Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Bebe koje nam stižu od 09. do 12. mjeseca 2019. :)

    [lilypie.com]

  • Didi87

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam u 7 sedmici, i moja mrvica bi trebala da se rodi na jesen. Datum je 06.10. :))) 

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Pozzz, kod mene 4 tjedna , po mengi bi termin trebao biti 24.10, a po ovulaciji 21.10.



    [lilypie.com]

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Ja sam 8+5, termin je 22.09., s veseljem čekamo našu mrvicu. Kako se osjećate cure? Kako su prošli prvi pregledi? Nama je ovo prva beba, jako smo uzbuđeni i imamo 101 pitanje :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam 10 + 4 i pridruzujem vam se u jesenskim terminima :) 

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    @nopobo meni je treca trudnoca, iz prve imam jednog prekrasnog djecaka od 3 god, druga je nazalost bila missed AB  u 10.-om tjednu. Sad sam jako rano saznala da sam trudna, rano je test pokazao, na 3+1, pa sam zbunnjenq, beta mi je bila prekjucer 226, trebala bi ponoviti danas popodne. Mucnine su odmah krenule i lagana probadanja, s tim da jucer nisam bas primjetila da mi je mucno pa se odmah uvukao crv sumnje jel sve ok, kakvi su Vasi simptomi, jel koja vadila betu u samom pocetku??



    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Aurora
    Ja sam isto krvarila do nedavno, puna cetiri tjedna, ali napokon je proslo, nisam imala hematom ali nisam ni saznala razlog krvarenja. Doktor je rekao da nije opasno ali da mirujem. Sad se jos borim s mucninama i svakodnevnim povracanjem. 
    Teresita
    Ja sam vadila betu sa 4+2 i bila je 198. 

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    I menj je doktor rekao tim rijecima, da je kod nekih trudnica krvarenje u trudnoci normalno. Bas ni meni nije sjela ta rijec “normalno”. Niti jedno krvarenje u trudnoci ne moze biti normalno. To je moje misljenje. Mislim da doktori nekad malo neoprezno barataju svojim rijecima i izjavama. I da, uzimam terapiju zbog krvarenja,  pijem Duphaston tri puta dnevno po jednu tabletu. 

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    @aurora, bilo je sve ok, svi klasicni simptomi trudnoce, trbuh mi je rastao normalno, kad sam dosla kod dr. na uzv vidila sam nista, ploda nije bilo, samo nekakvi ostatci ploda. Kad sam pitala dr pa kako je to moguce da imam sve simtome normalne trudnoce ona mi je rekla da je trudnoca isla dalje ali plod nije. Tako da sam odmah na kiretazu isla iduci dan.



    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    @aurora, jesam bila sam na 2 ultrqzvuka i bilo je sve ok,dr je rekla da je plod manji i da je bila kasna ovulacija a  čak je i srceko kucalo oko 6.-og tjedna. A cuj ja sam ti razmisljala tako da bolje da se sad desilo nego poslije, i da je jednostavno tako trebalo biti. Nakon 2 ciklusa krenula opet i evo nakon 3. sam uspjela
    Probaj misiti pozitivno i ne opterecivati se puno, na neke stvari jednostavno ne mozemo utjecati🤗🤗i drzim fige da bude sve u redu i po školski do kraja T😊😊😊



    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.