Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Ana_

    Evo cure da se javim i updateam.
    U subotu 21.1. stigao je naš Alex. Primljena sam s trudovima u bolnicu u petak navečer, i na kraju u subotu na carski jer se nisam otvarala.
    ❤️❤️❤️
    Došlo je i moje vrijeme očito, sve sam ispratila skoro s teme 🤣
    Ako koja cura čita koja je imala carski, može malo iskustva? Nakon koliko se ublaže bolovi da se žena može malo lakše dignuti s kreveta?
    Nakon koliko ste normalno funkcionirale?


    Cestitam Ana na rodjenju svog bebceta! A tebi zelim brz oporavak! Cure su par stranica prije pisale o carskom i oporavku, pa malo prelistaj.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Cure,
    Ima kod koje kakvih znakova da će porod skoro?
    Meni termin 31.1. ništa se ne događa…stalno sam i u pokretu,ali očito se maloj ne zuri 🤦🏼‍♀️

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    Ana čestike :))
    Tina i, kod mene još ništa.. Ja sam zatvorena skroz. Cerviks je omekšan ali zatvoren. 
    Imam stezanja lagana ali ništa specijalno. I beba mi je aktivnija sa du trbuhu nego prije, stalno lumpuje, a kao trebalembi se smiriti pred porod..😂 Očito se i mojoj ne žuri. Ali rekla mi je doktorica je dovoljan jedan dobar trud da to sve krene. 

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Jlo moja mala isto preaktivna,vjerujem da nema mjesta pa da vjerojatno zato se toliko kreće.sutra idem na pregled pa ćemo vidjeti ako ima nekih pomaka.☺️

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ana_

    Evo cure da se javim i updateam.
    U subotu 21.1. stigao je naš Alex. Primljena sam s trudovima u bolnicu u petak navečer, i na kraju u subotu na carski jer se nisam otvarala.
    ❤️❤️❤️
    Došlo je i moje vrijeme očito, sve sam ispratila skoro s teme 🤣
    Ako koja cura čita koja je imala carski, može malo iskustva? Nakon koliko se ublaže bolovi da se žena može malo lakše dignuti s kreveta?
    Nakon koliko ste normalno funkcionirale?


    Cestitam na bebi! ♥️
    Za lakse dizanje s kreveta nije pomoglo bas nista. Samo cekat da prode vrime i s vrimenom ces biti bolje. Jedino sto sam ja priju babicu zicala voltarene da mi da doma. I to mi je olaksalo dosta.  S tim da sam ja imala temp 10 dana u komadu od poroda, , to me dosta iscrpilo pogotovo sto sam dojila. Bilo je borbeno ali prezivili smo i mislim da je najgore iza nas.
    Sad je 4tj od poroda i mogu reci da se stvarno dobro osjecam sta fizicki sta psihicki.
    I ne kazi bezveze babinje traje 40 dana i stvarno virujem da je tako. U to vrime ces se oporavit i uhodat s bebom.
    Sretno :)

    24.12.2022. 💙

  • Ana_

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Hvala, cure ❤️
    Hvala, Baćo, evo danas 6 dana nakon op, mogu lijepo sama ustati s kauca, komotno hodam, nosim maloga i bavim se s njim. Po potrebi si uzmem koji brufen, ali evo danas je bio samo 1 😁
    Moje bradavice su čudne pa ih maleni ne može uloviti, pa sam se ja ulovila izdajanja. Za sad nam dobro ide 😁
    Trudnice cekalice, pokreće li se što? Čekamo lijepe vijesti ❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Evo točno na termin, jučer, 40.tjedan, stigla je naša djevojčica. 

    Porod je bio indukcija jer su taj dan u trudnickoj vidjeli plodnu vodu koja je bila zuckasto-zelenkasta. 

    Sad razumijem sve žene koje su pisale da je drip pakao 🤭 kako nisam imala trudove, nisam bila otvorena puno, niti mi je pukao vodenjak, odmah su stavili drip i povećavali doze u svih 12 sati koliko sam radjala. 🤯

    Ajde, završilo se na najbolji mogući način pa neću kukat previše 😁

  • Ana_

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    sarinjo

    Evo točno na termin, jučer, 40.tjedan, stigla je naša djevojčica.

    Porod je bio indukcija jer su taj dan u trudnickoj vidjeli plodnu vodu koja je bila zuckasto-zelenkasta.

    Sad razumijem sve žene koje su pisale da je drip pakao 🤭 kako nisam imala trudove, nisam bila otvorena puno, niti mi je pukao vodenjak, odmah su stavili drip i povećavali doze u svih 12 sati koliko sam radjala. 🤯

    Ajde, završilo se na najbolji mogući način pa neću kukat previše 😁


    Čestitam!!! ❤️❤️❤️
    Bitno da je sve dobro prošlo, brz oporavak želim i da brzo idete kući ❤️

    👱‍♀️ 33, AMH 12
    👨‍🦱 38, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 8js ➡️ oplođeno 7 ➡️ 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️

    08.05. prvi test, +; 10.05. drugi test +
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    26.05. 1.uzv (6+1tt) GV, 3mm
    It's a boy 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar J_Lo

    J_Lo

    Broj poruka: 692

    Prijavi adminu

    sarinjo

    Evo točno na termin, jučer, 40.tjedan, stigla je naša djevojčica.

    Porod je bio indukcija jer su taj dan u trudnickoj vidjeli plodnu vodu koja je bila zuckasto-zelenkasta.

    Sad razumijem sve žene koje su pisale da je drip pakao 🤭 kako nisam imala trudove, nisam bila otvorena puno, niti mi je pukao vodenjak, odmah su stavili drip i povećavali doze u svih 12 sati koliko sam radjala. 🤯

    Ajde, završilo se na najbolji mogući način pa neću kukat previše 😁


    Čestitam mila. 
    A epiduralna nije dolazila u obzir?
    Uh mene sve više strah. Iako, sad mi je rečeno da ako je umjetna, da u KBC Split ne ide indukcija nego carski ako se prenese trudnoća. 
    Nadam se da će krenuti prirodno. 🤞

    31 👩‍❤️‍👨 33 TTC od 1.2019.
    🙋🏼‍♀️1. 2020. vanmaternična (salpingectomia desno) -PCOS, AMH 72.40 Od 1.2022 : INOVO/INOFOLIC, koenzim q10 nano, Siofor, Folat 800mcg, vit D tekući 2500 IU
    👱🏼‍♂️ astenozoospermia (>10%)
    🏥KBC Split - 4/22 1. ISCI Gonal 125,cetrotide, Decapeptyl. Aspirano 11, 8 oplođenih, 14.5. ET 1 blastice ( 1 🐧) B 12 DNT 798,B 17DNT 7500 ➡️ 2.UZV 17.6.❤️ 7+4
    Panorama ✔️stiže nam Korina❤️
    [/url [lilypie.com]

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    J_Lo

    sarinjo

    Evo točno na termin, jučer, 40.tjedan, stigla je naša djevojčica.

    Porod je bio indukcija jer su taj dan u trudnickoj vidjeli plodnu vodu koja je bila zuckasto-zelenkasta.

    Sad razumijem sve žene koje su pisale da je drip pakao 🤭 kako nisam imala trudove, nisam bila otvorena puno, niti mi je pukao vodenjak, odmah su stavili drip i povećavali doze u svih 12 sati koliko sam radjala. 🤯

    Ajde, završilo se na najbolji mogući način pa neću kukat previše 😁

    Čestitam mila.
    A epiduralna nije dolazila u obzir?
    Uh mene sve više strah. Iako, sad mi je rečeno da ako je umjetna, da u KBC Split ne ide indukcija nego carski ako se prenese trudnoća.
    Nadam se da će krenuti prirodno. 🤞


    Uzela sam ja i epiduralnu. Dvije doze. Ali, ništa od toga. Prva doza trajala 40 minuta maksimalno. Pa su mi dali drugu, a učinke druge nisam ni osjetila jer su tad drip odvalili. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.