Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Klarolina ja navijam da ti ipak izdrzis do 37 tt barem 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • klarolina

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Klarolina ja navijam da ti ipak izdrzis do 37 tt barem 🥰


    Hvala ti, veliš radije nek bude poklon za Božić nego za Nikolu :D 
    A ja navijam da se tebi smiri ta prokleta svrbež, zvuči stvarno neugodno… 

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Evo da javim, sinoć nam se rodio mali David i to na carski rez. Malo su nas izmučili s dripom (iako sam ga početno pokušala odbiti) i nakon 12h nikako nije išao zadnji stadij i beba je ostala visoko unutra i odlučili se na carski. Dobro smo i oporavljamo se, detalje napišem čim budem mogla. 💙🤗

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Evo da javim, sinoć nam se rodio mali David i to na carski rez. Malo su nas izmučili s dripom (iako sam ga početno pokušala odbiti) i nakon 12h nikako nije išao zadnji stadij i beba je ostala visoko unutra i odlučili se na carski. Dobro smo i oporavljamo se, detalje napišem čim budem mogla. 💙🤗


    Cestitam na malenom Davidu,tebi zelim brz oporavak 😊😊

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Ana_

    Broj poruka: 388

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Evo da javim, sinoć nam se rodio mali David i to na carski rez. Malo su nas izmučili s dripom (iako sam ga početno pokušala odbiti) i nakon 12h nikako nije išao zadnji stadij i beba je ostala visoko unutra i odlučili se na carski. Dobro smo i oporavljamo se, detalje napišem čim budem mogla. 💙🤗


    Dobrodošao David 💙💙💙
    Dan po dan, svi ćemo dočekati naša čuda 😍😍😍
    Vi koje ste nedavno rodilje, kako se snalazite, jeste svi izašli iz bolnica? ❤️❤️❤️

    👱‍♀️ 35, AMH 12
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt

  • ikica_90

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Evo da javim, sinoć nam se rodio mali David i to na carski rez. Malo su nas izmučili s dripom (iako sam ga početno pokušala odbiti) i nakon 12h nikako nije išao zadnji stadij i beba je ostala visoko unutra i odlučili se na carski. Dobro smo i oporavljamo se, detalje napišem čim budem mogla. 💙🤗


    Draga čestitam ti na malenom Davidu i nek ga prati sreća i zdravlje kroz život 🎊🥳 tebi brz oporavak da čim prije idete kući 🥰

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    klarolina

    Lonmi

    Klarolina ja navijam da ti ipak izdrzis do 37 tt barem 🥰

    Hvala ti, veliš radije nek bude poklon za Božić nego za Nikolu :D
    A ja navijam da se tebi smiri ta prokleta svrbež, zvuči stvarno neugodno…


    Bude bebica izdrzala mozda jos malo, probaj samo pozitivno razmisljati, a ako i nece vise biti u trbuhu, ne brini, puno zena rodi tako koji tj ranije, sve ti je to vec super 😊❤️
    Kako god bilo, bit ce dobro. 
    Ja bi rado da moja dođe ko poklon za sv. Nikolu pa se neda van 😂, neda i neda. 
    Malo je bolje svrbez ali idem svejedno sad privat izvaditi krv kad sam se vec dogovorila, to je ocito samo koza, inace tesko da bi se umirio, ali da uzasno je neugodno i frustrirajuce kad krene. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Queen_of_North

    Queen_of_North

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Evo da javim, sinoć nam se rodio mali David i to na carski rez. Malo su nas izmučili s dripom (iako sam ga početno pokušala odbiti) i nakon 12h nikako nije išao zadnji stadij i beba je ostala visoko unutra i odlučili se na carski. Dobro smo i oporavljamo se, detalje napišem čim budem mogla. 💙🤗


    Bas si mi pala na pamet jer se nisi cijeli dan javljala, bas sam promislila vjerojatno se nesto pocelo dogadjati kod tebe 😀
    Cestitam ti od srca, kad stignes pisi 😍😍😍

    Ja: 30
    On: 36

    2020- Nase prvo sunce ❤️
    7.12.2022.- Iscekujemo nase drugo sunce ❤️

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    klarolina

    lil_me

    klarolina

    Cure u iščekivanju i niskom startu, izgleda da ću vam se pridružiti iako tek ulazim u 35 tjedan :/ bila danas na pregledu, cerviksa vise nema i otvorena 3-4cm, kaže doktorica da će biti čudo ako ne rodim kroz 24 sata

    Karolina, jesi li što osjetila prije?
    Jesu te zadržali ili si doma?

    Ne, apsolutno ništa. Da nisam imala pregled ne bi znala da se ista događa. Poslali su me doma jer sam blizu bolnice pa da dođem kad krene. A budući da od 34.tjedna više nema tokolize niti dexametazona, kažu da nema smisla ostajati jer ionako nikakvu terapiju neću dobivati ko kad su me ostavili s 32 tjedna zbog trudova. Tak da eto razbijam glavu što bi to točno trebalo biti da ja krenem u bolnicu osim pucanja vodenjaka jer ni prvi put ni sad ja nisam osjetila trudove a vele da nisu bili lažni kad su skratili cerviks skroz i otvorili ga od 1 do 4 cm u jednom popodnevu i ctg ih očitava ko ozbiljne jake trudove 😅


    Joj zao mi je. Nadam se da se jos drzis kuci. Znam sve kroz sta prolazis. Sve sam isto vec pisala.
    Samo lezi i jastuke pos guzu, da sila gravitacije vraca bebu nazad. Ja ssm osjetila jake bolove u ledjima, ali mislila os silnog lezanja.. i na kraju 8cm bila otvorena. Nikakvih kontrakcija ni pucanje vodenjaka…..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Evo mene s pregleda. Sutra idem na inducirani, imam proteine u krvi i malo povišen tlak, pa da ne bi bila preeklampsija.
    Sad mi je tek krenuo strah, nadam se da će biti sve brzo gotovo i dobro završit.


    Sretnoooo

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.