Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Tamsi

    Aosijek

    Mi imamo običnu bijelu komodu koju ćemo unjeti u sobu, sad je u boravku i tu ću staviti robicu i te sitnice kremice itd. Gore na nju sam mislila onu mekanu podlošku jer mi je pristupačniji pristup tako nego s onom tvrdom- kraj te tvrde moraš stajati bočno od komode. Ako se bude klizalo staviti ću ispod dekicu neku ili nešto.

    Vezano za kupovinu stvari ja čekam da vidim dal će bubamara imati Black Friday pa da odem, a ako ne onda ću u utorak najvjerojatnije ići pokupovati s popisa šta imam. Neda mi se šetati po trgovinama i parkinzima pa ću sve kupiti na jednom mjestu i amen.

    Vezano za napaljenost - o daa :) MM je bolestan tj.prehlađen pa se držimo na distanci da se ne zarazim i ja, no jutros mi je najavio da mu je puuuno bolje, znam šta to znači hahaha.
    Netko je gore napisao da imaju odnose bez kondoma jer smo već trudni jel… a šta je sa ejakulacijom - u vas ili ? Mislim ne znam dal se to smije ?
    I ja u petak idem u kupovinu, posto je taj crni petak 😊 komodu cu kupiti, jer je potrebna i za kupanje i sve.. a i ima ormaric koji mi treba za stvari..
    Citala sam da slobodno moze svrsit unutra, jos je bolje pred porod kazu.. meni do sad nije nista bilo.. 😊


    Ni meni do sada ništa nije bilo,  stvarno smo redovni 😂

    Kristina 30

    Evo i mene konacno😂stize nam curica durica 100%,krepala sam od smijeha,jedva ju je izmjeril jer non stop rita i vrpolji se,pita dal je tak zivahna na mene,ja velim neee na tatu,tata je za sve kriv😂
    Ima 1200 g i duga je ne znam koliko jer se ne razmem v te mjere koje pisu na slicici..okrenula se glavicom prema dolje i sve je u redu.. za 3 tjedna kontrola,zatvorena sam i zdebljala sam se 4 kile od zadnji put,opet mi je rekel da ne jedem bas puno ja velim kaj ja morem dok sam gladna jedem i dok sam sita stanem,nem sad sigurno gladna..bitno da je sve u redu i da nam stize curkaaa pisulinka😇😇😇😇❤️❤️❤️❤️

    Super Kristina, Bogu hvala da je sve u redu 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Cestitam na curici i da je sve u redu ❤❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Kristina cestitke na maloj frajerici 😘😘nek je ziva i zdrava 😊 e zasto ides na 3 tjedna na preglede?
    Atyara stisnula sam to prijavi adminu ali nista se dalje nije dogodilo😕
    Imamo i mi visok krevet dosta ali ja sam jaaako visoka, pa nebi tila lomit ledja, a kad mi je brat imao malu djecu na komodi su ih uvik presvlacili i ja sam ih uvijek tu presvlacila. Zgodno i visoko mi pa stvarno zelim komodu, a i zbog stvari jer nemam di sa djecjim stvarima bas mi treba komoda.samo me ta za presvlacenje podloga muci, ne znam sta bi na komodu stavila odnosno kakvu.uzela bi obicnu komodu pa na nju neku podlogu.
    Mi odnose nemamo, nemam ja zelju, on se boji i ne zeli. Tako da se snademo drugacije😂😉 reka je da ce prizivit do onda kad budem mogla u miru😂
    Moji istu meni ne daju bas da kupujem ali ocu bome ovih dana pocet makar za sebe stvari za bolnicu i slicno. Ako nadjem stokod za bebaca na akciji obaveznom i cekam snizenja za kolica da ih konacno ozbiljnije odemo pogledati.
     Croatina,  bravo za predavanje 💪💪
    Tamsi, bas mi je krivo sta te vrime zeznulo, kud bas tad morala pljuskati kisa😭 a ti vidi kako se osjecas, najbolje i sama znas. Da li ti je bolje odmah jos jednom pokusat ili cekat. Virujen da je i stres i sve skupa, pa razmisli 😉 bas sam nekako bila uvjerena da ces proci 😰
    Ja kako sam ova dva dana mrvicu manje jela, danas se unistaaaaavaaaam doslovno. Kod suprugove bake na festi, unistila sam se vec prsutom i sirom i francuskom salatom-bas mi je to nedostajalo jedva san se cekala nazderat prsuta.valjda mi nece nista biti. I naravno mesaaa uuuff  majoneze itd itd😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Aaaaaaa kristina cestitam na curici 😍😍😍😍 
    Ti si negdje 29tt? Zakaj za 3tj te narucio? Kaj ces sad na 3tj ic? Ne na 4?

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Tonka ahahaha tak i ja..evo danas sam pojela jednu i pol knedlu, a ima dana kad sam gladna da bi vola pojela..ono doslovno imam osjecaj da mi netko platu za 6 ljudi stavi pred mene da bi se unistila u tome komplet 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    croatina

    Tonkaahahaha tak i ja..evo danas sam pojela jednu i pol knedlu, a ima dana kad sam gladna da bi vola pojela..ono doslovno imam osjecaj da mi netko platu za 6 ljudi stavi pred mene da bi se unistila u tome komplet 😂😂😂


    Ma ja san ti cekala ovaj ogtt i ovu jos jednu pretragu da obavim i onda sam rekla ako to bude ok da cu se unistit😂 tako je i bilo hvala Bogu nalaz super sad mogu nastavit ubijat se😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    I ja sam mislila da cu proci, jer vozim dobro ovako po cssti sve to super.. al gle, umorna sam, ne mogu spavat po noci i sve me boli.. i kad sam vidjela da nis ne vidim sam odustala uopce se truditi.. mislim da cu ici kad rodim, stvarno mi je jako stresno to sve.. ako sam do sad bila bez vozacke, mogu i jos koji mjesec, nista strasno.. 
    Mi imamo pregled 29.11. i nadamo se da cemo ovaj put dobit slicicu i vise informacija, a ne samo da je sve okej i gramazu, iako mi to puno znaci naravno
    Joj e, pas mi se ceskao vec par dana i danas sam ga nosila veterinaru, nismo znali sta, nema buhe ni nista takvog.. i na kraju ima perut po kozi od ljudske hrane i analne zlijezde mu je stiskala.. i sad mora bit na terapiji 2 mjeseca s tokom nekom hranom, tabletama i losionom.. a ta hrana je 3 kg 200 kn, jako skupa..ugl 400 kn sam dala za to sve.. al mi smo krivi, jer ga hranimo sa svime, a ne samo psecom hranom.. 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu
    Tonka ovako ti izgleda moja komoda..samo sam tu podlogu kupila, vidit cu jos kako cu je okrenit..bzvz mi je kupovat drugu kad je to na tu foru..u ladice cu stavit bebine stvarcice i jos mi i pokraj podloge stane..

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Kristina cestitam na curici 😊 ja sam suta i jedva cekam da vidim bebicu 😊
    Tamsi imam i ja psa pa suosjecam..ja poludim kad joj svi daju ljudsku hranu, kao ne mogu odolit kad ih gleda 😤 ja joj jedina ne dam i onda ispadam zla 😤

    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Aaaaa jos curka… cestitam Kristina. Koji si ono tt?

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.