ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli tocno to,  odustanes na kraju jer ti je lakse tako sam se onda organizirat. 
    Ja sam i bez podrske prijateljica ostala nakon kaj sam rodila i vise mi se ne javljaju jer im se neda slusat iskreno od mene kak je jer nitko nema djece i ne razumije me jer bi se pojadala koliko mi je tesko. A one su mislile da su djeca samo slatka i da ih hranis, kupas i uspavas ko na reklami. Da… 
    Zarica je, na kraju sam pukla i raspala se i rasplakala pred njima da sam mrtva umorna i onda mi mama kaze ajde odi malo proseci. I odem, vratim se i ista stvar. Ja bi svaaakiii put trebala imat ispad da preuzmu.
    Ak sam tam, ona bu rjesavala krizaljku u kuci dok smo mi na dvoristu, tata bude izaso van al ce pometat iglice od bora dok puse oluja. Kuzis? Nema tu pomoci. 
    I onda se podsmjehuju kad kazem da sam umorna i da je N zahtjevna. A i od mm starci i moji starci su zivjeli s bakama i dedama kad smo mi bili mali i imali pomoc 0-24. Dapace,moji starci jos uvijek zive s bakom i dedom koji imaju 90+ godina, a do prije mj dana je moja baka kuhala svaki dan za sve dok joj nije postalo vruce i tesko. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa i N su kratke duge hlace al nama je ok trenutno jer su tajice pa su samo malo krace. Al sad kak ne nosi pelenu joj sve plese oko struka 😅 morat cu usitke napravit na hlacama. 
    Ja sam bas neki dan narucila iz sinsaya zimsku jaknu, hlace, trenirke itd. Vec sad su rasprodane velicine. Znam da sam prosle god jedva nasla kad je trebalo, sad sam ranije kupila pa da sam mirna. Zimsku jaknu sam uzrla vecu 104 pa da izdrzi do proljeca. Jos cu samo skafander ganjat kad krene u lidlu. Za jesen smo pokriveni, jos moram gumene cizme ic kupit kad zahladi. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Mom je iz Sinsay jakna 86 ok…. malo su rukavi kravi no pp sirini mu je taman 😆 Tako da bi se u jakni 104 sigurno utopio. Na Sinsay stalno nadopunjavaju brojeve, cini mi se utorkom ili cetvrtkom. Nije da kad rasprodaju nema vise cijele zime….

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    O Mikio meni kad tebe čujem dodje da sama dođem u Zg i cuvam ti N svaki dan… Nama je utoliko lakse jer M nije zbilja tako hiper kao tvoja N, a i u vrtiću je ujutro pa bar onda uspijemo promjeniti svakodnevnicu ako bar ne odmoriti. 
    Iskreno uvijek su me nervirale mame kao ove tvoje Losa sto djecu bi imale samo da popune drustvene standarde i normative, a odgoj na roditelje prebace. Nikad to ne bi pristala ni trazila iako iskreno moja mama nema nikakve interese, zanimacije, u penziji je mogla bi uzivati koliko hoce ako cemo iskreno al ne ona bira sjediti sama sa svojim psom i onda nam prigovarat da je sama. Inace je ogroman introvert. Jedina osoba koja se nudi da cuva M je jedna teta od skoro 80 godina koja je i mene cuvala al onda je naravno bila daleko mlađa i vitalnija. Zena nikad nije imala djece i mogla bi M i pustiti da mi bas treba na 1-2 kod nje no ne mogu i za spavanje jer zbilja teta više ne može, lose cuje i vidi, i nije za tako malo djete da budu ona i muz koji je jos stariji sami. No kad dodjemo kod njih obavezno se oni igraju i zabaljaju M, a mi im napravimo po vrtu i kuci sto treba. Te ljude u ponoc da zovem znam da mogu racunat na njih no godine su im tu i ne bi bila mirna da ju tamo pustim. Ostali corak nis koristiti. Al eto sto bi mm reko jednog dana ce se cuditi svi sto unuka ne zeli k njima kad oni nju budu trebali. I to je tocno. Moja mama nije imala neku pomoc od svoje svekrve tatine mame jer je ona cuvala samo djecu od svoje kceri no ne i nas. Baka mi je zivila jako daleko, ali mi smo svako ljeto po 2 mjeseca isle kod nje. I iskreno zato sam nekako najviše razocarana u mamu svoju jer sam očekivala da ce bar ona razumiti i htjet pomoc, al ona gleda samo sebe. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mi isto pregledale robu koju sam kupila u 4-5 mj kad su bila ona veca snizenja u sinsay, c&a , h&m… Modnu reviju smo imale jucer .Par stavi će joj jos biti veliko al ostalo sve top. Bas sam pogodila velicinu. Dio je 98 dio 104, a ima nesto i od prosle zime sto ce joj biti za po doma i park super. Nije joj malo al je vec dosta noseno. Tako da za zimu smo mirni, samo moram jos vidit dal ce joj trebat cipele koje, cizme i ono gumeno odjelce sad tražim di ima za kupiti. Najviše me iznenadilo da sam hlacice kratke velicine 80 spremila jer kako stvari stoje dogodine ce joj biti isto dobre. Te hlace nosi vec 2. ljeto, druge godine ce joj biti mozda jedino vruce hlacice 🤣. A tajice koje je lani nosila na jesen sad nosi kao kapri, kako je imala pelenu sad su joj taman. Morat cu smanjiti kolicinu robe koju kupujem jer ova moja samo u duzinu brdo toga mozemo iskoristiti od malih brojeva. 

    Losa si probala reserved ili waikiki mozda modeli bi mu pahali? 🤔 Pepco?

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Kud ste se sve vec opskrbile za zimu. Nit ne mislim o tome jos, kamoli da kupim nes. Mi smo na 92 jos. Nikako doc do tog 98, cini mi se da je od 98 puno lakse nac robu. Al kako vidim jos cemo ove zime bit 92. Bome mikio, bas je N zrasla ako vec racunate sa 104, to nebi mogla ni iz kojeg ducana kakvi god da su im kalupi
    Nama za par dana godisnjica. Jel imate vi obicaj ugostiti obitelj za godisnjicu? U mojoj obitelji se to podrazumijeva, no kod mm ne. Onda svake godine oko toga rijeckanje jer njemu se neda s drugima, on bi da smo sami cijeli dan i pocastimo se negdje. A kod mojih se podrazumijeva da ih ne trebam ni zvat nego da samo dodju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli a bas to. Ja isto ne kuzim al eto. Nekad me to bas jako nasekira, pogotovo kad imam burn out i kad sam premorena kao sad npr. Al evo, guramo nekako. 
    Losa ti poznajes Sinsay bolje od ovih koji rade tamo 🙈🙈🙈
    I ja sam joj bas probala i skafander i jakne i sve dugo ovih dana da vidim na cemu sam. Jakne su joj uske u ramenima i malo kraci rukav, al dok obuce deblju majcu ispod nebude se mogla kretat. Isto i skafander 86 iz Lidla,on  joj je sad ok al knap, nebi izrdzao jos pola godine plus ispod deblja roba. Cipele je kroz ljeto 2 broja preskocila, na proljece je bila 22 sad kupujem 24/25 ovisno o modelu. A duzina nekih hlaca joj je iznad gelznja, majce moze od proljeca jos nositi. Tajice nosi od 74 na dalje, ak su kratke ko kaprice. Kratke hlace isto ima vec 2.ljeto 74 koje su joj ok. 
    Grizli ja prije fakat nisam imala puno robe, po 5-7 stvari od svake vrste, al unazad koji mj sad primjetila da N dnevno promjeni po 3, 4 majce npr. Nece sad partlek za jelo i usere se sva naravno i to joi smeta i odma stavlja na pranje. Onda ak idemo van, kolko puta idemo tolko puta se presvuce. Sad sam ide prat ruke pa se zasprica sva i to ju smeta. Ugl samo se presvlaci. 
    Vodonepropusne hlace sam vidjela neki dan u h&m svjetlozelene. Sinsay ima isto al su ugl rasprodane pa treba pratit dal ce opet dobiti. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zarice nosi vecinom jos 92. H&m 92 joj je malo jos veliko al ne preveliko, pepco 92 joj je ful knap, a Sinsay 92 joj je malo, 98 taman. Pa sam racunala da ce joj 104 onda jakna iz Sinsaya bit ok do 4.mj iduce godine. Bum javila kad dode jel jako velika. Lako vratim. 🤷‍♀️
    Za godisnjicu, nisam cula za to ugoscivanje da itko radi i ima obicaj 🤷‍♀️ ni nas dvoje ne slavimo niti si kupujemo poklone, eventualno se pocastimo s necim, narucimo neku klopu il odemo negdje pojest, popit nesto al nis fensi. Ove godine smo na taj dan nas 3 otisli do grada i obisli gdje smo se vjencali i popili pice gdje smo imali okupljanje gostiju pa se prisjetimo malo tog dana. Al sad su nam zatvorili to mjesto 😟

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Grizli i meni se cini da ce mu hlacice 80 kratke biti nagodinu ok 😆 Reserved mu je presiroko… a Waikiki nikad nisam probala 🤔 Pepco su mu neki modeli ok, neki siroki. 
    mikio ovo za sinsay sam na nekoj glupoj raspravi na facebooku procitala i na kraju se pokazalo da je tako. Cesto nema broja koji trazim pa stavim da mi dode obavijest kad je dostupno. 
    Mi nikog za godisnjicu ne ugoscujemo, cak mi je glupo kad mi to netko cestita 🤷‍♀️ Nekako mi je to stvar izmedu mene i muza pa odemo na neku zajednicku veceru samo nas dvoje svake godine. Kad budemo slavili zlatni pir cu zvat familiju na proslavu 😆😆

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1175

    Prijavi adminu

    Mi isto ne ugošćujemo za godišnjicu, nisam ni čula da to netko radi🙈

    Što se tiče odjeće, mislim da je prerasla sve, ful se izdužila. Možda se varam pa je uguram u jaknu. Njoj je pepco 104 kratak.. Druge marke bi joj trebale biti ok, osim sinsaya možda. Noga joj je 25, neke cipelice 26.
    Nećak je bio prošli tjedan privatno kod ortopeda i rekao je da mu je noga ful čudno okrenuta,  i da mora na vježbe. Ako ne ispravi morat će operirati.. Ja uopće nisam uočila da tako krivo hoda kao što on tvrdi.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.