ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Inace moram priznat da zivim na rubu pa N oblacim samo kupace za bazen 🤣😅 mrzim te pelene za vodu

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Meni se mrgud kupa u kupaćim gaćama i nikad mu nije pobjeglo. Ukupno od kad se rodio mi se jednom u kadi doma pokakao. Al znao se na plaži popiskit. U toplice nemamo običaj ic al vjerujem da bi isto uzela te pelene gaćice za svaki slučaj. 
    Mi isto jučer došli na more, prvo dok smo počistiti kuću (najgore bit prvi u sezoni 🤭🤣), i kao gjir do plaže. Mm je ovisnik o moru i on si ponio kupaće a ja malom nisam niš. Na kraju se mali izuo i skinuo i uletio za mužem. Prvo u pelenama a poslje gol 🤣. 
    Stvarno me zaskocilo ljeto moram mu ic kupit neke krokse il' sandale, jadno dijete ide na plažu u tenisicama 🙈🤣 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mi isto pelene za bazen, a kupace u moru. mikio, mi imamo 92 gace iz lidla. Al to bude ono, kad naletis. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Znaci klinci se kupaju na veliko. Mi smo se i jucer kupali al u bazenu,tek navecer je kisa pocela. Sad je opet sunce.
    Zarica u lidlu su bile samo za decke do sad. Nemam problem kupit musko al te gacice imaju mjesto za pimpac 🙈
    Losa u h&m nisam nikad vidla di stoje gacice za male 😳 budem pitala nekog iduci puta da mi pokazu.
    Angelly hehehe. A sad su u toj fazi di ih sve zanima i glasni su. N redovito sad zanima da vidi mm golog. Kad se presvlaci ili kupa juri da skicne i onda imamo tecaj biologije 🤭 a mene je neki dan usred ducana pitala- mama jel imas ulozak? Ja velim tiho da imam. A ona jel mogu vidjet? 🤭
    I sad kad sam se depilirala za more doma me ispitivala o dlacicama i da i nju depiliram 🙄 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Moja se sad u toplicama kupala u kupacima, nikad se doma nije popiskila ni pokakala u kadu, al imali sko i pra pelena gaca pa smo kad su kupaci bili mokri to koristili. Dok jos nije bila odviknuta od pelene obavezno je imala te gace za kupanje.
    Gacice vam se najvise isplati kupiti online C&A ili H&M multipakove imaju i dodju dosta jeftinije nego u trgovinama. Ja sam M kupila i u Lidlu al oni imaju 86/92 i dosta su dubike bar mojoj pa joj prekrije gumica pupak i 9nda se zali da ju zulja. Ima i NKD tih malih gaca al one se dosta stisnu u susilici i jaka je gumica pa rekla bi da kad je napuhana ju stiscu tako da sko te maknuli. Od C&A su se meni osobno pokazale najbolje, mekane, gumica nije jaka al dovoljno cvrsta i nista im u susilici ne bude. Mi imamo 30 gacica i moram priznati da mi se prvo cinilo previse al sad mi ne taman dovoljno. Uvijek imam koje u rezervi u mom ruksaku, za vrtic moramo dat svaki dan 3 gaćice, u njenom su 2, u autu imam jedne 🤭… Ona recimo ako ju ne obrises dobro i ostane kap na gacicama hoce ih presvuc tako da moramo imam toga na tone da ne moram prat i peglad svaki dan. 
    Ona je nekoliko pari gacica sama birala na internetu kad sam kupovala i s njima smo krenule u odvikavanje prve dane i to je bio dozivljaj jer su to njene i pazi na njih uvijek kad ih obuce. Da je bar sve birala 🤭 jer tih 5 nikad ali nikad ne popiski ni najmanje.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ej cure,vidim da ste svi u gaćicama i odvikavanju. Eto i mene, zapravo sam trazi na tutu, a za 1. Rodjendan je dobio 10 pari gaca i 5 potkosulja pa smo spremni. Btw cijelo vrijeme tvrdim kako mu moram u shopping ljetne robe. Nesto mi preslgujem oramar i nadjem hrpetinu robe s etiketom sta ja dobio za rodjendan jos,🙈 Ja sam to skroz zaboravila 😂
    Inace moj obozava priustit iznenađenje u vidu goluba u tus kabini pa ja ga ne bi bez kupace pelene u bazen pustila,samo je na moru bez.
    Mikio kako prstic?
    Angelly ahahahaha. Moja kcer je davno protumačila da je dnevni ulozak pelena za mamu pa me na javnim mjestima ne propusti pitat imam pelenu 🙈😅

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Haha i ja sam prije koji tjedan kod preslagivanja ormara nasla robu koju je dobila jos valjda prije 2 godine. Nesto j3 sad ok, nesto je profulana velicina i sezona, a nesto jos ceka za iducu godinu 🤭
    Prstic… jao… jucer sam izgubila 5 godina zivota valjda. Setali smo i kak ima otvorene sandale i carape najednom vidim carapicu natopljenu krvi. Znoj me oblio. Njoj je cijeli prst bio naotecen i izoblicen i to je puklo u jednom trenu i kak je krv iscurila bar je oteklina splasnula. N je vristala tek kad je vidla. Jedva sam sanirala. Danas je bolje. 
    Mi se danas kupamo. Super je vrijeme. More je ostalo toplo. 
    Btw, sto se tice pelena za kupanje, N je kakala na wc prije plaze, i nesto me kopkalo da joj stavim opet pelenu za kupanje i dobro da jesam jer se zdriskala u moru 🙈 dok se kupala samo je rekla mama kaka mi se. Ja po nju , a ono vec sve izaslo. Zadrzalo se u peleni al je bilo zanimljivo to skinut i oprat ju. 😏😏 tak da, pelena uvijek! 😅

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mi bili u stubickima na dva dana. Bas pogodak. Kak je vrijeme bilo nikakvo odustali bili od vikend mora pa se odlucili za ovo. Mali se tolko izgustao na bazenima. Vanjski mu je bio totalni sou. A kolko smo se gostili, bojim se stat na vagu, pogotovo sad jos uz te trudnicke kile🙈
    mikio, jeste vi to sad u Istri? Sve kaj smo gledali malo juznije vrijeme je bilo koma. Mozda se i prognoza promjenila. Super da je ipak tak dobro vrijeme. Mozda i bolje uz tak neku osvjezavajucu kisu koja ne ohladi more, nego ono kad przi neumoljivo.
    mrgud, nama su kroksice pogodak ispale. Ne ispadaju, nije se ni jednom poskliznuo i k tome mu se i svidjaju. No mi ih nosimo iskljucivo kad idemo na kupanje. Za setnju i ostalo ima drugu obucu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Mi se jedino jucer nismo kupali, petak i sub jesmo i danas jesmo. Jutros je bilo oblacno i povremeno ful lagana kisica al da netrebas kisobran dok smo setali po centru a od 14h je bilo sunce i bas ugodno da se nemoras skrivat u hlad a dovoljno toplo za kupanje. 
    Zarica da, bili smo 3 dana u Fazani Bi village i sad smo 5 dana u Rovinju Polari. Nisu nam legli kampovi, preveliki su i za tu velicinu fali sadrzaja. Njivice su mi bile puno bolje za N, tamo mi samo fali veci bazen eventualno. 
    Vi ste bili u Jezercici? Mi se tam znamo zaletit na popodnevno kupanje preko ljeta nakon posla. 
    Za kupanje sam joj ove god uzela iz decathlona 
    https://www.decathlon.hr/cipele-za-vodu-aquashoes-100-id_960501.html [decathlon.hr]
    Prosle god smo sandale otvorene gumene pa je na kraju bila bosa jer joj je svasta ulazilo u cipelu pa joj je smetalo.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Losa, imamo one klasicne crocse. Ove:
    [postimg.cc]
    Cula sam da od nekih da im je znalo biti sklisko u njima za za klince, al ne znam kak jer ima iza ovaj dio sto se stavi na petu da ne moze ispadati stopalo. Pretpostavljam da noga moze skliznuti samo ako se uzme krivi broj ili ako ih ne obuces tako da postavis taj dio iza. Nama se super pokazalo, a i moji svi necaci ih nose i pokazale su im se super. Zato smo ih uzimali.
    Uzela sam i cizme za kisu crocsice i tolko su lagane, mali ih bas voli. Leti u njima. 
    mikio, uzeli smo neki unknown hotel u blizini jer je razlika u cijeni bila bas velika. Al Jezercica mi je inace isto supac za djecu.
    Mi smo bas bili gledali i te mobilne kucice u Rovinju dok smo trazili i  izgledalo je predobro na slikama. No mozda ima i vise tih kampova tamo. Na kraju smo se odlucili za sv. Filip i Jakov. Isto je razlika u cijeni bila znacajna. No nekak mi se bas zadnjih godina ide u Istru, a uvijek zavrsimo u Dalmaciji.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.