Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ma mislim da nista od komodice za sada..haha evo nama je danas 21+1 jeli vrijeme polako da se kupuju stvari?!ja bi za sebe uzela pomalo za torbu za rodiliste

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    U nas uopće nema epidurala u bolnici, kao da smo vremenima naših baka. Možeš ti dovesti ansteziologa odnosno platiti mu dolazak i samu epiduralnu ali je dobro skupo. 

    debeljuca

    Ma mislim da nista od komodice za sada..haha evo nama je danas 21+1 jeli vrijeme polako da se kupuju stvari?!ja bi za sebe uzela pomalo za torbu za rodiliste

    Ja sam evo u četvrtak 30 tjedan, ulazim u 31 kako li se već računa 🤣
    Uglavnom tek sam onih par sitnica kupila. Sve je do tebe kako se osjećaš. Ako misliš da nećeš stići ili da će ti biti teret u kasnijoj fazi hodati onda uzimaj. Sve je od žene do žene. 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    dreamcatcherrr

    U nas uopće nema epidurala u bolnici, kao da smo vremenima naših baka. Možeš ti dovesti ansteziologa odnosno platiti mu dolazak i samu epiduralnu ali je dobro skupo.

    debeljuca

    Ma mislim da nista od komodice za sada..haha evo nama je danas 21+1 jeli vrijeme polako da se kupuju stvari?!ja bi za sebe uzela pomalo za torbu za rodiliste
    Ja sam evo u četvrtak 30 tjedan, ulazim u 31 kako li se već računa 🤣
    Uglavnom tek sam onih par sitnica kupila. Sve je do tebe kako se osjećaš. Ako misliš da nećeš stići ili da će ti biti teret u kasnijoj fazi hodati onda uzimaj. Sve je od žene do žene. 😄


    Nisam nista bas uzela..ko da nisam trudna 😂

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    debeljuca

    dreamcatcherrr

    U nas uopće nema epidurala u bolnici, kao da smo vremenima naših baka. Možeš ti dovesti ansteziologa odnosno platiti mu dolazak i samu epiduralnu ali je dobro skupo.

    debeljuca

    Ma mislim da nista od komodice za sada..haha evo nama je danas 21+1 jeli vrijeme polako da se kupuju stvari?!ja bi za sebe uzela pomalo za torbu za rodiliste
    Ja sam evo u četvrtak 30 tjedan, ulazim u 31 kako li se već računa 🤣
    Uglavnom tek sam onih par sitnica kupila. Sve je do tebe kako se osjećaš. Ako misliš da nećeš stići ili da će ti biti teret u kasnijoj fazi hodati onda uzimaj. Sve je od žene do žene. 😄

    Nisam nista bas uzela..ko da nisam trudna 😂


    Pričaj mi, pogotovo kad vidim onu svu dječju robicu, opremu ma sve mi slatko 😍😍 Ali opet gdje ću ranije, prije Božića ću sve kupiti i spremiti torbu a onda iščekivanje. 
    Dosta toga ćemo i dobiti , i to treba imati na umu a djecica rastu kao iz vode. Ne znam koliko ću još dugo izdržati da ne kupujem 😂 Imam super zaovu (muževu sestru) koja ima malog od dvije godine pa ću dosta od nje stvari dobiti. Ponudila se sve što dobijem i kupim da ona opere i popegla. Uzbuđena je više nego ja 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    I mi cemo isto..samo moram se pokrenuti da odem po to

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ooo vidim bit ce par Emica😇
    Ja sutra ujutro zubaru i nakon toga ginekologu,nesto mi se neda brijati😏vi se uvijek brijete prije pregleda? Meni se nedaaaa,danas mi mama znirala cizme jedva sam se obula😂isle smo u shoping pa sam i uzela bebici nesto,uzela sam i svedske pelene u pepcu 3,50 kn jedna a velika bas mi takva treba par komada uzela za probu. Bila u mulleru isla gledat za pampersice 1 nema ih😤sad ih nigde nebude..a joj da i uzela sam one ko male rukavice za bebiku da mi se ne ogrebe po licu dok se rodi to obavezno moram uzet u bolnicu jer kad se beba rodi ima duge noktice a u bolnici ne zele porezat a ne preporuca se odma bebi to rezat tak da bolje da ima rukavice dok ne dodemo doma🤗a evo par sitnica nisam sve slikala

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu
  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Epiduralna..hm,ja iskreno nebudem to trazila rade budem trpjela ako bude potrebno,moja kolegica vec godinama ima bolove od te injekcije i nekak se toga bojim tak da ja necu😝

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Epiduralna..hm,ja iskreno nebudem to trazila rade budem trpjela ako bude potrebno,moja kolegica vec godinama ima bolove od te injekcije i nekak se toga bojim tak da ja necu😝

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Slatke su carapice hehe,,mene taj popis zbunjuje a di su tek potrepstine za bebu(kreme,ulja i itd.)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.