ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Red, čestitam i guštajte svi skupa
    Meni nikakva obavijest još za taj pregled vida. Pitat ću pedijatra. 
    G je super u vrtiću. Ne mora se rano dizati, nego lagano nakon ručka ide.  Mala je grupa od 10ak djece i uživa.  Psiholog je na pregledu preporučio sport zbog motorike, ali odustala sam jer kardiolog kaže bez težih opterećenja. Znam da oni u ovoj dobi sve nešto lagano trčkaraju, ali opet, stres mi je... Govor je bolji...intenzivnije vježbe s logopedom kreću na jesen. Na senzoriku ide svaka dva tjedna...a dobila sam i termin za radnog terapeuta na jesen...to je izrađivanje stvari rukama...za poboljšanje grafomotorike...Ovako nabrojano izgleda strašno, al on je stvarno ok.Al ako ima pravo na to, želim iskoristit svaku pomoć sa strane. 

  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    G je u pokretu cijeli dan od jutra do mraka, i govori non stop od buđenja dok ne utone u san. Znači, u jednom trenu lamata sto na sat i onda se samo isključi. Zaspe u trenu.
    Mlađi sin je mirniji zasad, i zna se sam zaigrati odavno, što sa G nije bilo. Samo što zeza sa hranom (ide nabolje, al sporo) i dojim ga još po noći češće nego novorođenče ponekad, što kaže Mikio. 
    I tako...znači jedan pa drugi nešto... i ja se budim svako sat vremena. Al navikla sam. Barem ujutro spavaju do 8. Ne znam kako bih sa ranijim buđenjem🙈
    Al sad su se počeli slagati i guštam ih gledat 😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hej zenske, nisam bas u toku sa svime, citala sam zadnje posteve ali tesko popamtiti sve... M su super prosli  pregledi okuliste, zubara, pulmologa, nefrologa, dermatologa... No dobila lijekove jer sumnjaju na astmu (zivjeli geni), urinotrakt ok, ali problem je sto kod mokrenje ne uspjeva se pomokrit do kraja svaki put pa joj to tokom noci zna biti problem jer se budi mokra a zna da je bila na wc piskiti i onda ju to pomalo frustrira. 4 misljenja  dobili jer kod prve dosli nije ju ni pogledala pa ja nisam bila zadovoljna onda dosli kod drugog i ona cula da je to normalno rekla je da dr ne valjaju, isli kod treceg i nakon pregleda kaze zenska ja sam samo specijalizant pa ce ju jos sad moj mentor pregledati ali svi isto do 5.godine se ne poduzuma nista jer moguce da se rijesi samo. mi joj objasnjavamo, razgovaramo da to nije nista strasno, da ona je jos uvijek mala, da njeni bubrezi tako nju zezaju, ali bude nekad bas ljuta zbog toga.
    Red fox cestitam na bebici, brz oporavak i sretno sa dojenjem. 
    Hani pametno iskoristiti sve sto se nudi 👍 skodit vjerojatno neće. 
    Ostale zenske idem citat u rikverc da vidim sto se kod vas događalo 

  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Kako ide s bebom, red fox?

  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Ja povirim svako jutro da vidim ima li živih🤭

  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Ooo, nek ste mi živi i zdravi🤗
    Bit će lakše za koji mjesec, treba samo još malo izgurat, Mikio🤭😊 Nije lako s malim i velikim zvrkom. Al sad s proljećem je sve bolje, slažem se.

  • Zarica

    Broj poruka: 2619

    Prijavi adminu

    mikio, jesu vas zvali na razgovor? Mi prijavili curku, zvali da dodjemo iduci tjedan Pa sad kad je 4+ valjda bude napookon ostvarila prednot. Jel to 10 dodatnih bodova il sam krivo zapamtila?
    Mi supac, nemrem se žalit. Mali je u fazi nogometa i nogometa, Po cijele dane igraju nogomet u vrticu, ne kuzim kud prije.Za pisanje nije zagrijan, al brojke voli. Te neke vježbenice na brojeve ili logičke zadatke rado rješava, još ako se nešto mora negdje lijepit di cces bolje, Mala vec prica ko velika, slaže recenice da boli glava. Svakodnevno me iznenadjuje sa svojim konstrukcijama.  Malog smo upisali na engleski i ful uziva. Nju planiramo na spanjolski.
    Ja sam se nekak odvikla provjeravati grupu kolko je zamrlo, da, steta ;/

  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Zarice, mislim da je bilo da stariji od 4 dobivaju 250 bodova prošle godine  tako da sigurno upadaju. Javite jesu li upali.

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Cuureee,,bok☺️
    Vidim da vas dugo nema,ali nisam čitala godinama🤭
    Ako neka još škicne katkad,pa da pozdravim..
    Htjela sam vidjeti koliko novih bebi je stiglo☺️i kako su veeeelike curke i dječaci🩵💜

  • miki00

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I ja dosla vidjeti jel ima zivih i da pitam kako ste...
    Beba bas me razveselio tvoj post! Kako si? Kako su cure? 
    Evo ja sam upravo zavrsila 2.porodiljni, mala N ima uskoro 14 mj. Kaoticno i zivahno je kod nas, dvoje karakterom iste djece imam 🙈
    Velika N za tjedan dana KONACNO krece u vrtic!! Nadam se da ce ga prihvatiti i da ce joj biti lijepo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.