ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Cure, nije pitanje vezano za djecu 😁 al jel ima možda netko preporuku za privatnog dermatologa? Trebala bi jedan madež otic pregledat, preko socijalnog sam dobila neke termine u 10.mjesecu 🙄

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mrgud, ne znam jel ti mozes i u domove zdravlja na zapadu? imas na vrapcu dermatologicu kod koje se moze bez narucivanja. Treba se doc sto ranije i ona uzima po redu kak ljudi ostave dokumente. U jednom trenu izadje, pokupi sve i tak proziva kroz dan. Ja sam zadnji put bila doslovce cijeli dan cekala jer sam u startu cekala pred krivim vratima, a medju prvima usla u dom zdravlja Tak da to je super ako zelis odmah i preko hzzoa. To je Dom zdravlja, mislim da je adresa Vrabecak 2. Ja bila prije cca dve godine tad zadnji put pa bi valjalo i provjerit jel jos uvijek isti sistem.
    Sto se tice privatnika, bila sam samo u jednoj losoj poliklinici tak da nemam preporuku:D

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Evo nas iz klaiceve s rtg… 😮‍💨
    Sinoc prije spavanja si je milostiva otvorila ormaric u kuhinji i potegnula lonce i jedan tezi joj je pao na nozni prst. Odma je poplavilo i naoteklo i nije nam dala ni blizu. Zvala sam hitnu pa su rekli da ne dolazimo jer se od otekline nebi nis vidjelo, da hladimo pa vidimo kako ce biti danas. Naravno da nije dala ni obloge ni nista al nekak sam joj uronila noge u lavor s hladnom nogom. Ona nije prestajala plakati i vristati da ju jako boli, nije htjela micati nogu niti stati na nogu. dala sam joj neurofen i oko 1 je zaspala na sat vreemna i opet se probudila vristeci pa smo ipak otisli na hitnu. Slikali, natuceno je samo jako. Dobila je udlagu na palac i sad nesmije cipele, mora drzat nogu na povisenom i mirovat. Sretno nam bilo svima… 😵‍💫
    Eto moj zvrk nemirni nespretni i 2.rtg u par mjeseci. 🤦‍♀️
    Taman mantramo da se ne razbolimo da odemo u petak na tjedan dana na more i eto sranja…
    Nadam se da cemo ipak moc ic i da ce pocet hodat do petka.   
    Zarice meni je taj dz u susjedstvu i nisam imala pojma da ima ta opcija. To samo za to ili i za jos neke druge stvari jel znas mozda ?da znam za ubuduce 🤔

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1163

    Prijavi adminu

    Oh Mikio,  zvuči grozno 😔 nadam se da će se brzo oporaviti,  maloj djeci sve brže zarasta i zacjeljuje. 

    Nama u vrtiću su svi pokošeni, jučer kad sam išla po G je teta rekla da je bilo više teta nego djece..  Možda ipak ovi silni sirupi pomažu pa joj je brže prošlo. Samo da opet nešto ne pokupi.. Ja i dalje kašljem, sad je već mokri kašalj.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mikio, ajme meni. Kak ide mirovanje? Nikak mi nije jasno kak tak malu djecu dobit da miruju nakon tako nekih nezgoda…
    Ovo za Vrapce znam samo za tu dermatologicu da ima takav sistem. U prosloj trudnoci sam htjela maknut sve silne bradavice koje su mi iskocile pa mi je moja dr rekla za tu ordinaciju. 
    I kod nas bolesti u vrticu, a i mi smo doma. Ima temp i neki kasalj, al zasad mi se cini ok.
    Jel netko od vas uzimao onaj kao montesori tip kreveta. Bude onak dosta nizak i kao kucica ima neke pregrade. Ne mogu ga naci u nekom provjerenom ducanu, sve neke web stranice sumnjiva porijekla:D Ako ima netko kakvih iskustva… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Zarica

    mikio, ajme meni. Kak ide mirovanje? Nikak mi nije jasno kak tak malu djecu dobit da miruju nakon tako nekih nezgoda…
    Ovo za Vrapce znam samo za tu dermatologicu da ima takav sistem. U prosloj trudnoci sam htjela maknut sve silne bradavice koje su mi iskocile pa mi je moja dr rekla za tu ordinaciju.
    I kod nas bolesti u vrticu, a i mi smo doma. Ima temp i neki kasalj, al zasad mi se cini ok.
    Jel netko od vas uzimao onaj kao montesori tip kreveta. Bude onak dosta nizak i kao kucica ima neke pregrade. Ne mogu ga naci u nekom provjerenom ducanu, sve neke web stranice sumnjiva porijekla:D Ako ima netko kakvih iskustva…


    Mi imamo sa stranice banaby.hr krevet kućicu, za sad smo zadovoljni, imamo ga cca 5 mjeseci. 
    Ajme Mikio držite se 🤞 nadam se da ćete uspjeti odmirovati i otići na more :) iako najavljuju kaos od vremena za vikend 😒
    U našem vrtiću korona.. Temperatura i kašalj su simptomi kao… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mirovanje ide uz tablet i tv 🙄 iako ona stedi nogu jer bas ju boli 😔
    A bar danas i sutra budemo tako pa cemo vidjeti… cendrava je ful od bolova i umora.
    Spavala je samo 4 sata od 6-10, sad nemamo ni popodnevni odmor,budemo nekak rastegnuli do navecer pa ak treba u 7 bu spavala.
    Prvo nije htjela ustat pa smo pomalo nekako, stedi nogu dok hoda, onako na peti i na stranu hoda i sepa. Kaze da ju boli. Al rekli su na hitnoj da to jako boli i da samo dajemo sirup za bolove dok god treba. 
    Zarica taman si rekla kak ste zdravi… ozdravite i vi do kora! 🤞 ja sam neko vrijeme gledala na cutie cloud taj krevet jer ima opciju i dodatne ladice s madracem. Al smo odustali. Imamo onaj ikea hemnes krevet u njenoj sobi pa ce na njemu spavati. Kupili smo sad za more ogradicu za krevet pa smo mislili tamo da tako spava pa kad se vratimo da doma probamo isto tokom ljeta. Iako kolko je ona nespretna trebali bi samo madrace na pod bez icega🙄
    Neznam kak vasi al ona je krcata sljivama po nogama,jedna na drugoj su. 
    Valkris da vidjela sam da se mjenja vrijeme al to je jedino bilo kad muz moze godisnji dobit do jeseni… nadam se da cemo ipak otic i da ce bar par dana bit ok vrijeme… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Valkris, e znaci ta je ok. Tenks na info, to je jedna od tih koje smo razmatrali.
    mikio, e taman kak sam to bila napisala evo sranja. Bolje da ubuduce sutim i uzivam Mozda je i ovo opet korona, ko ce ga znat. Nadam se da ne bude dugo lose vrijeme, mi idemo na more onaj tjedan iza..
    mikio, drzte se, bus zvuci uh uh

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mikio ajme dozivila sam deja vu sad sa tvojim postom. Ogroman lonac i djecji nozni prstic… Necak je imao 3 godine kad si je ekspres lonac od 7 litara bacio na placa nožni, nemu je napukao i krvario, sestra pocela panicariti, sogor se onesvjestio,a mali počeo blijediti. Mi neku festu spremali i uspjela se nekako sestra sabrat i na dvije odmah na hitnu. Sad me trnci prođu kad se sjetim. I neznam kako je uspjela ga natjerat da miruje al znam da je mirovao jer ga je isto tako bolilo i bio je ko bubica. Nadam se da ce i N uspjet mirovati da joj prođe sto prije. Ako nema rane otvorene mozda za hlađenje joj mozes staviti onaj fresco pad ako dozvoli. 🤷 Sretno!
    Mi iskoristili vikend dok smo doma bili za preurediti dami sobu. Uskoro bi morao stic joj krevet novi, a madrac je dosao  prosli tjedan i sad spava na podu na madracu. Sad mi zao da smo krevet narucili uopce 🤪.  Napokon sam joj robu slozila u ormar i dozivila preporod.
    Brzo ozdravljenje svim bolesnima! I svima koji idu na GO da uzivaju!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Mikio joj zvuči grozno…ništa,tablet,tv,sirup i neka miruje. Držim fige da do petka prođe 🤞🤞 Kad u sekundi oni nešto naprave. Moj je živahan ko George iz džungle 🤣🤣🤣🤣 A plav…pa to je šljiva na šljivi…taman mu zaraslo koljeno i dns naravno opet pao i sad umjesto kraste opet krvavo koljeno. Prije par dana je trčao i zabio se u betonski stup od ograde 🤣🤣🤣🤣 sad mi je smiješno al onda nije bilo…imao je dobru masnicu i crtu na čelu preko oka. Kad on samo trči,taj ne zna polako hodati….i onda ili zapne ili se saplete o noge 🙈🤣
    Grizli super za sobu 😊 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.