Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja pitam jer je meni beba bila u 28.tjednu 1100g, za tjedan manja i doktor mi je rekao da sam ja sitne grade pa je za ocekivati. Ja sam 159, a muz 168. Idem sutra opet pa cemo vidjeti. 

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Evo i nas sa pregleda… malom se jednostavno ne da van, lijepo mu je gdje je, srčeko mu lijepo kuca, ima plodne vode kao u priči… uglavnom sljedeći pregled za 2 dana ☺️
    Stvarno nisam razmisljala da bi mogla prenijeti ali eto, mali još neće i neće 🤷‍♀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MissKitty

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    S obzirom da sam tu na forumu prošli tjedan kukala u vezi kontrakcija, da podijelim iskustvo: kontrakcije su se nastavljale (prošli tjedan je bilo 32 + 4) bez obzira na magnezij i normabel po potrebi. Javila sam se dr. - u koji je rekao da ipak odem na hitnu (inače se vodim na Sv. Duhu pa sam tamo i išla) da vide da li se išta dolje događa. Zaključak je bio da su to BH kontrakcije, ali da sam anemična i moram uzimati željezo. Imam dojam da je željezo malo pomoglo, ali očito takav organizam, ranije kontrakcije i to je to.. Otvorena nisam, fala Bogu. I hvala svima na podijeljenim iskustvima! 

    vikica1810@gmail.com

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    MissKitty

    S obzirom da sam tu na forumu prošli tjedan kukala u vezi kontrakcija, da podijelim iskustvo: kontrakcije su se nastavljale (prošli tjedan je bilo 32 + 4) bez obzira na magnezij i normabel po potrebi. Javila sam se dr. - u koji je rekao da ipak odem na hitnu (inače se vodim na Sv. Duhu pa sam tamo i išla) da vide da li se išta dolje događa. Zaključak je bio da su to BH kontrakcije, ali da sam anemična i moram uzimati željezo. Imam dojam da je željezo malo pomoglo, ali očito takav organizam, ranije kontrakcije i to je to.. Otvorena nisam, fala Bogu. I hvala svima na podijeljenim iskustvima!


    Drago mi je da je sve oke! I ja sam ti spomenula da je meni bilo tako dok nisam vadila krv, vidjeli da su smanjene vrijednosti i kad sam pocela piti tablete, smanjile su se :)
    Moj savjet ako ti nisu rekli, popij tabletu s C-vitaminom (onaj sumeci, imas u dm-u, mulleru). I ja popijem nakon rucka, lakse sjedne :)

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    Nova19

    Evo i nas sa pregleda… malom se jednostavno ne da van, lijepo mu je gdje je, srčeko mu lijepo kuca, ima plodne vode kao u priči… uglavnom sljedeći pregled za 2 dana ☺️
    Stvarno nisam razmisljala da bi mogla prenijeti ali eto, mali još neće i neće 🤷‍♀️


    Gdje su te nase bebiceeee 🤗🥰 
    Meni vrijeme nikak proc sad. Malo spasavaju blagdani iako ove godine nista ne pripremam. Bake su preuzele na sebe sve. Na meni je da lezim, odmaram i cekam 🙈

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • matea1201

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    evo i nas s pregleda. nalaz je i dalje isti - otvorena za prst do ovoja i glavice, ctg uredan. na uzv cura procjenjena na 3500gr., veli doktor da nikad ne bi rekao da imam tak veliku bebu🤷‍♀️ čini se da ću na kraju do termina iako sam mislila da ću do božića rodit😅

    [lilypie.com]

  • matea1201

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    I kontrola opet idući utorak

    [lilypie.com]

  • Avatar flower93

    flower93

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Djevojke koje ste rodile i koje samo sto nisu, obecajte da nas ostale koje jos trebamo gurati ne cete ostaviti same 🤦‍♀️😂 sve ste tolko blizu termina, samo nas svega par ima jos ohoho pred sobom 😎 mi sutra imamo kontrolu i jedva cekam da cujem kolko su mi narasli.. I jedva ih cekam upoznat, pa da mogu gricnut malo te nozice koje me lupaju po mjehuru i rebrima 😍 jucer su dobrih pola sata u komadu oboje imali tulum, taman pred spavanje.. Mala je skakala po mjehuru kao da je na trampolinu, a mali fkt voli udarat mamu po rebrima.. Ako tak nastave nakon rođenja, gotova sam 🤦‍♀️😂

    [lilypie.com]

  • MissKitty

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    ovčica

    MissKitty

    S obzirom da sam tu na forumu prošli tjedan kukala u vezi kontrakcija, da podijelim iskustvo: kontrakcije su se nastavljale (prošli tjedan je bilo 32 + 4) bez obzira na magnezij i normabel po potrebi. Javila sam se dr. - u koji je rekao da ipak odem na hitnu (inače se vodim na Sv. Duhu pa sam tamo i išla) da vide da li se išta dolje događa. Zaključak je bio da su to BH kontrakcije, ali da sam anemična i moram uzimati željezo. Imam dojam da je željezo malo pomoglo, ali očito takav organizam, ranije kontrakcije i to je to.. Otvorena nisam, fala Bogu. I hvala svima na podijeljenim iskustvima!

    Drago mi je da je sve oke! I ja sam ti spomenula da je meni bilo tako dok nisam vadila krv, vidjeli da su smanjene vrijednosti i kad sam pocela piti tablete, smanjile su se :)
    Moj savjet ako ti nisu rekli, popij tabletu s C-vitaminom (onaj sumeci, imas u dm-u, mulleru). I ja popijem nakon rucka, lakse sjedne :)


    ovčice, odmah sam se sjetila tvog posta sa željezom. Rekli su da pijem Heferol natašte i baš je teško za želudac. Nisam baš skužila, sam C vitamin nakon ručka utječe da mi željezo lakše sjeda ili postoji neka kombinacija željeza i C vitamina? 

    vikica1810@gmail.com

  • Avatar ovčica

    ovčica

    Broj poruka: 554

    Prijavi adminu

    MissKitty

    ovčica

    MissKitty

    S obzirom da sam tu na forumu prošli tjedan kukala u vezi kontrakcija, da podijelim iskustvo: kontrakcije su se nastavljale (prošli tjedan je bilo 32 + 4) bez obzira na magnezij i normabel po potrebi. Javila sam se dr. - u koji je rekao da ipak odem na hitnu (inače se vodim na Sv. Duhu pa sam tamo i išla) da vide da li se išta dolje događa. Zaključak je bio da su to BH kontrakcije, ali da sam anemična i moram uzimati željezo. Imam dojam da je željezo malo pomoglo, ali očito takav organizam, ranije kontrakcije i to je to.. Otvorena nisam, fala Bogu. I hvala svima na podijeljenim iskustvima!

    Drago mi je da je sve oke! I ja sam ti spomenula da je meni bilo tako dok nisam vadila krv, vidjeli da su smanjene vrijednosti i kad sam pocela piti tablete, smanjile su se :)
    Moj savjet ako ti nisu rekli, popij tabletu s C-vitaminom (onaj sumeci, imas u dm-u, mulleru). I ja popijem nakon rucka, lakse sjedne :)

    ovčice, odmah sam se sjetila tvog posta sa željezom. Rekli su da pijem Heferol natašte i baš je teško za želudac. Nisam baš skužila, sam C vitamin nakon ručka utječe da mi željezo lakše sjeda ili postoji neka kombinacija željeza i C vitamina?


    I ja uzimam heferol a umjesto s vodom, popijem s tim sumecim c vitaminom jer se navodno tako bolje apsorbira u tijelu. A nakon rucka uzimam zbog toga sto zeljezo lose sjedne na prazan zeludac. Ujutro uzimam prenatal vitamine, ovo iza rucka pa sam si malo rasporedila 😁

    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.