ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    miki0

    MaRe

    I ja potrpala u košaricu…al ne još za zimu 🤭 to mi malo daleko,ne znam koji će mu broj odgovarati…sad je nešto između 98/104…više je na 104 al u nekim hlačama pliva

    Ma ja uzela neku dugu trenirku gornji i donji dio i jaknu bomber. Moze i potfrknut rukave ak bu dugacko i nosit i na proljece.
    Nisam jos iz sinsaya narucivala pa da vidim velicine kakve budu… znam da imaju manje kalupe.


    Nisu bas svi njihovi modeli manji. Recimo moj sad nosi njihov 92, neke ljetne majcice su mu 86 ok. Po tvojoj prici mi se cini da je on ko tvoja N velicine. Jaknice bi rekla da su im malo veće. 
    Oko 2 nas zvala teta da povraca i povraca sad cijelo vrijeme. Ne znam dal da na hitnu idemo 🙄 Pocelo nakon rucka i spavanja u vrticu. Mozda nesto pojeo loše 🤷‍♀️

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa kak je malac? A cujem da ima jos uvijek dosta viroza…
    Ma ovo sto sam narucila moze nositi kroz godinu kad god osim jakne i trenirke, al s obzirom na cijene i da ne nosi nebude mi zao 🤭 ili cu poklonit nekome jednom, spremim s etiketom. 
    Mi se jucer opet zaletili na bazene nakon mm posla. Taman nam bude jer ne przi sunce tolko. N bas gusta i sad se vec ful opustila s plivalicama pa sama juri iz djecjeg u veliki bazen pa ju lovimo 🤦‍♀️ i jucer je vidla neke deckice kako skacu s ruba bazena u vodu i ona skocila. Mi bili pored al nismo ocekivali da ce skocit nego se sjest pa spustit ko inace. Pa se nagutala vode. e nema straha za nis 🤯

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vidim svi smo opeljusili sinsay… 
    M u zadnje vrijeme ima iskljucivo njihovu robu uz c&a. Ja sam jako zadovoljna narocito sa hlacama i majicama od trenerke i dukse. Majice kratkih rukava one tamne sto su u multipakovima znaju nakon 20 pranja izgledati malo isprano al to i tako za u park je sasvim ok. Dnevno promjeni 3-4 presvlake tako da je to vise nego odlicna roba za te novce. Meni osobno puno bolja nego Pepco. 
    Gace Kik, NKD i Pepco su nama se pokazale najlozije. Dođu dosta grube nakon par pranja. Tezenis ima super mekane jer imaju 2-3% eleastina te mi je sogorica kupila u Outlet four roses drugdje ih nismo našli. C&a i h&m su odlicne peri deri uvijek iste cak i ako imaju cipku. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    E jel vama dosla potvrda na mail od sinsaya za narudzbu i placanje? Ja nisam nis dobila pa da provjerim… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    miki0

    E jel vama dosla potvrda na mail od sinsaya za narudzbu i placanje? Ja nisam nis dobila pa da provjerim…


    Meni je..

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Meni je isto drago da živim na moru😁 mi se dio ljeta dok radim kupamo u Ri,  vikendom se zaletimo Ika,  Ičići,  Moščenice,  Brseč,  ili Crikvenica,  Jadranovo,  Oštro.. Na GO sam na Rabu koji zbilja ima divne plaže, zaletimo se i do Zadra. Tako da bi ja radije po ljeti platila Gorski kotar, izlet na Plitvice i sl.
    Sinsay ima ok robu,  ali G se uuuužasno znoji u njihovim pidžamama,  ali govorim za zimske dugih rukava kad je u sobi 5 stupnjeva. I baš smrdi po znoju kao da sam je u plastiku obukla.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Mi zavrsili na hitnoj s teskom dehidracijom. Vec 18h prima infuziju 😳

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    O Losa pa što se dogodilo? Neki virus?  Jadan maleni,  samo da brzo prođe.. Držite se😔

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa a mis jadan 😔😔 nek brzo prode… nadam se da mozes biti s njim. A koji je uzrok? Rota? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    uh, jel bolje? Jeste skupa? Nadam se da ce vas pustiti uskoro… 
    Mi smo s temperaturom 39 od jucer na lupocetima. Ne znam odkud mu sad to… i kao oci ga bole veli.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.