Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Ana_

    Cure, koliko ste si mrežastih gaćica uzele u bolnicu? Možda bih si danas spakirala torbu pa da otprilike znam koliko mi ih treba 😁

    Ja uzela 3 paka, i dvoje gaćica običnih.

    Cure koje su 37 tjedan, jel vam se bebač malo smirio meni se čini da luduje ko nikad, bas je aktivan dosta 🤷 mislim neka ga, bolje tako nego da se brinem ali sam čitala da se bebe pri kraju smire ali ne i moj. 😝


    Ma nema to veze, moj je danas “protestira” na pregledu, zivahan bio. A moze se i sutra rodit. 

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    BlairWaldorf

    Ana_

    Cure, koliko ste si mrežastih gaćica uzele u bolnicu? Možda bih si danas spakirala torbu pa da otprilike znam koliko mi ih treba 😁

    Ja uzela 3 paka, i dvoje gaćica običnih.

    Cure koje su 37 tjedan, jel vam se bebač malo smirio meni se čini da luduje ko nikad, bas je aktivan dosta 🤷 mislim neka ga, bolje tako nego da se brinem ali sam čitala da se bebe pri kraju smire ali ne i moj. 😝

    Ma nema to veze, moj je danas “protestira” na pregledu, zivahan bio. A moze se i sutra rodit.


    🤞 Ovo su mu zadnji dani u jacuzziu 😂🤷

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Ma od svih tih krema i kremica ispada da je maslinovo ulje pun pogodak. Trenutno je ok ali hodam gola po kuci namazana kao orada za pecnicu 😂. To je iritantni peckajuci svrbez. Onako kao da pecka i svrbi. Ako opet postane izludujuce zvat cu u bolnicu. Uglavnom ne trpim nikakvu odjecu na trbuhu, odmah krene bockati i svrbuckati, bas kao iritacija. Ma nadam se da nije sad par dana pred termin neko ludilo u organizmu. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lil_me

    lil_me

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Još malo, ne znam je li me lovi strah ili radost …..

    ZM 7.3
    Prvi pregled 29.4. :)

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    lil_me

    Još malo, ne znam je li me lovi strah ili radost …..


    To ti je uzbuđenje 😂
    Strah ce te biti ako ces ici na jos koji porod, dok znas sta te ceka, otprilike 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Angeleyes

    BlairWaldorf

    Ana_

    Cure, koliko ste si mrežastih gaćica uzele u bolnicu? Možda bih si danas spakirala torbu pa da otprilike znam koliko mi ih treba 😁

    Ja uzela 3 paka, i dvoje gaćica običnih.

    Cure koje su 37 tjedan, jel vam se bebač malo smirio meni se čini da luduje ko nikad, bas je aktivan dosta 🤷 mislim neka ga, bolje tako nego da se brinem ali sam čitala da se bebe pri kraju smire ali ne i moj. 😝

    Ma nema to veze, moj je danas “protestira” na pregledu, zivahan bio. A moze se i sutra rodit.

    🤞 Ovo su mu zadnji dani u jacuzziu 😂🤷


    Haha tako je, evo menstrualni bolovi povremeno i dalje…🤩

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar lil_me

    lil_me

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Lonmi

    lil_me

    Još malo, ne znam je li me lovi strah ili radost …..

    To ti je uzbuđenje 😂
    Strah ce te biti ako ces ici na jos koji porod, dok znas sta te ceka, otprilike 😂


    🤣🤣
    Znači ti si u strahu ili?

    ZM 7.3
    Prvi pregled 29.4. :)

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Queen pregled je tek u cetvrtak, mislim da cu zvati prije ako se nastavi jer evo uopce ne mogu biti obucena, cim navucem majicu ili tajice ludim. Ma odkud samo to sve krene. I ja isto mislim da je do rastezanja koze, ali pa da svrbi bez prestanka 😒
    Ancy ja uvijek mislila da to svrbe i dlanovi i stopala i sve 😒


    Tako je i ona mislila pa se mazala doma kremama al ništa joj nije pomoglo pa su je poslali vadit krv i bili su joj povišeni ti žučni, cilu noć ne bi mogla spavati koliko bi je svrbilo.. ne mora znacit i da je kod tebe ali provjeri za svaki slucaj..najbolje ti je otic na hitni ginekološki, izvade ti krv i brzo ti budu nalazi gotovi

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Ana_

    Cure, koliko ste si mrežastih gaćica uzele u bolnicu? Možda bih si danas spakirala torbu pa da otprilike znam koliko mi ih treba 😁

    Ja uzela 3 paka, i dvoje gaćica običnih.

    Cure koje su 37 tjedan, jel vam se bebač malo smirio meni se čini da luduje ko nikad, bas je aktivan dosta 🤷 mislim neka ga, bolje tako nego da se brinem ali sam čitala da se bebe pri kraju smire ali ne i moj. 😝


    37 tj. Ne miruje 😅 najvise osjetim kako stopalo gura u godnji desni dio stomaka. To bas mogu lipo napipat 👀
    https://ibb.co/NZ7vSqs [ibb.co]
    Evo sa ctg-a, ne treba njemu ni cokolada ni hladni napitak da se javi. aaa ove strelice sam ja stisla kad sam osjetila bebu. A gore su te oscilacije kad se poveca puls. I ako se to prati onda je ctg uredu 🙂
    Prvi put sam isla pa sam skroz nova u tome 😃

    24.12.2022. 💙

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    lil_me

    Lonmi

    lil_me

    Još malo, ne znam je li me lovi strah ili radost …..

    To ti je uzbuđenje 😂
    Strah ce te biti ako ces ici na jos koji porod, dok znas sta te ceka, otprilike 😂

    🤣🤣
    Znači ti si u strahu ili?


    Pa znas sta, jesam 😂
    Zbog bolova 😂, sjecam ih se jer sam rodila lani u 5.mj 😂
    Svjeze je to 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.