Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

nopobo

Broj poruka: 84

Prijavi adminu

Bebe koje nam stižu od 09. do 12. mjeseca 2019. :)

• Didi87

Broj poruka: 6

Prijavi adminu

Pozdrav, ja sam u 7 sedmici, i moja mrvica bi trebala da se rodi na jesen. Datum je 06.10. :))) 

teresita

Broj poruka: 139

Prijavi adminu

Pozzz, kod mene 4 tjedna , po mengi bi termin trebao biti 24.10, a po ovulaciji 21.10.

[lilypie.com]

[lilypie.com]

nopobo

Broj poruka: 84

Prijavi adminu

Ja sam 8+5, termin je 22.09., s veseljem čekamo našu mrvicu. Kako se osjećate cure? Kako su prošli prvi pregledi? Nama je ovo prva beba, jako smo uzbuđeni i imamo 101 pitanje :)

Mocusa

Broj poruka: 96

Prijavi adminu

Pozdrav, ja sam 10 + 4 i pridruzujem vam se u jesenskim terminima :) 

[lilypie.com]

Aurora87

Broj poruka: 1519

Prijavi adminu

Pozzz, curke!
    Mi smo danas tocno 9 tjedana, termin je 18.9.
    Nopobo, i nama je ovo prva beba pa smo bas uzbuđeni i nemamo pojma sto nas ceka😊.
    Trenutno sam kod kuce na mirovanju jer imam hematom. Zbog njega sam obavila vec 2 pregleda jer sam krvarila, a sutra idem na treći. Nadam se da se povlaci.
    Imate li mucnine, gađenja na hranu i sl.?

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

teresita

Broj poruka: 139

Prijavi adminu

@nopobo meni je treca trudnoca, iz prve imam jednog prekrasnog djecaka od 3 god, druga je nazalost bila missed AB  u 10.-om tjednu. Sad sam jako rano saznala da sam trudna, rano je test pokazao, na 3+1, pa sam zbunnjenq, beta mi je bila prekjucer 226, trebala bi ponoviti danas popodne. Mucnine su odmah krenule i lagana probadanja, s tim da jucer nisam bas primjetila da mi je mucno pa se odmah uvukao crv sumnje jel sve ok, kakvi su Vasi simptomi, jel koja vadila betu u samom pocetku??

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Mocusa

Broj poruka: 96

Prijavi adminu

Aurora
    Ja sam isto krvarila do nedavno, puna cetiri tjedna, ali napokon je proslo, nisam imala hematom ali nisam ni saznala razlog krvarenja. Doktor je rekao da nije opasno ali da mirujem. Sad se jos borim s mucninama i svakodnevnim povracanjem. 
    Teresita
    Ja sam vadila betu sa 4+2 i bila je 198. 

[lilypie.com]

Aurora87

Prijavi adminu

Teresita, meni su isto jako rano pocele mucnine s povracanjem, ali mi se to razrijedilo….vec tjedan dana i vise nisam povracala….mislim da ti ne mora biti zlo svaki dan, mozda si nasla nacin kako da sama sebi pomognes pa ti zato nije mucno.
    Ja sam vadila betu 25.dpo i bila je 5800 pa 28.dpo pa je bila 9300. Bas sam bila komirana jer se nije duplala, ali mi je rekao gin da je na uzv sve ok, mjere su bile sve kako treba i da se s tim visim rezultatima ne mora tako pravilno duplati….a vidjet cemo sutra je li i dalje sve ok. 
    Oprosti ako pitam nesto o cemu ne zelis razgovarati (ne moras odg ako je tako), ali me zanima kakve si simptome imala u prosloj trudnoci kad je doslo do spontanog? Jesi li osjetila da nesto nije ok?

Aurora87

Prijavi adminu

Mocusa, i meni je moj rekao da nije opasno ali da mirujem ako si to mogu priustiti jer ne volimo krvarenja u trudnoci…to je bio privatnik kod kojeg sam odlucila voditi trudnocu. Kad sam dosla po doznake kod soc gin i objasnila joj o cemu se radi, komentirala je da je krvarenje normalno u trudnoci i tako me pomalo izbacila iz takta. Kako da ja to znam kad mi je prva trudnoca a i kako krvarenje moze biti normalno….nruobicajeno da, ali normalno sumnjam.
    Jesi li uzimala kakvu terapiju?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.