Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tim

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Beba malo je visoko poslje jela da bude 8. Secer ja se trudim da mi ne prelazi 6-7 ako prijede na 8 vec dam inzulin mislim nista strasno zna meni nekad i 10 bit i vise ovisno sta jedem masti su cak i gore od ugljikohidrata tako da cipsevi i ostale gluposti najgora stvar ali i opcenito ako tako naraste mislim d abi trebala jako pazit na prehranu nazalost nekima je mrvicu povisen pa bude lako al ako tebi ide preko 8 to je mrvicu previsoko po mom misljenju…

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ja se sve bojim da ne pretjeram s robicom, najradije bi da mi neko brojem kaže čega koliko treba haha…bit će tu hrpa presvlačenja na početku al ono…uzeli smo vreću za spavanje, prekrivača dva, nešto bodica, majica hlacica i pidamicu za sad jednu…jedna poznanica mi se javila dati robicu taman će njena beba prerasti ali tamo negdje oko Božića pa se ne usudim kupovati više dok ne znam što će poslati…a i ne znamo spol tak da 😂 za sad je sve bijelo sivo, zeleno…
    Aosijek mislim da si ti pitala za omekšivač meni je patronažna rekla ako se robica suši u sušilici da nema potrebe jer bude fina mekana no ako ne da može malo omekšivača za bebe…i rekla je obavezno robicu dva put isprati u perilici. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Dreams-haha,a kod mene ovih par stvarcica skoro sve rozo. Bas govorila muzu da cemo morat i druge boje ukljucit jer ce nam inace mala biti u rozom non stop 😁😂🤣 

    Za omeksivac-ne mislim ga stavljati bar prva 3 mj,a kasnije tek polako na robicu poput jaknica,dekica i tako tog dok se ne privikne malo. Sve cu ugurati u susilicu pa ce omeksati.

    Jedino se za detergent dvoumim koji. Ima dosta tih kao baby pa neznam koji izabrat,a kazu po internetu da im nije dobro stalno mijenjati nego drzati taj jedan za koji smo se odlucile isto par mj. 🤔🤔🤔

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Luna aaaa joj jako se razdragam kad mi netko spomene klokanice i nošenje..meni je to predivno kad roditelji žele nosit svoje bebice..recimo moja sogi (jako cu ju pljuvat, naviknite se , nadam se da ne tipka tu s nama jer i ona treba rodit kad i ja )  njoj je to sve bezveze..ona malog trpa u kolica, nasilno uspavljuje guranjem tih kolica u stanu dok mali vristi, kaj bi se on uspavljivao na sisi, kaj bi ona njega nosila..pa jebemu sve..nosila si ga 9mj pod srcem, sve sto to malo biće zna je tvoj glas, tvoj miris, tvoja cica, tvoji otkucaji srca, rad crijeva..i onda ga tako grubo odgurujes od sebe..ma katastrofa..zato mi nikad nismo imali problema sa sinom..spavao je od prvog dana..spava s nama u krevetu (ima 2god) nošen je u nosiljkama isto, dojen na zahtjev, odgovarali smo na svaki plač..i dijete to vraća..sve njegove potrebe su namirene bile..od bliskosti pa nadalje..
    koju ste klokanicu dobili? obicno se dijele one visilice koje su grozomorno neudobne kako tebi, tako i djetetu..mi planiramo copit ruckeli kad bude na popustu sa eko butika..nemres vjerovat kak je udoban..sa sinom smo imali ergobaby adapt..isto odlican..al posto sam sad 15 kg laksa, ruckeli mi je udobniji..
    jedva cekam da ti stignu stvari, oooobavezno stavi slikuuuu 

    ajme fakat sam se raspisala 

    tonka a pa hvalaaa ti  ja se trudim pisat kao manje postove jer znam da ljudima to ide na zivce citat, al mi ne ide bas..kolko ja teksta imam, bile bi to litanije haha
    bambusove tetrice cu ja kupit na webu u Etherealu, bit ce ti popust sad za sajam sigurno u Westgateu, obicno i na web stave..
    ma niiiiikad nije prerano..nemojte se zeznut ko ja sa sinom pa da vas boli pubicna kost da ne mozete stajat i peglat na stojecki tjedan prije poroda..zato ja isto sad forsam muza kupit sve sada da rijesim dok sam jos pokretna  a dekintirani smo od leovog rođendana pa pokušavamo doć do zraka malo..al jbg..treba to sad riješit..
    zato si šacam sušilicu jer brijem da cu manje morat peglat tu djecju robicu..imamo dobermana i te dlake su smrt..ja sam sinovu robicu cistila onim valjkom i onda peglala..a za susilicu znam da ispuse i dusu iz te robe..tak da se nadam da nebi ni trebala peglat..tj opeglat cu ovu prvu robu..do 2, 3 mj..al kasnije mislim da necu

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Aosijek evo za sina sam uzela chicco omeksivac pred nekih 2 mj..jer je nemoguce vise tu robu oprat tekucim deterdzentom, a od praska roba bude ko gipsana iako stavim 5 ispiranja..tak da sam pocela s omeksivacem..nakon 2 godine..do sada sam prala arielom sensitive njegovu robicu

    tamsi aha..ja kad sam popisala plus sa sinom odmah sam otisla u müller i kupila set tommee tippeeovih bocica za 200 kn koje nisam uopce koristila jer sam dojila, a kad je poceo pit, pio je odmah iz case..totalno baceni novci hahah..dobro ajd dok sam ja bila u bolnici 3 tjedna, on je pio bebimil iz tih bocica..doduse iz 2, a u setu ih je onak 6  tata je jedva docekao da se cice vrate doma hahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    super..tipkam ja kao da nema sutra..kuham jaja, ostala su bez vode onak  a htjela sam srednje kuhana 

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Croatina - i meni je to slatko i najvise se muz veseli klokanici, kaze da ce on nosit malog stalno u tome..nemam pojma koja je, brat mi je ostavio kod roditelja da pokupim al jos nisam isla, daleko mi je.
    Cim stignu stvarcice poslikam i stavim slike, pa cu napisat stranice i jel se isplati narucit.
    Evo slike s popisima nece sa ucita kaze nema memorije 😒😣

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Hahahahaha ajme nasmijala san se 😂😂 
    Ja isto stalno tu neke popise skupljam slikajem ali nikako da to sve saberem na jedan papir i dokucim sta cu sve i kolilo cega uzeti😕 mislim da mi bez takvog popisa sa brojem nema smisla uopce krenut u kupovinu.
    Ja nemam susilicu, skooorooo sam ju dobila na poklon pa na kraju nista😂😂 a ne daju mi se sad pare na to makar sve vise mislim da cu morat.svekrva ima 800 komada macaka oko kuce koje joj ulaze i u kucu. Uglavnom ja ih mrzim i sva mi roba van poslje susenja bude puna dlaka njihovih i to je ocaj.a ja ih se bojim da me ne zaraze 😣 i jos su po vrtlu a iz vrtla uberemo i zelje i svasta pa ti budi pametan.jos ce se garant sad opet nakotit pa ce ih bit milion. Di god se okrenes macka uzaaaas!! i posto nemam susilicu planiram uzet i neki omeksivac bebacu za robu. Ma i ja mislim da treba sve na vrijeme jer ne znam ni kako cu se sutra osjecat a kamoli za mjesec-dva.

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    dobro je..nisam jedini hejter mačaka  ja sam torch pretragu radila nakon pobačaja, ugl ispalo je da nisam imala toxoplasmu (to je ta bolestina kaj se od macaka i macjeg izmeta i pisake moze dobit) i doktorica je rekla da izbjegavat vrt, vrtlarenje i mačke u širokom luku..i sina isto sklanjam od njih i perem mu ruke kad ih dotakne kod sveki jer ak on dobije, ja cu od njega..tak da ono..bljak  

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.