Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Kristina 30

    Marijeta moguce da neka promjena vremena,pritisak pa zato glava boli valjda,ja nemam brige toliko s tim koliko sa zastopanim nosom kroz noc..


    I meni to smeta ima i mj dana, mislim da cak i hrcem po noci zbog toga, grlo mi bude skroz suho… iako eto muz se jos ne zali, ali ubija me to 😂 no to su te “cari” trudnoce 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ja sam se sad brijala nakon mj dana,ne vidim apsolutno nista i cucnula sam rasirenih nogu da se lakse obrijem i napipala sam da su mi stidne usne ove vece vanjske natecene u predjelu ulaska u vaginalni dio..je to normalno?

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ja sam se sad brijala nakon mj dana,ne vidim apsolutno nista i cucnula sam rasirenih nogu da se lakse obrijem i napipala sam da su mi stidne usne ove vece vanjske natecene u predjelu ulaska u vaginalni dio..je to normalno?

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ja nemam pojma, meni moje izgledaju normalne.. mozda neka druga od cura zna?

    [lilypie.com]

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Kristina 30

    Ja sam se sad brijala nakon mj dana,ne vidim apsolutno nista i cucnula sam rasirenih nogu da se lakse obrijem i napipala sam da su mi stidne usne ove vece vanjske natecene u predjelu ulaska u vaginalni dio..je to normalno?


    Normalno je ne brini. Jedna cura je rekla da izgleda kao da  se raskupusala😆Da si pogledala ogledalcem vidjela bi i da su velike usne promjenile boju, tamnije su,  onak s nekom  ljubičasto modrom nijansom. Ne znam odrediti. 

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Za boju znam to mi je odmah bilo drugacije boje kad sam saznala da sam trudna,sad su jos tamnije nego na pocetku,ovak dok lezim il stojim nije primjetno da je oteceno nego bas u cucnju s rasirenim nogama nabubreno kod kraja usana..nisam nikad obracala paznju na to osim sada kada se ne mogu obrijati pa imam koje kakve kombinacije i kad ispipavam tijelo..isto mi je i sam ulazak u vaginalni dio cudni jer sam stavljala vaginalete kad sam imala upalicu jedva sam gurnula tabletu,sve nutra nabubreno😂

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 522

    Prijavi adminu

    Jutro 😁 moj se juver ujutro toliko ritao da sam ga snimala i vidi se kako skace po trbuhu, bas mi se digne koza i njegov otisak tijela 😁 i tokom dana je aktivan malo i opet navecer 😄 i sad jos spava, posto putujemo pa je miran.. 
    Za te stidne usne su i meni natecene i tamne boje.. mislim da je normalno 😊
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Jutro..evo i nas..malo preskacem temu ali ja i dalje imam bolove cijelom duzimom kad se sagnem negdje oko maternice..da bi mi kolegica rekla da mozda nisko nosim bebu?! 🤨nije mi bas ugodno se sagnut

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Jutro, bas je gustbpopiti kavu nakon svih mjeseci mucnina i gadjenja☺
    Malo ka zaladilo vamo, pa ne znam sta danas raditi.nista od setnji…sta vi danas radite ?☺

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Jutro mamasite..
    Debeljuca kako se saginjes? Nemoj se saginjat cijela nego sve probaj radit u polucucnju ako me shvacas. I mene zacukne kada se sagnem cijela pa to izbjegavam radit,ne mora znaciti da bebu nosis nisko. 
    Meni je jucer navecer stigo dragi nakon mjesec dana,dan je lijepi polusuncani,tek smo se sad ustali iz kreveta,doruckic,taman stavim peci cuceka,sampinjone,krumpir,mrkvu i luka sve zajedno i za sat i pol peceno☺️Juhica,salatica i ima da gustamo cijeli dan😇

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.