ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Valkris da, nama je plaza blizu bila, sve je na pjeske, i veliki bazeni i vodeni park u sklopu kampa, tak da smo se to setali malo plaza malo bazen. Jos da imaju opciju polupansiona bi bilo super. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    miki0

    Valkris pa ako je to ta cijena onda je dobra ponuda. Velim samo provjeri dobro da je ta cijena jer kolko cujem od svih kazu da je jako skupo pa mi je cudno. I meni nisu nudili po toj cijeni za kraj 8.mj. 🤷‍♀️ da jesu mozda bi i rezervirala. Btw za Maro vam jos danas vrijedi kod IVA20 za 20% popust za termin do 11.7. ako zelite iskoristiti, nasla na IG kad sam trazila za nas. 🙈
    DeeSB e to je ok cijena. A jesu oni isto dio girandella kompleksa? Nisam sigurna da sam za njih procitala… 🤔 jer ako si dio tog kompleksa mozes koristiti igraonice Maro hotela ako nije onda ne.


    Mislim da nije, koliko mi se cini da je malo dalje ali nije mi to toliko bitno. Plaza je blizu, a ima i bazen…i hrana. Idu s nama moj brat, zena i njihov sin tako da cuvanje mozemo s njima dogovoriti (iako ja se navecer samo onesvijestim tako da cu ja vjerovatno spavati s klincima a oni nek se zabavljaju hahahah). Ali ima navodno i kamp kraj ovoga koji ima vanjska igralista za djecu. 

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ja kad čitam ove cifre mogu samo reći da mi je jako drago da živim na moru 😂

    [/url [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    DeeDee misli kod nas uopce nije do mora vec da odemo negdje svi zajedno na rjedan dana i da malo promijenimo rutinu. Tako da sam sigurna da bi isli negdje i da zivim uz more. Inace ja fakat ne volim more i kupat se u moru 🙈
    Miramar je isto Valamar. Bila sam u nekoliko tih hotela u Rapcu na konferencijama, i sad se na prvu ne mogu sjetiti koji je koji no svi su ok. Jedino su to veliki kompleksi pa kad su skroz puni bude poprilicna guzva. A nazalost je svugdje situcija da nemaju doata osoblja.

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Na Sinsay online je dodatno jos 15% na sve, i ono snizeno. Ima majcica i hlacica za 9-10 kn. Ja sam narucivala 98 i bilo je jos velicina samo treba pogledati i pod link za bebe i pod djecu od 2 do 10 godina :-) Imaju i gacice 3 komada u pakiranju za 7 kn s popustom. 

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    LoSaLoSa

    Na Sinsay online je dodatno jos 15% na sve, i ono snizeno. Ima majcica i hlacica za 9-10 kn. Ja sam narucivala 98 i bilo je jos velicina samo treba pogledati i pod link za bebe i pod djecu od 2 do 10 godina :-) Imaju i gacice 3 komada u pakiranju za 7 kn s popustom.


    Tnx! Upravo narucila 😏 uzela sam sve 98 ili 104 za zimu.
    Zenske gacice je bas tesko nac… sad sam narucila sinsay 98/104 jer nema manjih, kad tad ce joj bit ok. A prije sam kupila u mani 92, premale su joj, u kiku 92 joj se urezuje ona cipka sa strane, obicnih bez cipke nema, pepco 92/98 su joj jedine taman. A nosi jos 86/92. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    I ja potrpala u košaricu…al ne još za zimu 🤭 to mi malo daleko,ne znam koji će mu broj odgovarati…sad je nešto između 98/104…više je na 104 al u nekim hlačama pliva

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    MaRe

    I ja potrpala u košaricu…al ne još za zimu 🤭 to mi malo daleko,ne znam koji će mu broj odgovarati…sad je nešto između 98/104…više je na 104 al u nekim hlačama pliva


    Ma ja uzela neku dugu trenirku gornji i donji dio i jaknu bomber. Moze i potfrknut rukave ak bu dugacko i nosit i na proljece. 
    Nisam jos iz sinsaya narucivala pa da vidim velicine kakve budu… znam da imaju manje kalupe. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Joj ak prezivim budna do navecer kad mali zaspi bum si i ja kosaricu napunila :)

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Tnx za info za sinsay, isto taman u potrazi za gaćicama koje joj odgovaraju, usput svašta nešto potrpala u košaricu, top cijene 💪

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.