Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Tonka, blender sad kad dodju narance, za ujutro fini sok ☺☺ako sta nadjes di, javi :)) u emmezete nisam nista nasla 

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Oppa a sta ces, da se nebi ostetili puno, pa eto dadu sitnicu da namame nas naivčine 😂
    Malatajna nisu ti propali bodovi,kad uzmes njihovu novu karticu nazovi besplatan broj 0800 (ne znam dalje ako trebat pronaci cu ti) pa ti oni prebace bodove.
    Nisam sad u potrazi za blenderom trenutno istrazujem ovlazivace zraka, makar bi mi pametnije bilo uzet blender a iza toga ovlazivac ali eto vidit cu 😰 javi ti ako naidjes na  stokod povoljno.ima blendera jeftinih po 150kn tipa u Spara ili negdi slicno ali to je nesto mizerno plasticno pa cekam bolju opciju

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikii15

    Kikii15

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kada se napravi dm kartica, dobije se odmah ona zamjenska ili prava ovisi jel ju imaju tada, a paket odmah možete uzet :)
    Ja sam dobila i Hippov poklon paket kada sam se učlanila na njihovoj stranici , jeste se učlanile u te klubove vec? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dreams

    Dreams

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Cure malo sam odsutna danas i tako će biti i ovih par dana ali dok ste kod paketa, odete u Bubamaru kažete da se želite učlaniti dobijete karticu  popuste, i paketic u kojem bude svašta, duda, male čarapice, ulošci..🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar oppa

    oppa

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Dreams hvala na info 😁😁 piši nam kad stigneš

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Cure evo i mene, čitam vas al nikako da ulovim vremena pisati. Svašta ste nešto pisale, al nisam ništa zapamtila 😂 
    Što se tiče tih članstva i paketa, ja sam dobila hippov, dm-ov i danas digla bubamarin. Ne znam jel ima još neki. S bubamarinom karticom imate svaki utorak 10% popusta, a imali su danas još 15% skoro na sve, a ja ulovila jastuk na 25%. Jedva čekam večeras da ga isprobam, valjda mi se navlaka osušila do sadb😀

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Malac_28 mislis onaj za trudnice?!ja ga planiram uzeti jer ovak imam 3jqstuka oko sebe..koliko si ga platila?!a sta se tice paketa registriraj te se na bebimil i dobijete radosnicu.. 😊

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    debeljuca

    Malac_28 mislis onaj za trudnice?!ja ga planiram uzeti jer ovak imam 3jqstuka oko sebe..koliko si ga platila?!a sta se tice paketa registriraj te se na bebimil i dobijete radosnicu.. 😊

    Da, to je u principu jastuk za dojenje, al trudnicama u trudnoći služi za spavanje 😀 platila sam ga 187 kn, snižen je bio s 249. Čini mi se super jer je ispunjen kuglicama koje po potrebi možeš izvaditi ako ti je prejako ispunjen. Nadam se da ću ga isprobati noćas pa javim dojmove 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar malac_28

    malac_28

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sad sam baš gledala na njihovoj stranici, taj popust na jastuke vam vrijedi do 22.10.

    [lilypie.com]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Super..moram pogledati

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.