ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Loša ha i ja gledam dal mi ne učitava…sad vidiš koliko si ispisala 🤭🤭🤭 super za more…jesi šta i odmorila?
    Mikio meni su te tapete prelijepe…ima onih kao samoljepljivih što se lako nalijepe i skinu…al cijena mi je ajmeee…pa trebalo bi mi 5 000 kn sam za jedan zid 🙈 Za te pare ću sama postati umjetnik 😂😂😂😂 Mi kako smo nabrzinu uselili tako smo sve u bijelo okrečili a sad si onda pomalo razmišljam kako bi gdje mogla staviti.
    DeeDee e znači isto isto kao da sam ja pisala…krenulo nam super i danima se nije ni popiškio (osim što kaka di se sjeti 🙈) i evo unazad dva dana neće na nonu i neće…vrišti plače da neće pišat i onda se popiša čim leđa okrenem…a da sjedne na nonu nema šanse. Tepih sam morala izbacit van,dns ga oprala i neću ga ni vraćati dok ne riješimo situaciju s pelenom. 
    A da ne kažem kako mu je malo malo ruka u gaćama 😂😂😂😂😂 muško 😏🙄🙄 me možeš ti njemu objasnit da ne dira pišu 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Da ispisala sam 100 strana foruma koji su sa mnom nestali  Mozda se jos nekom to dogodilo 🤷‍♀️
    Ma odmorila sam cak, bio je ok. Igrao se na plazi pa sam ja pored odmarala. A i tamo u plicaku nema kuda bas puno pasti pa sam mogla malo odmarat. Jedino nije htio uopce tamo meso jest 🤔

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Znaci kod svih ista prica s pelenama, ocito je normalno 🤷‍♀️
    N nakon skoro 3 mj sto nije kakala u pelenu nego na wc sad opet kaka u pelenu i ne kaze uopce nego osjetim smrad najednom 🙄🙄 
    Mislila sam da joj se to na moru poremetilo al izgleda da je ovak. Probala sam po doma gacice al upisa se svaki put. Budem sad pauzu napravila pa probala opet za koji tjedan. 
    Losa super da vam je bilo lijepo! A ni N nije spavala na moru popodne, mozda 1 dan samo i jednom u autu kaj je zaspala. A navecer bila budna do 22h i duze nekad. Al evo doma kak smo se vratili spava opet popodne, kratko al spava 💪💪
    DeeDee mi smo probali crtat al kak nismo talenti to je ocajno izgledalo 🙈
    Mare imamo naljepnicu njeno ime i medo na oblaku kaj je dobila kad se rodila i te tockice po sobi. Ma vjerojatno cemo samo popravit rupe na zidu na kraju i pofarbat u isto. I tak cemo sad morat razmontirat kinderbet kad spava u krevetu i prebacit joj njene igracke iz dnevnog tamo… 
     
    Za vrtic, nazvala sam valjda 30ak vrtica, niti jedno jedino mjesto nema. Svi mi kazu da zovem u 9.mj nakon upisa ako tko odustane. 😮‍💨 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Joj citam vas ali svaki put kad krenem pisat nesto (citaj netko) me prekine. 
    Mikio ja imam tapete, vidjela kod one monica's dreamhood ‘dizajnerske’ na kraju nasla sve do jednog uzorka na aliexpressu😏 kolko kvadrata zida imas tolko upises u kolicinu,porukom im javis tocnu dimenziju. Meni je za 9m2 ispalo 450kn, stiglo dhl-om iz Kine za 10ak dana. 
    Za vrtic zao mi je, bas mi se kolegica zalila na isto,oboje su zaposleni i nista, 10.na redu cekanja :/
    Mare oces jednu shit story? Bili kod bake i dede na selu i bila i necakinja s nama,isto se skida iz pelena,bila je gola u dvorištu. Njih dva su se igrala u kucici (plastična,ima i sudoper kao) i N je stalno vodu u taj sudoper tocio iz kantice. U nekom trenu kci pocne vristitat da N dira govno, dodjem tamo a kad necakinja se pokakala (btw ogromno 💩) a moj N je to stavio u taj sudoper i sa prsticima i vodom radio juhicu kako kaze. Jel vam moram reci taj horor kad sam skuzila njegove prste pune govana🤮🙈🙈🙈🙈🙈
    On topic odvikavanja, piski i kaki u vrticu u tutu,doma samo piski,ali zeli. Dude za nocno smo se rjesili. Jos ta pelena pa je to to😅
    Losa🫣 kak je to moguce :O

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    E da Crvena luka mi je 😍😍 nisam bila ali bi bas voljela otici, i na otok sv. Andrija 😍 Mi smo krenuli s najmom app, nekako ostavili po par dana u 7 i 8.mj za sebe,nismo se bas dobro organizirali s godisnjim🤦 Kamo cete vi na more? N bi mogao spavati danima u bilo kakvoj vodi,samo da je namakat se😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Losa izbrisala pol foruma 😁🤣… Javi ako saznas kako da ti je to uspjelo 🤭…
    Neznam meni ovo kakanje naokolo je bas cudno. M nikad ali nikad se nije pokakala nigdje osim u skoljku od kad smo skinuli pelenu. 1 put joj je pobjeglo u gacice jer je dobila neki proljev i to joj je bila tolika drama da je poslije danima provjeravala gacice 20 puta da nije sigurno obavila nis u njih. Cak i nakon kakanja mi ju pobrisemo ona se jos jednom sama za svaki slucaj. Poludila bi da jos i kaka okolo. 
    Sretno svima na GO… Mi cemo pobjeći na vikend kod kumova na krk i to ce bit to od ljetnog Go.
    Sinoc smo uspjeli mm i ja na večeru i koncert. Moja sestra pristala cuvat M sa noćenje pod uvijetom da ju ne dovezemo do 18 i da dodjemo danas po nju prije 10. Nije nesto al opet uspjeli smo imati bar 1 noc za sebe. Spavala sam ko klada jedva se probudili u 9.30 🤭. I sad sam tek shvatila da ja po noci ne spavam cvrsim snom uopce bez obzira sto M relativno dobro spava nocu. 
    Naljepnice za zid sam isto narucila preko wish-a dosle za 25 dana i super su. Ovi preprodavaci kod nas su x 10 po cijeni bili. S time da smo mi naljepnice samo na razne životinje sa balonima ne tapete. Mikio kupi samo naljepnice i na taj dio koji krpate naljepi ih 🤷…uz tockice ce ti sve odgovarati. Bar koliko si mogu zamisliti.

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mi smo isto isli u Fun park Biograd
    Mislila sam da cemo bit smjesni s tak malim djetetom, a na kraju sam se bas iznenadila kolko ima sadrzaja za najmanje. 3 sata smo obilazili bez stanke za rucak itd. Onaj vlakic s dinosaurima smo valjda 5-6 puta isli
    mikio, ima boljih i losih noci. Dns npr je spavao bez budjenja do jutra. Nekad zove da dodjemo u njegov krevet usred noci. Al nikad ne izadje iz sobe dok je jos noc iako ostavimo vrata otvorena i svjetlo u hodniku da moze doc do nas ako zeli. To mi je bas iznenadjenje, a i draze mi je ovako. Eventualno dodje do nas vec kad je vrijeme budjenja.
    Mi imamo talentiranih na umjetnost u obitelji pa smo njih angazirali, sama se nebi u to upustala, taman smo nedavno prekrecili cijeli stan, jos su mi dragi zidovi A sve sobe su bijelo obojene, mislim da budu sareni likovi lijepo sjeli

    [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Zarice mi smo isto 5-6 puta isli na te autice s dinosaurima te na onaj vlakic 😆 Malcu je bilo zbilja super. 
    Inace nije bas nesto jako odusevljen kupanjem, vecinu vremena je u plicaku bio i igrao se u pijesku. Tako da ne znam hocemo li jos ove godine na more. Mozda u postsezoni jer je vec sad bila ogromna guzva na cestama i neda mi se guzvat okolo. Ima doma i pijescanik i bazen na dvoristu, a otici cemo mozda do Slovenije ili Austrije u prirodu. A i cijene u sezoni su im ludacke. Npr sad smo tjedan dana s polupansionom platili 6000 kn (preko megabona). Isti taj aranžman u sezoni je 10-12 000 kn. Isto mjesto, usluga i sve. Tak da ono… pretjeruju. Lijepo je nije bas da vrijedi 10 k kn 🤷‍♀️
    Savjet kako da sve obrisete- uvijek stisnite ok kad vas na nekoj stranici nesto pitaju 😆😆 To se meni neda citati pa samo bez veze kliknem i eto. Moj muz poludi kad to radim i veli da samo ceka kad ce doc pismo da sam prihvatila da nekom dam i njega i svu imovinu i desni bubreg 😆

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli ajde super da ste uspjeli bar tak iskombinirati i imati jednu noc za sebe. A ovo za spavanje kuzim, tak smo i mm i ja kad smo imali tu jednu noc, neznas ko je bolje spavao 🤣
    Zarica ni N nikad ne izade iz kreveta kad se probudi, uvijek ceka da dodemo po nju, i dnevno i nocno spavanje 🤷‍♀️ osim kad ju stavimo spavat navecer, onda par puta doseta da kaze da joj se ne spava jos. To nam je vec dio rutine 🙄 nakon 3.puta ostane u krevetu.
    E pa to je odlicno da imate nekoga tko zna crtati, bit ce super sigurno. 
    Losa 🤣🤣🤣 sve samo da nemoras citati 😛
    Ovo za cijene se slazem. Evo mi bili u rovinju, kraj 5.mj tad smo platili 50€/noc, a kad smo bili sredina 6.mj, znaci razlika za istu mobilnu kucicu 150 € po nocenju, a razmak tjedan dana u terminima sto smo bili. A u top sezoni je 670€/noc za tu istu kucicu. Uzas. I popunjeni su do 10.9.sve da nema jedne slobodne kucice 🤣
    A gledala sam one djecje razvikane hotele amarin i maro, cijene ajme meni… 🤯🤯

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hmmm, ja baš gledam Maro i nisu im cijene toliko divlje koliko su npr Amarinu ili onim hotelu u Zadru na F(zaboravih ime) ako uzmemo u obzir da imaju čuvanje djece i beba i da se čovjek u miru okupa i svi obroci uključeni.. Možda sam luda ali jako mi je trenutno privlačna ta opcija s njih dvoje malih da idem tamo i ne moram misliti o jelu ili s čim ću ih animirati..
    Mikio, kućicu ste platili 200e noć?? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.