Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    E vidis za tu pupkovinu, moram se bolje informirati 🤔

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Jutro..za tu pupkovinu smo dobili letak na tecaju,sad je 18000 kn a ako doniras je besplatno naravno,nije lose mada je preskupo al se isplati,o tome moramo jos ja i mm razmisliti..
    Moja beba je non stop aktivna rijetko kad je na miru ne kuzim kaj toliko brca nutra umjesto da malo odspava..spava valjda kad i ja😂

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Jutro..za tu pupkovinu smo dobili letak na tecaju,sad je 18000 kn a ako doniras je besplatno naravno,nije lose mada je preskupo al se isplati,o tome moramo jos ja i mm razmisliti..
    Moja beba je non stop aktivna rijetko kad je na miru ne kuzim kaj toliko brca nutra umjesto da malo odspava..spava valjda kad i ja😂

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Al malo je to preskupo… onaj koji ima novaca si moze dozvoliti to pohraniti.. onda bolje dat u dobrotvorne svrhe.. stvarno ne znam.. sta ne postoji opcija da beba na porodu moze to vratit u sebe? To mi je bio netko rekao 🤔 
    Evo moj je sad poceo.. al beba zna, sinoc sam se nesto zakacila sam deckom i plakala sam dok nisam zaspala i ujutro sam plakala, dok me decko nije nazvao i ispricao se i od tad se beba javlja ❤ osjeti moje osjecaje

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Teus_Ma

    Teus_Ma

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 

    Nisam dugo pisala, ja takodjer planiram psa ostaviti u kuci iako smo je maknuli iz sobe i planiramo lagano i sa kauča čisto da ne bi skakala po bebi, nasa Besa je stalo okruzena djecom i nadam se da ce nase prihvatit kao i tudje. Dobila sam savjet da muz donese prljavu pelenu iz rodilista kuci prije naseg dolaska i da probamo otic u setnju s kolicima prije poroda (mi zivimo u malom mistu pa smo se zome nasmijali jer bi valjda cilo selo mislilo da sam rodila) sto se popisa tice ja sam od moje sistematicne sestre dobila jako opsirnu excelovu tablicu pa cu vam je poslikat i poslat.
    Vidim da ste svi vi mjerili secer dosad, ja jos nisam, meni je moja gin. Rekla da to napravim sad kad budem 24 tjedna trudna. 
    A sto se cijepljenja protiv gripe tice, kupila sam neku knjigu o trudnoci i odgoju koja je navodno najbolja i kaze da se ne cijepimo. Nego pazimo, a ako uvatimo gripu navodi alternativne nacine spuštanja temperature.

    Radja li itko u Splitu, 20.3.-1.4. Da je termin? Meni je 28. 😊

    https://lbdf.lilypie.com/YOvu.png [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Dobro jutro curke 😄
    Prijateljica je sačuvala matične stanice prije par godina i bilo negdje oko 12 000 tisuća kuna, ne daj Bože da nas zadesi ili nešto ali ja ne planiram sačuvati jer je baš skupo 😕
    Evo mi smo sada 28 tjedan i vjerujte mi curke, ja sam mislila da je ovo mirna beba, ali on se sad javi na svakih pet minuta, nebitno dal stojim ili sjedim 😀 Pričekajte još koji tjedan pa će vas tamburat kao mene non stop, postaje mu tijesno 😊
    Htjedoh vas pitat, curka li vama kolostrum iz dojki (mislim na onu providnu tekucinu)? U mene često ima na potkosulji tako par krugova gdje je curilo, a neki dan sam primjetila čak i na posteljini valjda kako spavam na boku pa pritisnem 🤤 A ja muža okrivila kako slini na mojoj strani kreveta 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Jutro cure,
    Dobar podsjetnik za pupkovinu. Moram vidjeti koliko to kosta tu u At al mi se sve vise cini da ce biti jednako skupo. 

    Teus-jejjj,samo ti salji tablicu -popisa i info nikad dosta! Ps. Koju to knjigicu citas? 😊
    Dreamcatcher- i moja tako,sve mislila mirna beba posto se javljala povremeno, i evo treci dan vec danju i nocu lupa s full malo razmaka mirovanja. Kaze dragi da osjeti i on po noci kada mi je okrenut ledjima,a ja se stisnem uz njega.Lupka ga po ledjima 🤣

    Ps.malo prije sam imala BH kontrakciju i sad se malo brinem da nije mozda prerano za njih ? 😳

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Za kolostrum-jos ne curi,tj.nisam jos primjetila,ali znam da je to normalno pa ne brini :) 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Malu

    Malu

    Broj poruka: 157

    Prijavi adminu

    Jutro cure… sto se tice kolostruma, meni dodje ako stisnem bradavicu. To je normalno.  
    Kikiriki gdje ces roditi?? Rekla si da si u becu.

    https://lmtf.lilypie.com/yPurp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Anna13

    Anna13

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Kikiriki

    Jutro cure,
    Dobar podsjetnik za pupkovinu. Moram vidjeti koliko to kosta tu u At al mi se sve vise cini da ce biti jednako skupo.

    Teus-jejjj,samo ti salji tablicu -popisa i info nikad dosta! Ps. Koju to knjigicu citas? 😊
    Dreamcatcher- i moja tako,sve mislila mirna beba posto se javljala povremeno, i evo treci dan vec danju i nocu lupa s full malo razmaka mirovanja. Kaze dragi da osjeti i on po noci kada mi je okrenut ledjima,a ja se stisnem uz njega.Lupka ga po ledjima 🤣

    Ps.malo prije sam imala BH kontrakciju i sad se malo brinem da nije mozda prerano za njih ? 😳


    Nije ti prerano za njih, nekome kao i meni tako krenu ,nemoj se puno uznemiravat, jer ih stres dodatno pojačava, bitno je da te ne otvaraju.  Ako budeš zabrinuta i imala ih često radije otiđi na pregled ,odmah će ti biti lakše kad se utvrdi da je sve u redu. Možeš popiti i magnezija duplu dozu, pa vidi hoće ti se smiriti .

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.