Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Jel zna ko kako obrisati post?

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Tonka super je nalaz, možeš bez griznje savjesti jest burek i slicno 💪 😂
    Sto se epiduralne tice, prvi mi je porod pa me strah..vise sam za nego protiv 

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    debeljuca

    Imam pitanje..jel se isplati uzimati komodica za presvlacenje il je dovoljna samo ona podloga za presvlacenje pa stavim na obicnu komodu tipa ko iz ikeje sa 4ladice?!


    Ja sam uzela samo podlogu jer imam komodu s ladicama koja mi bas pase..super je visine i ima 4 ladice, dosta je i velika pa ce mi pored podloge stat jos i neke stvarcice da su pri ruci 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Meni je na prvom porodu doktor dosao i rekao: Ja bih vam savjetovao epiduralnu jer ovo nece ici tako brzo i lako! 
    Tako da sam pristala. Vidjet cemo sad kako ce ici sve to skupa, trudovi , otvaranje itd.

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    LUNA

    Tonka super je nalaz, možeš bez griznje savjesti jest burek i slicno 💪 😂
    Sto se epiduralne tice, prvi mi je porod pa me strah..vise sam za nego protiv


    A eto stvarno san iznenadjena 😊😊

    Sta se komode tice ja bi uzela obicnu i stavila na nju podlogu, samo ne znam jel se to klize ili nesto?

    [lilypie.com]

  • Ivana2707

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Ja se bas ne mogu odluciti, a odavno imam zelju da bude Eva, pa vidit ce mo. U svakom slucaju volim ta kratka imena i sva su mi predivna. Komoda za presvlacenje, ja je nisam uzimala s prvim i uopce mi nije falila, nekako mozda dobro dodje za ledja, al ja sam malog presvlacila gdje sam stigla, a opet ima zena koje se kunu u nju, sve je individualno. Ma bolovi su za prezivit, naravno, al zasto da se patim ako vec ne moram, a porod se oduzi. Ionako danas di god da dodjemo uzimamo anestezije za sve i svasta, pa ne znam zasto bi onda porod bio drugaciji ako vec znamo d ne steti bebi. Ali postujem svaciji izbor, zapravo svaka cast ko to podnese bez 

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    I mene to zanima..makar su mi dost cura rekle da mi netreba jer su prematale ipak na krevetu bezobzira sta su imale komodu..sta se epiduralne tice ja sa za..samo da paze kako pikaju i da odmah kazem..a ne kao necu pa onda ocu a bude kasno

  • Ivana2707

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    debeljuca

    I mene to zanima..makar su mi dost cura rekle da mi netreba jer su prematale ipak na krevetu bezobzira sta su imale komodu..sta se epiduralne tice ja sa za..samo da paze kako pikaju i da odmah kazem..a ne kao necu pa onda ocu a bude kasno


    Ma meni kad su vodenjak probusili pa otpicelo, i. Pitali me hocu li nesto za bolove, nabraja ona ovo ono, i kad sam cula epidural, ko iz topa je bilo to hocu. Zena mi se smijala, a meni bilo moze i cigla u glavu samo da popusti malo 😁 i onda nikako docekat da mi je dodju dati  trajalo je jos taj sat kao godine, a onda milina. I ne osjeti se nista kad ti je uvode tako da ja nisam ni razmisljala o nicem negativnom, samo pozitivno misliti i sve ce biti ok. 

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Tonka185

    LUNA

    Tonka super je nalaz, možeš bez griznje savjesti jest burek i slicno 💪 😂
    Sto se epiduralne tice, prvi mi je porod pa me strah..vise sam za nego protiv

    A eto stvarno san iznenadjena 😊😊

    Sta se komode tice ja bi uzela obicnu i stavila na nju podlogu, samo ne znam jel se to klize ili nesto?


    A klize se jer je podloga PVC, moram smislit kako ju ucvrstit..mislim da sam vidila negdje i onaj drveni okvir da se može posebno kupit..jos to moram proucit 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    LUNA

    Tonka185

    LUNA

    Tonka super je nalaz, možeš bez griznje savjesti jest burek i slicno 💪 😂
    Sto se epiduralne tice, prvi mi je porod pa me strah..vise sam za nego protiv

    A eto stvarno san iznenadjena 😊😊

    Sta se komode tice ja bi uzela obicnu i stavila na nju podlogu, samo ne znam jel se to klize ili nesto?

    A klize se jer je podloga PVC, moram smislit kako ju ucvrstit..mislim da sam vidila negdje i onaj drveni okvir da se može posebno kupit..jos to moram proucit 😀


    Hnjeee😕 ne znam kakav je to okvir. A valjda se ne klize puno. Sad bome ne znam ni ja sta bi onda😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.