala, sve super, uglavnom predobro je proslo…

    Pa super da je sve tako proslo i svaka cast babici…mene je more njih gledalo i navijalo…jos bio neki lik koji ne prica hr, on je jedno 3 sata samo stajao dolje mi kod nogu i blejao sta se događa🙄. A kad je bila smjena u 7 a meni tu vrhunac bolova bio (tad sam dobila spasmex i glukozu), popizdila sam, doslo mi da im kazem da se tornjaju.. svi se nest hihocu, telefon neciji zvoni a ja bi samo tisinu i mir. Noemi nam je javila da je zara rodila, proslu srijedu, cini mi se.


    Je je zara je bila na carskom proslu srijedu. Jos je u bolnici. Dobro je ona, ali bebica je imala visok crp pa je na antibioticima. Nadamo se da ce u petak doma. 😊  Meni nitko nije bio, osim muza. Tek kad sam ih zvala za izgon dosla dr, babica i jos par sestara 😅 bas nas je bilo puno, al nisu mi smetali, zajedno smo navijali 😅

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.