Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Pa jest tako, možeš znat jedino ako imaš unaprijed zakazani carski za neki datum 😅
    Nova 19 javi šta će bit sutra ☺️ a možda seka dobije bracu za rođendan 🥰

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Lei-Be javit ću vam svakako… sutra ću uzeti kofer sa sobom za svaki slučaj da se muž ne mora vraćati po njega ako me zadrže, ali nekako imam feeling da ću i sutra ići doma… 🤷‍♀️☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Malo su nam se ulijenile bebice, i njih valjda hvata ova zimska depresija 🙈 
    Nova, sretno sutra i javi se!

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • deedeeleeloo

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Nova19

    Deedee kako ide to sa zakazanom indukcijom? Sve mi se čini da ako se mali uskoro ne odluci da me to čeka… i imaš skroz pravo da nema pravila o trudnoći i porodu, ja bila uvjerena da će mali uraniti jer je veći a njegova seka koja je bila nešto manja je došla 8 dana ranije… ali ništa od toga. Sutra mi je termin a imam BH kontrakcije već duže vrijeme kao i bolove za “pred porod” pa ništa, to je stvarno kako si rekla jako individualno… baš me zanima šta će mi sutra reci nakon pregleda

    Recimo sutra ti kaze da je npr.dezuran za dva dana i da bi ti inducirao porod jer mu se cini da si spremna…dodjes u 8h ujutro, pregleda te uzv, uzmu podatke i upisu i krenu s pripremama, klizma, tusiranje…stave te u predrađaonu…ovisi koliko si otvorena i jel si prvorotka - u indukciju spada gel, drip, probijanje vodenjaka….gel ti moze staviti u predrađaoni i oratiti kako se otvaras a i drip…busi vodenjak kad te stavi u box i za to bi trebala biti bar cca 4cm…onda ti ponude i epiduralnu obicno…i to je to.Ja sam super reagirala na gel, nekima je prejako djelovalo…opet individualno.Ali meni je bilo sve super jer sam pripremljena i sve je islo polako i kako treba…i preko dana je sve bilo…i pila sam vode i dobila rucak…sve 5…

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    LeoBei a jesu ti doktori sta rekli za to sta je beba manja? Kojem tjednu odgovara po mjerama? Koliko si ti visoka?

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Deedee ovo zvuci dobro… javit ću vam šta je doktor rekao na pregledu ali se stvarno nadam da će mali uskoro van 🤞🏻🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • deedeeleeloo

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Nova19

    Deedeeovo zvuci dobro… javit ću vam šta je doktor rekao na pregledu ali se stvarno nadam da će mali uskoro van 🤞🏻🤗


    Da, meni osobno bolje nego tijekom noci…jos ako je tvoj dr. dezuran tamo je 24h…mozes ga i pitati sta misli o indukciji u tvom slucaju…i ja danas imam kontrolu….sretno!

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    malamarelica

    LeoBei a jesu ti doktori sta rekli za to sta je beba manja? Kojem tjednu odgovara po mjerama? Koliko si ti visoka?


    Kao što sam napisala doktorica kaže da je to uredu.. mislim da sad na kraju ni nema pravila koliko bi beba trebala bit teška, sve je to individualno, zato se netko rodi sa 3kg, a netko sa 4.. od kolegice sestra je rodila nedugo, bila je 39+2, a beba 2560g, zdrava i sve super.. ☺️
    Dokle god je on meni aktivan ne sekiram se 🥰
    Visoka sam 168, ostala trudna sa 59kg, sad imam 67.. mislim da je sve to ok 🤗

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

  • deedeeleeloo

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Lei_Be

    malamarelica

    LeoBei a jesu ti doktori sta rekli za to sta je beba manja? Kojem tjednu odgovara po mjerama? Koliko si ti visoka?

    Kao što sam napisala doktorica kaže da je to uredu.. mislim da sad na kraju ni nema pravila koliko bi beba trebala bit teška, sve je to individualno, zato se netko rodi sa 3kg, a netko sa 4.. od kolegice sestra je rodila nedugo, bila je 39+2, a beba 2560g, zdrava i sve super.. ☺️
    Dokle god je on meni aktivan ne sekiram se 🥰
    Visoka sam 168, ostala trudna sa 59kg, sad imam 67.. mislim da je sve to ok 🤗


    Moja necakinja rođena sa 2750 (sve uredno i u terminu) a tata 2m, mama 185cm….sada je jakooo visoka, s 13 god 175cm…evo i ja i muz 170cm pa nam je stariji 4kg na porodu i cijelo vrijeme na gornjoj percentili po rastu; to bas nikakve veze nema koliko ce dijete biti kasnije u zivotu. Mislim da je veca stvar prilagodba djeteta unutrasnjim mjerama zdjelice…

  • Avatar Lei_Be

    Lei_Be

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    deedeeleeloo

    Lei_Be

    malamarelica

    LeoBei a jesu ti doktori sta rekli za to sta je beba manja? Kojem tjednu odgovara po mjerama? Koliko si ti visoka?

    Kao što sam napisala doktorica kaže da je to uredu.. mislim da sad na kraju ni nema pravila koliko bi beba trebala bit teška, sve je to individualno, zato se netko rodi sa 3kg, a netko sa 4.. od kolegice sestra je rodila nedugo, bila je 39+2, a beba 2560g, zdrava i sve super.. ☺️
    Dokle god je on meni aktivan ne sekiram se 🥰
    Visoka sam 168, ostala trudna sa 59kg, sad imam 67.. mislim da je sve to ok 🤗

    Moja necakinja rođena sa 2750 (sve uredno i u terminu) a tata 2m, mama 185cm….sada je jakooo visoka, s 13 god 175cm…evo i ja i muz 170cm pa nam je stariji 4kg na porodu i cijelo vrijeme na gornjoj percentili po rastu; to bas nikakve veze nema koliko ce dijete biti kasnije u zivotu. Mislim da je veca stvar prilagodba djeteta unutrasnjim mjerama zdjelice…


    Naravno da nema nikakve veze.. moja mama je metar i šumska jagoda, ja sam gromada za nju 😅

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.