Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Mene isto glava rastura od nocas, popila sam lupocet,legla i zaspala malo ali uzalud.cijelo celo me boli garant sinusi ludi proradili😭😭 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikii15

    Kikii15

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Koliko često osjetite bebe? Ja sam u 22tt i vec dva dana ju slabije osjetim, ne znam jel to normalno ili bih se trebala zabrinut 
    Ii oprostite na toliikim pitanjima, nadam se da vam nisam dosadnaa :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Ovisi osjetim ga nekad vise nekad manje.neman neki  pravilan ritam pa da mogu rec toliko i toliko osjetim.nekad je mirniji pa se prepadnem i tako.ne znam sta bi ti rekla pametnog 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikii15

    Kikii15

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Tonka185

    Ovisi osjetim ga nekad vise nekad manje.neman neki pravilan ritam pa da mogu rec toliko i toliko osjetim.nekad je mirniji pa se prepadnem i tako.ne znam sta bi ti rekla pametnog 😕


    Tak je i meni, bas se nekad prepadnem zbog toga 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ka ri bas tocno to sve kako opisujes..znaci nisam jedina,u familiji mi baka i tata imaju problema sa srcem,ja sam ko dijete znala imat problema sa upalom srcanih zalizaka i puno puta sam bila u bolnici,ponekad me znalo i grciti al samo popijem voltaren retard i bolje je,kad sam nosila holter sve u redu. A u prvoj trudnoci sam imala jednino problema u zadnjem mj trudnoce al mi se onda tlak dizal i crnilo mi se pred ocima,a sad kontra..velika je razlika dok rodis jako mlad i dok si vec malo stariji..uplasim se dok mi je tak jer se onda jos vise bojim da nebi bebi bilo kaj od toga..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Kiki bez panike i ja sam ti bila panicarila oko ritanja bebe cijeli tjedan nenormalno rita i dode dan dva kad se smiri i javi se tu i tam tek toliko da se oglasi da je tu i skuzila sam da je to tak..normalno..ne mogu ni one stalno lupati..imaju i one svoje dane kad im treba mir i odmor..sad sam u 23 tjednu i lupa od pola 6 ujutro kad se ustanem na wc onda lupa 5 min onda se smiri pa opet nest radi..pa spava valjda jer se smiri onda se ocito pocinje okretati ili namjestati ne znam tocno al zna boljeti,onda ju “spotam” da je zlockana malo se pomazimo i onda je ok☺️❤️

  • Avatar Kikii15

    Kikii15

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Kristina 30

    Kiki bez panike i ja sam ti bila panicarila oko ritanja bebe cijeli tjedan nenormalno rita i dode dan dva kad se smiri i javi se tu i tam tek toliko da se oglasi da je tu i skuzila sam da je to tak..normalno..ne mogu ni one stalno lupati..imaju i one svoje dane kad im treba mir i odmor..sad sam u 23 tjednu i lupa od pola 6 ujutro kad se ustanem na wc onda lupa 5 min onda se smiri pa opet nest radi..pa spava valjda jer se smiri onda se ocito pocinje okretati ili namjestati ne znam tocno al zna boljeti,onda ju “spotam” da je zlockana malo se pomazimo i onda je ok☺️❤️


    Ajde i smiri me kad vidim da je i drugima tako
    Kao sto sam vec rekla, nemam ja nikakvog iskustva pa se sva splasim kad mi je nes “cudno” ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ne znam kako vas, ali mene veceras glava ubija, toliko da nisam imala volje niti snage niti izac iz kuce… 
    a sta se tice lupanja bebaca, i meni je isto tako, i jos ga manje osjetim kad sam aktivna cili dan, ako odmaram onda ga cesce i jace osjetim

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Kiki zato smo sve tu da razmjenjujemo neka iskustva,ja sam rodila prije 11 god i meni ti je opet sve to novo..🤗

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Marijeta moguce da neka promjena vremena,pritisak pa zato glava boli valjda,ja nemam brige toliko s tim koliko sa zastopanim nosom kroz noc..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.