Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    luce35

    fritula

    Evo mene s pregleda, gužve je bilo ali sam uspila nac parking odmah.
    Ugl. bebač je veći za 2 tjedna. Kaže dr i da mi je stomak velik za ove tjedne ali nema viška plodne vode i gledala je sve organe, najviše želudac i sve je ok, nema ništa što upućuje na ikakav problem. Kaže da ona ide na go pa da se naručim u bolnicu za dva tjedna na kontrolu da budemo mirni.
    Napravila sam anomaly da 22 tt I sve je bilo ok, u početku je isto beba bila veća za 2 tjedna a u međuvremenu nije dr nista komentirala.
    Sad ne znam šta da mislim. Imam li razlog za brigu?
    Dobila sam 4 kg zadnjih mjesec dana nakon urednog oggt, sve skupa 6kg, mislim da ću opet malo pripaziti koliko jedem jer znam da sam pretjerala.
    Jel' treba uputnica za bolničku ambulantu, nisam je dobila?

    Fritulica treba ti uputnica, ocito je zaboravila pa nazovi.
    Kod koga ces ici? Ti si u Splitu ako nisam pobrkala?


    Da, zvala sam i ceka me uputnica, sestra je zaboravila.
    A eto nemam iskustva sa doktorima u kbc-u, moja dr je rekla da odem kod dr benzon-a pa cu se pokusat narucit kod njega. Imas ti luce preporuku za koga drugog?

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Mogu sugerirati jedino da dr.Radic zaobidjes u sirokom luku. Dr Roje je super, Budimir isto tako, Hrboka je jako strpljiv, zbilja su ok ali Radica obilazim i na hodniku 🙄🤣.
    Dr Benzon imas dvoje, muz i zena pa sad neznam kod koga od njih te uputila, oboje rade u kbc. Meni je ok i dr.Males, dr.Branica jako ljubazna, nekidan mi ona radila uzv. Nikako mi ne leze stari lijecnici, njima je valjda vec dosta svega pa nemaju ni strpljenja ni njeznosti 🙄.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Aurora87

    DijMar

    Aurora87

    DijMar

    Uh jesam se nacitala 😄
    Aurora sretna g! 😉
    Uglavnom, mi smo dosli na 1500 g, mjere su nam za 1 tj i dalje vece tak da kaze gin da mogu vec oko 15.9 bit spremna 😯. Ona je jako zadovoljna sa razvojem, a on kao i obicno nije bio raspolozen za slikanje no uspjela je dobit barem jednu lijepu sliku lica i bome ne znam kome lici 🤔 Imam ih par di drzi rukicu i prstice kod lica, premedeno 😍😍😍
    Gin kaze da je super mojih 9 kg do sad i sto mi se ne skuplja voda, dole je sve super tak da eto, ja presretna 🤗🤗🤗 I da, on se smjestio na glavicu i sad znam da po mjehuru ceprka rucicama 😄
    Cak je uspjela vidjeti na mozgu neku venu koju rijetko vidi pa si je slikala za sebe 😊

    A pa odlicno!🤗
    Hvala😘.
    A vidis, ja pitala svog gina jel to sto mi bebica za 10 dana veca znaci da mi se pomjera termin i on se onako kao nazivcirao i rekao da ne🤷‍♀️. Jos mi mm poslije kaze, ne zivciraj ga svojim blesavim pitanjima😂. Pa reko pitat cu sve sto me zanima, sta ja znam sta ce ga nazivcirati…a ako to ipak znaci da bi mogla ranije, moj bi mogao doci vec 8.9. Uh, to mi sad nekako rano, nismo jos nista priredili konkretno😳

    To je bilo kod privatne koja se ne petlja u sluzbeni termin te je samo spomenula da postoji mogucnost da bude ranije…sutra idem kod svoje pa cu vidjet sta ona kaze…ali da, uvijek treba biti spreman prije 😱

    A meni isto ovo rekao privatnik…tko ce ga znati….mah, doci ce oni kad im se prohtije😁. Jos kazu da decki vole kasniti i i jos sam prvorotka…mozda sam bzvz u panici a zavrsim ko slonica noseci sto godina ovo malo cudo u sebi🤣


    Evo sad prije tj dana rodila jedna poznanica isto prvorotka isto decko 12 dana ranije 😬
    Ali da, izaci ce kad im postane dosadno unutra 😄

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Tako ni meni nije dolazilo do glave da bih mogla rodit ranije dok nisam kuzila da 3 zene iz moje blizine su prvorotke i rodile sve 3 u 37. tjednu u zadnjih par mjeseci. Odmah sam taj dan pocela prat i spremat hhaha

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Aurora87

    DijMar

    Aurora87

    DijMar

    Uh jesam se nacitala 😄
    Aurora sretna g! 😉
    Uglavnom, mi smo dosli na 1500 g, mjere su nam za 1 tj i dalje vece tak da kaze gin da mogu vec oko 15.9 bit spremna 😯. Ona je jako zadovoljna sa razvojem, a on kao i obicno nije bio raspolozen za slikanje no uspjela je dobit barem jednu lijepu sliku lica i bome ne znam kome lici 🤔 Imam ih par di drzi rukicu i prstice kod lica, premedeno 😍😍😍
    Gin kaze da je super mojih 9 kg do sad i sto mi se ne skuplja voda, dole je sve super tak da eto, ja presretna 🤗🤗🤗 I da, on se smjestio na glavicu i sad znam da po mjehuru ceprka rucicama 😄
    Cak je uspjela vidjeti na mozgu neku venu koju rijetko vidi pa si je slikala za sebe 😊

    A pa odlicno!🤗
    Hvala😘.
    A vidis, ja pitala svog gina jel to sto mi bebica za 10 dana veca znaci da mi se pomjera termin i on se onako kao nazivcirao i rekao da ne🤷‍♀️. Jos mi mm poslije kaze, ne zivciraj ga svojim blesavim pitanjima😂. Pa reko pitat cu sve sto me zanima, sta ja znam sta ce ga nazivcirati…a ako to ipak znaci da bi mogla ranije, moj bi mogao doci vec 8.9. Uh, to mi sad nekako rano, nismo jos nista priredili konkretno😳

    To je bilo kod privatne koja se ne petlja u sluzbeni termin te je samo spomenula da postoji mogucnost da bude ranije…sutra idem kod svoje pa cu vidjet sta ona kaze…ali da, uvijek treba biti spreman prije 😱

    A meni isto ovo rekao privatnik…tko ce ga znati….mah, doci ce oni kad im se prohtije😁. Jos kazu da decki vole kasniti i i jos sam prvorotka…mozda sam bzvz u panici a zavrsim ko slonica noseci sto godina ovo malo cudo u sebi🤣


    Pozz cure citam vas stalno, upucena sam poprilicno, ali mi se ne da pisati 🙄.. Aurora sretna godisnjica, da ih bude jos puno, puno i puno djecice i potoisujem ovo da 👶 kasne.. moj je 5 dana duze bio unutra i to me konzilijski poslali da se porodim, a sto se njega tice ko pravi crnogorac ne zuri mu se nigdje 😄.. 
    Manich procitah za tvoju mamu, da ce doci u tz. Ja zivim blizu tz, pa cu tamo i roditi 😊, dođi i ti s njom lijepo je kod nas u Bosni 💕

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Renata nažalost ne znam, al znam danima onaj salon rabljenih automobila trcz na istočnom djelu ZG-a pa bacite pogled.
    Regina nemoj me plašit, sam sam tu dva dana od tebe i nisam ništa oprala, mislim tamo početkom kolovoza…..ako ne stignem imamo ženu koja nam nekad uskoci sa peglanjem tipa kad smo se prošle godine preuređivali stan onda je ona oprala sve i popeglala…..

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    luce35

    Mogu sugerirati jedino da dr.Radic zaobidjes u sirokom luku. Dr Roje je super, Budimir isto tako, Hrboka je jako strpljiv, zbilja su ok ali Radica obilazim i na hodniku 🙄🤣.
    Dr Benzon imas dvoje, muz i zena pa sad neznam kod koga od njih te uputila, oboje rade u kbc. Meni je ok i dr.Males, dr.Branica jako ljubazna, nekidan mi ona radila uzv. Nikako mi ne leze stari lijecnici, njima je valjda vec dosta svega pa nemaju ni strpljenja ni njeznosti 🙄.

    Sugerirala mi je doktora Benzona, muskog, pa cu onda kod njega ako se uspijem naruciti. Bas sad citam pozitivne  komentare na najdoktor pa ce mi valjda bit ok iskustvo kod njega.
    Jel dr Branica ona s jacom sminkom? Nisam znalada je sad u bolnici, bila mi je doktorica neko vrijeme ali to je bilo davno. Skroz sam neupucena tko sve radi u KBC-u.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja volim biti spremna sve oprano i popeglano, nikada nezz kada ce beba iznenaditi 😁 ja se vodim intuicijom da jos nece al nebi volila da dode a da nista nije spremno, meni se isto termin pomice jednom je doso na 9.8 a kako bebonja raste bas se pitam kad ce biti s 36 tj termin 🤭

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Julie, haha nemoj da moje paranoje predju na tebe :D iskreno ako si mozes priustiti i nemas neku posebnu zelju sama peglat preporucila bih ti da platis zenu. Te stvari su male i ima ih hrpa, mene su najvise dotukle tetre, a stvarno nije lako stajat. Ja sam morala ic lec na ledja svakih par minuta kako me boli to nesto pod rebrima i proklinjala sam sama sebe. Zasto bi se mucila ako ne moras:)

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Ayla, meni su prvo rekli po zadnjoj menstruaciji termin 04.09., a po ovulaciji 11.09. i ja sam se naravno uhvatila 11.09. posto znam tocno kad sam ostala trudna i sad na zadnjem pregledu kaze ona meni pomaknut cemo termin a negdje izmedju 30.08. i 02.09. i mene odmah panika uhvatila hahah i najgore mi je kad me pitaju doktori koliko sam trudna pa ko neka tuka objasnjavam po cemu sam koliko jer ne znam sta trebam reci. prvo je beba bila tjedan manje pa da ne bude da je zaostala, a sad je 10 dana unaprijed.. pa ti sad znaj hahah

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.