Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Truskawka divna kuhinja!! Oprastam ti nejavljanje i nemanje vremena. Zeno, samo se nemoj preforsirat. 
    Jedva cekam vidjet i sliku kad stvarno tu bude kunhinja. I kako peces kolacice svojim duplićima. 😊
    Salatice nema odustajanja 😉 nemoj mi samo klonit, vidi u kojik si tjednima! Vidi vidi! 😊
    A gdje nam je Anchy? Nadam se da miruje?! Javi nam se malo 🙂
    Busybee sretno nam sutra!
    A Mina! Ti sutra u 33i ulazis. Pa divno! Congrats!
    Moja mala je visoko. Lupa i iznad pupka, ali i nize. Bas me zanima sta ce mi sutra rec, gdje i kako se smjestila. Tako sam i malog nosila visoko. Pa nije htio van na porodu. 😅

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Truska ajme bome dobri radovi svaka cast, ja bi u tvojim tjednima sa twinsima vec bila luda ako nije sve spremno..
    Ajme da sutra 33, kako mi lete ti tjedni 😱 nmg vjerovat da je jos tako malo ostalo..
    Mogla bi i ja sutra do mullera izvidit 🤔😁

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Curee dala sam vam izvjestaj onako na brzaka …cekalo me pisanje i ucenje..Ja san otisla jer ne bi sama sa sobom prezivila naredna dva tjedna..a i prosle trudnoce odma u meni probude sumlju i strah…I doktor je vidio koliko san prestrasena i stvarnoo sve mi tako lipo objasnio ko malom ditetu bas se pomasao njezno i suosjecajno..I smirio me jer sve kako triba i decko je velik i zdrav i sve razvija dobro….i rekla san Boze hvala ti…Hvala vama cure koje ste tu i svaka lip ric znaci jakoo punoo..Zato i ja saljem pozitivne vibre svim curama koje su u bolnici koje su kuci i zabrinuto malo radi pregleda..Razumim vas i mislim da ode sve mi djelimo iste strahove…Ali evo je virtualno ali smo jedna dr.podrska punooo znacii…Ja vam saljem puse svima i cuvajte se…i pisemo se sutra ja san satrana ali doslovnooo..laku noc klokse moje..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu
    Aha jeste vidjele sad zasto se ne javljam..sad shvacate o cem pricam cijelo vrijeme. Priznajte da niste tak nesto ni ocekivale. Evo da vam i kupaonu stavim da se malo divite 😅😅
    Ovako je izgledala prije cca 2 tjedna
     
    Ovako je izgledala prosli tjedan 
    Ovako je izgledala prije par dana

    A danas ima cak i umivaonik, ali jos nije pofarbana, nemam ni jedno ogledalo u kuci, ne mogu se otusirati kako spada i tako..bas mi je zabavno, sta da vam kazem..

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Strudlica

    zadranka86

    Cure ja se vratila…raden mi ctg uredni otkucaji bez trudova…doktor mi je objasnio da sad bebice drugacije udaraju prije su refleksno i jako sad ce to ici malo mirnijim tonom i blaze jer postaju svjesni svojih kretnji i da me to ne brine…Moj bebi ima 1400g i procjenjen je po mjerama na 30tj.cak mjera glavice ide na 31…ugl.termin mi se pomaka tjedan ranije..sve super funkcionira i imamo punee usnice na mamu..eto ja sretna srce moje kao kuca….😚😚😚

    Baš mi drago da je sve okna temelju čega

    Strudlice on je radio uzv a uzv je pokazao mjere za tj.vece..i pomakao datum termina za tj.dana.cak je glavica 31.on je samo komentirao da je naprednija beba…i da po uzv je trenutno termin 26.12.e saddd.
    Ja nezz oce to tako i ostat..do sad smo s mjerama bili skolski tocno onako koliko tj.tolike mjere bebe..iako on je proslu kotrolu rekao sad bebice vise nisu iste za usporedivat sad polako ce radit genetika…tako da bass me zanima sl.uzv oce tako ostat…eto…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar annchy17

    annchy17

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Truskawka divna kuhinja!! Oprastam ti nejavljanje i nemanje vremena. Zeno, samo se nemoj preforsirat.
    Jedva cekam vidjet i sliku kad stvarno tu bude kunhinja. I kako peces kolacice svojim duplićima. 😊
    Salatice nema odustajanja 😉 nemoj mi samo klonit, vidi u kojik si tjednima! Vidi vidi! 😊
    A gdje nam je Anchy? Nadam se da miruje?! Javi nam se malo 🙂
    Busybee sretno nam sutra!
    A Mina! Ti sutra u 33i ulazis. Pa divno! Congrats!
    Moja mala je visoko. Lupa i iznad pupka, ali i nize. Bas me zanima sta ce mi sutra rec, gdje i kako se smjestila. Tako sam i malog nosila visoko. Pa nije htio van na porodu. 😅


    Tu saam 😉 mirujem koliko mogu, ne toliko ocito koliko bi trebala 😐 jedva cekam sa prodje tih 3 tjedna pa da vidim dal se popravilo stanje.. 
    Citam i pratim vas redovito, pisem malo manje. Mi smo isto u izgradnji kuce, al ja nista sada, a sada vec suprug 😀😀 doma samo 2 dana za vikend, pa leta amo tamo stalno. 
    Pratim price zena za Rodinom stranici ak ima za nasu bolnicu nesto jer mi isto imamo samo jednu i nemamo izbora, al na srecu nisam nista vidla ;) 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Jaooo truskawa bome radova na izvoz kod tebe  ja bi poludila da nemam gdje se okupat.
    Šta ste ljepili pločice na pločice?

    [lilypie.com]

  • Avatar bambusovlist

    bambusovlist

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozitivne vibre i od mene za svih!!!
    Ja mislim da to sve mora bit dobro!
    Meni je u srijedu pregled i već sam nervozna, a u iščekivanju sam još od prošlog pregleda.
    Rekla bih da je i moja djevojčica nisko, a danas me boli svaki dio mene. Nadam se da je od promjene vremena. 😏
    Ako je takvo nešto moguće. 
    Mislim da imam i češće kontrakcije, ali više ni sama ne znam razlučit. 
    U svakom slučaju, vidjet ćemo u srijedu. 
    Sve se bojim da ću i ja morat zaleć.

    [lilypie.com]

  • Avatar annchy17

    annchy17

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Jaooo truskawa bome radova na izvoz kod tebeja bi poludila da nemam gdje se okupat.
    Šta ste ljepili pločice na pločice?


    I ja gledam plocice na plocice? 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Strudlica

    zadranka86

    Cure ja se vratila…raden mi ctg uredni otkucaji bez trudova…doktor mi je objasnio da sad bebice drugacije udaraju prije su refleksno i jako sad ce to ici malo mirnijim tonom i blaze jer postaju svjesni svojih kretnji i da me to ne brine…Moj bebi ima 1400g i procjenjen je po mjerama na 30tj.cak mjera glavice ide na 31…ugl.termin mi se pomaka tjedan ranije..sve super funkcionira i imamo punee usnice na mamu..eto ja sretna srce moje kao kuca….😚😚😚

    Baš mi drago da je sve okna temelju čega
    Strudlice on je radio uzv a uzv je pokazao mjere za tj.vece..i pomakao datum termina za tj.dana.cak je glavica 31.on je samo komentirao da je naprednija beba…i da po uzv je trenutno termin 26.12.e saddd.
    Ja nezz oce to tako i ostat..do sad smo s mjerama bili skolski tocno onako koliko tj.tolike mjere bebe..iako on je proslu kotrolu rekao sad bebice vise nisu iste za usporedivat sad polako ce radit genetika…tako da bass me zanima sl.uzv oce tako ostat…eto…


    E to me baš zanimalo jer moj maleni je 2 tjedna napredniji po uzv i moj ginekolog se čvrsto drži termina po zm,da si to ne pomjeram da će bit ranije zbog toga…sad ne znam što je tu na kraju ispravno. Moja poznanica je imala isto bebu napredniju i pomakli tako termin na kraju rodila 8 dana preko termina po zm i do dečka od 5kg i 57cm 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.