ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 888

    Prijavi adminu

    Ooo, mikio, čestitam na vrtiću! 🎉
    Beba, kako tvoja ekipa? Jel se promijenilo brojčano stanje kod tebe😊

  • Zarica

    Broj poruka: 2620

    Prijavi adminu

    Hej Beba, kako si ti, sta ima? Evo moja curka navrsila dvije nedavno. Klinci su super, mi smo super :) Cak su i dugo vec oboje zdravi, nadam se da je mljadja isto sve vec ispucala i da bude ovo zdrava godina :)
    mikio, kako je prosao prvi tjedan vrtica? Jel N uziva s prijateljima? Moj malac i dalje uziva u vrticu, al iako su nase tete najbolje na svijetu, a i vrtic je stvarno na mjestu, ja se nikad necu pomirit s tim omjerom od 22 djece na dvije tete (prije je bilo i vise djece). Mislim da nam je obrt u koji ide mladja bila jedna od boljih zivotnih odluka. 

  • miki00

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nama je jako lose krenulo, N nikako nije sjela promjena, sama je cijelo vrijeme, place, ne zeli jesti nista... to je utjecalo i na ponasanje doma pa imamo 10 tantruma dnevno, odbija svu hranu, place, dere se... dijete se promjenilo do neprepoznatljivosti. 
    Ona je inace jako drstvena i otvorena (cak i previse ako se mene pita), uvijek si nade nekoga i sprijatelji se ali ovo su vec formirane grupe i ona je nova i nemoze se uklopiti nikako. Tako da smo na sto muka.
    Isto ih je 23 na 2 tete. Vidjet cemo kako ce ici dalje al za sad nam je svima teski stres  🥺
    Onaj obrt nam vise nije bio opcija jer sad bi bile 4 bebe od 2 godine i ona. Ipak joj trebaju vrsnjaci sad. 

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Isla sam slucajno provjeriti forum i nemate pojma kolko me razveseli kad vidim te nase zimske bebe 🧡
    Mikio bas mi je zao da je N tak prihvatila vrtic 😞 al bit ce to bolje vjerujem, daj joj mjesec dana. Mala N je s tobom doma?
    Mi smo super, seka nam vec ima 7 mjeseci, papa sve kaj joj das za razliku od brata 😂 jos se hvatam da kucanskim poslovima, nemamo mjesta u stanu 🫣 N mi nije cijelo ljeto bio u vrticu, pa je sad malo lakse.
    Beba tebe sam se sjetila kad sam joj krenula davati dohranu, prvo sam joj dala bananu jer smo bili na moru i bilo mi je najzgodnije, a ti si svojoj dala prvo bananu pa sam se ja cudila kak banana prva, kao nece nikad htjeti povrce 😂
    Zarica ne mogu vjerovati da ima vec 2 godine, kak vrijeme leti. Kod nas ih je isto tak 22 u grupi i jos su djeca bas nekak neodgojena i bas se vidi kak pokupi neka ruzna ponasanja iz vrtice. Zato sam ga i ostavila cijelo ljeto doma. Nisu mi bas sjeli ni roditelji u toj nasoj grupi. U vrticu im je bas neka cudna atmosfera, jedna teta nam je dala otkaz pa su dobili novu.
    Ko zna kak je Mrgud, kak se snalazi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.