Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Atyara

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Croatina mi imamo doma dvije japanske akite i dlaka na izvoz i vjeruj mi da je sušilica spas za riješit se dlaka, da ju nemam vjerojatno bi cijele dane samo skidala dlake s robe. Još namjestim da bude gotova ujutro kad se ustanem i ako još vruću robu složim 90% toga ne treba ni peglati.

    Cure što mislite o onim maramama za nosit bebe? Mi smo nasljedili jednu no name klokanicu, ali nekako mi se marame čine udobnije, samo su nenormalno skupe za komad platna…

    Robicu i većinu stvari ćemo naslijediti od obitelji i prijatelja što će nas financijski spasit, ali nešto bi i sami kupiti više jer želimo da bar nešto ima da smo mi birali. Ne da mi dragi da još kupujem jer je “prerano”  i imamo skoro sve, ali ću makar tetre i posteljine za krevetac kupit sad u west gate-a na sajmu jer toga koliko sam vidila najmanje ima od svega što smo do sada skupili.

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    atyara jel da..ma i ja mislim da mi bas treba..uvjeravam i sebe i muza 
    ja sam doktorirala nošenje..marame jesu udobnije..al su komplicirane..osim ak nisi u centru grada negdje pa se doma umotate i krenete u setnju, jako je nespretno ju motat na parkingu kad ti se vuce po podu pa poslije po bebi..sling je druga prica..ja cu Elodie nositi sada prvih mjesec dana u slingu (opet bambus  opsjednuta sam bambusom ) jer kao u oblikovanim nosiljkama prvih mjesec dana se ne preporuca nosit bebu..a onda ruckeli..ruckeli je dostojna zamjena za jednu maramu mogu ti rec..
    i još ono ne znam kak bi dojila u marami..pa skinut pa podojit pa ponovo omotat..meni osobno je to prekomplicirano..sling je druga prica..a isto udoban..al nije opet praktican ko klokanica..zbog nosenja ruksaka ili torbe sa stvarima..

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ovo je s tecaja a iz iskustva u bolnicu si uzmite 4 spavacice s gumbicima napred,krvari se uzas jako tako da se desi da bude iscurilo po spavacici tako je i meni,i u ljekarni si kupite jednokratne gacice lako se sastrane strgaju tako da se ne morate jos prigibat zbog njih,obavezno VIR 80 ulosci koji imaju mrezicu i vatu jer super upijaju i trebalo vam ih bude barem dva tri paketa jer u bolnici ih daju na kapaljku,al ok sve zavisi od bolnice isto tako i izdajalica i cim vise obicne vode uzet sa sobom jer sve kaj pojedete i popijete ide preko mlijeka

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Mozete si uzet i japanke jer cete se otusirat mozda,ako cete rodit bez ijednog sava gore ili dole onda se moze tusirat ako cete imat savove onda ne,ja nisam uzimala grudnjake ni jastucice za dojenje jer dojke moraju biti cim vise na zraku da nebi doslo do upale,nikakve dezodoranse ni kreme jer ce to dijetetu mozda smetati,bolje operete grudi obicnom vodom nakon svakog dojenja i cim vise neka budu na zraku i bolje da dijete osjeca vas prirodan miris.

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Mozete si uzet i japanke jer cete se otusirat mozda,ako cete rodit bez ijednog sava gore ili dole onda se moze tusirat ako cete imat savove onda ne,ja nisam uzimala grudnjake ni jastucice za dojenje jer dojke moraju biti cim vise na zraku da nebi doslo do upale,nikakve dezodoranse ni kreme jer ce to dijetetu mozda smetati,bolje operete grudi obicnom vodom nakon svakog dojenja i cim vise neka budu na zraku i bolje da dijete osjeca vas prirodan miris.

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Ovisi i o gradu u kjem cete rodit..recimo za splitsko ne daju da imas svoju spavacicu, al ako oni ostanu bez cistih bilo bi poželjno da imas svoju..pa ti budi pametan..bolje nosit nego prosit..
    Meni je lakse kad sve stavim na papir, ko da sam pola posla obavila, imam se cim vodit..a kolicine i marke prozvoda su individualna stvar..nema tu jasnog popisa..

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Croatina, sve znam vezano uz toxoplasmosu prijateljica mi ju je pokupila i evo vec par godina poslije ima tegobe zbog tog.katastrofa.dok nisam bila trudna  nije me ni bilo briga, ali sad, sad sam ogorcena.tim vise sta mojoj svekrvi ne smijes rijeci reci za te macketine.njoj su one bitnije od djeteta ovog ocito.jer bi ih se rjesila da je drugacije..bas sam ljuta cim i pomislim na to..jos mi svi uglavnom zajedno rucamo,ona kuha.ko zna cega sve pojedemo😂😂😂😂 ajme uzas..
    Ja ne planiram nosiljke uzimati, mislim da ja to nebi ni koristila. Mozda jednog dana ako shvatim da mi treba.makar mi je super to kad zene namontiraju bebu i ful opusteno djeluju. Ja nekako jos uvijek odbijam to 😤

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Kristina odakle si ti? U ka, u Petrovoj i u Merkuru se bebe oblace u njihovu robicu, strogo zabranjuju nosenje vlastite robice..mozes jedino pelene uzet, tj moras 😂 i u ka se moze tusirat..ja sam carski bila pa mi je sestra zadnji dan dosla, a vi se niste tusirali? 😂😂 stavili su mi neki superduper nepropusni flaster..a nisu rekli pa se nisam isla tusirat jelte..
    I u ri se frendica sa savovima dolje tusirala..

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

     Kristina ova oprema za bebu je sta trebamo imati osnovno kad dodjemo doma ili?ja nemam susilicu,a isto imam psa engleskog buldoga pa ce biti veselo sa dlakama..vi sta imate kucne ljubimce ocete ih negdje odfurati na dan-dva kad se beba rodi il ce biti sa vama?!

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    debeljuca

    Kristina ova oprema za bebu je sta trebamo imati osnovno kad dodjemo doma ili?ja nemam susilicu,a isto imam psa engleskog buldoga pa ce biti veselo sa dlakama..vi sta imate kucne ljubimce ocete ih negdje odfurati na dan-dva kad se beba rodi il ce biti sa vama?!


    Ja imam psa i necu ju nigdje izolirat, neka upozna bebu polako i neka se navikava..oko dlaka ce bit mozda problem kad krene puzat po podu jer se moj pas ne penje na kauc, krevete i sl. al idemo korak po korak pa cemo se prilagodavat jedni drugima 😃

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.