ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Mikio meni je isto stigao mail.
    Loša kako je? Baš ga je uhvatilo 😔
    Zarice kak ste vi danas? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    LoSa ajmr uzas 😱 javi se kad stignes. Nadam se da je malcu bolje.
    Inace i moji su se nes razbolili 🙄 N je skoro ok ve  al mali bas hriplje ruzno, nos mu curi i zastopan je i oke mu kad se zbudi krmeljave. Imao je samo blagu tempicu jedan dan…a trebamo za vikend na more…oh fun

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Opet puno bolesnih… 
    Nadam se da ce svima brzo proc… ludo je vrijeme… 
    Losa kako je ? 
    .
    Sinsay sam poslala upit, kazu da je vec zapakirano i spremno za slanje al mail nisam dobila i dalje… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mi dobili antibiotik. Crp 32. Zadnji put nam na 33 u dezurnoj rekli da se probamo jos koji dan izborit i sad si razmisljam da probamo opet…Osim temperature nema neke simptome…
    Zbilja se nedam Losa da je sve ok s vama…

    [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Ej! Evo pustili nas jucer doma nakon 3 boce infuzije (svaka isla 6.5h), nisu mu mogli stabilizirati pH krvi zbog dehidracije. Tamo je jos poceo kasljat te dobio 38.5 temperaturu tako da smo dobili ventolin svakih 8h. Bili smo danas na kontroli i veli doktorica da je sve ok, malo je prehladen no ostalo je u redu. On je i puno bolje volje. Moguce da su u vrticu isli na sunce ili bili u jako vrucem prostoru ili je neka viroza 🤷‍♀️ Sad strogo pazimo da je klimatizirana kuca i ne ide uopce van. 
    U bolnici je bio bas dobar i strpljiv i uopce mi je nevjerojatno da je tako dugo lezao. Jucer ujutro kad je zadnju bocu dobivao je vec rekao “Necu vise lezati, hocu hodati” i digao se i krenuo hodat po krevetu 😆 Dio vremena sam ja bila s njim, dio muž jer sam ja morala na posao u nekom trenutku na par sati. Rekao je da mu je svejedno tko je samo da nije sam tamo. 😀

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ajde bas mi je drago da je sve dobro proslo i da je malac tak dobro to podnio :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Losa bas mi je drago da ste doma i da je sve ok! Malac je zakon, super je on to podnio 💪💪
    Ma joj, mi smo jucer u cca 19h izasli van, taman prije one kise, N je bila toliko crvena u licu i znojna cijela za manje od 5 min da sam se prepala bas kak je izgledala. Nisu ovo zdrave temperature vani… a opet nemres bit danima zatvoren u 4 zida i klimi. I jos ne zeli ni piti bas, jedva 2 case vode u danu popije, a jesti da ne pricam… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Loša super da ste doma i da je bolje…i bravo za njega 💪 znam kako im je teško bit dugo na jednom mjestu 
    Mikio mi već dva dana ne izlazimo jer on neće biti u hladu i u roku 5 min bude mokar i crven u licu. Izađemo ujutro dok još nije vruće…a popodne su sad krenuli komarci i ne možeš biti vani od njih 😭🤬🤬🤬 Ništa ne mrzim više nego te krvopije. A tako je super bilo dok ih nije bilo ..fino sjedit vani i uživati navečer. 
    .
    Ja ko prava domaćica ovih dana kuham pekmez i sok od kajsija…ove godine je baš dobro rodila i šteta mi da propadnu…al je gnjavaža samo tako xD

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Isla sam guglat sto je to kajsija  aj fino.
    Ma mi smo ove godine zakasnili s ciscenjem klime tako da je jos uvijek ne palimo. Servis i ciscenje nam je tek u utorak, mozete zamislit kolko se kuhamo doma. Danas mi se cini kao da je malo popustilo, iako je i dalje to ludnica od vremena. Ne izlazimo vec 3 dana kak se mali razbolio. 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Cure jel ima koja police za slikovnice za djecju sobu takve da knjige postavljas da im se vidi naslovna strana? Po mogucnosti da se montiraju na zid. Trazim vec par tjedana i sve sto nalazim je ruzno ili izgleda nestabilno ili neka kombinacija toga. Gledam tako neke nize sa 3,4 reda da mali moze sam dohvatit sto zeli. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.