ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Moja od rođenja prati gornju krivulju i visinom i težinom i mislim da je jedino to bitno. Da prate svoj razvoj, pa samo tu na forumu ima djece od 10kg i 16kg, a svi su rođeni negdje blizu. Iskreno sam zadovoljna što je moja gladuša i što ne moram moliti i kumiti da jede, u vrtiću jede sve, doma nekad jede sve nekad bira. Tipa neki dan je za večeru pojela samo ciklu i dobro što sad. U pravilu ako pojede nešto slatko,  onda je naravno grintava oko ručka i večere jer nije gladna. Jučer je poslije vrtića u 17h pojela paštu s umakom, ali nije htjela meso, onda giotto, onda tortu i onda opet paštu. I bananu veliku! Znači ne znam di joj to sve stane🤔
    Mi isto imamo roditeljski drugi tjedan,  i zatvaraju vrtić srpanj i kolovoz. Odnosno radi drugi vrtić koji je nešto udaljeniji.. Ja imam kolektivni u kolovozu,  a za srpanj ću vidjeti što ćemo kombinirati.
    Dobili smo bliži vrtić od rujna 🥳🥳🥳 u zgradi pored mojih roditelja. Nadam se da će biti kratka prilagodba 😏

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Simbalija, pa super za novi vrtic :)
    Nama su grupe spojene i tete su nam rekle da je preporuka da ih ne saljemo jer iz iskustva znaju da mladjima zna teze past. No nas vrtic je malo ekstreman po tom pitanju, rekle su i da po 4 i vise grupa svih dobi spoje i da fakat bude kaoticno mladjima. No da nemam opciju pa morala bi ga ostaviti. Griznja savjesti spada u druge kategorije :D
    Evo i mi narucili krevetic kucicu s banabyja. Jedva cekam da soba bude kompletna. Stavili smo mu neki ugodni zuti tepih i sad svako malo ide jurcati po njemu. Zasad mu se svidja ideja da dobiva svoju sobu, al vidit cemo kad ce morat stvarno spavat u njoj. 
    Mi na kraju odustali od morskih vikend planova, vrijeme nam je prelose za to. Fakat se nadam da ce se brzo preokrenuti…
    LoSa, mi imamo opsesivne snimace priredaba u familiji  Meni ne smeta to, al stavljanje na drustvene mreze i k tome tagiranje mi stvarno nije ok. Ne kuzim kud vam se prije vec to dogadjalo. Nas svekar salje slike malog svim zivim prijateljima i znancima, ljudima koje mi nismo nikad vidli niti budemo. Meni je to bas neugodno pomisliti da hrpa tamo nekih ljudi koje ne znam ima njegove slike. Zabranili smo mu to, al mislim da nas i nije bas poslusao. Jednom smo slucajno skuzili da to radi kad je mm isao doktorici pa mu je komentirala neku snimku koju joj je slao pa smo otvorili temu, mislim fakat previse.

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mislim da smo mi najlaksi na forumu, isto tamo negdje oko 12 kg nikako da predje :D A on bas ima trbuscic kaj je najsmjesnije

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mikio, bas mi je zao za prstic :( Jel izgleda bar malo bolje il je jos prerano za to? Mom malcu je nedavno otpao nokat na noznom palcu, poceo je rasti novi i izgurao stari i tamo negdje na pola puta je stari skroz ispao. Ja sam strepila nad tim noktom, ali malog zbilja nije nesto boljelo. Samo je znao primjetit da se nesto dogadja. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Simbalija super za vrtic!! 🥳 
    E i umrla sam od smijeha na sliku s ig i prati globalno zatopljenje 🤭🤭 al fakat je! I sretan rockas jos jednom! 🥳
    Zarica i N se vrti oko 12 kg i ima trbuscic 🙈
    Moja sveki je ista takva, salje slike svima i svakima koje mi u zivotu nismo vidli, neki su i stranci, pa oni salju N poklone, nama je to 🤯🤯🤯 poludili samo kad smo skuzili. A mi smo to rijesili tako da nakon sto nas nije poslusala vise ne saljemo njoj slike i snimke. Eventualno pokazemo iz svoje ruke sa svog moba. A kad ona pokusava nju snimat ja se krenem muvat oko N da ne uspije. Jbga. 🤷‍♀️ kad poslusa dobit ce slike. S njom ide silom, milom nikako. Za sve.
    Mi idemo danas na more, s obzirom da idemo na tjedan dana nadam se bar kojem lijepom danu i da nas nebude N prstic vratio nazad za Zg. 🤞
    Prstic izgleda bas lose 😰 svakim danom sve gore 😔 sad joj je poplavio i prst, i nateklo oko korjena nokta. Al tu joj je ja mislim i pao bas lonac jer je taj dio odma bio plav, a sad se to siri. Neznam zasto se siri masnica sad 4 dana nakon. A spavanje nam je koma. 😫 nadam se da ce se na moru malo vise okupirat s drugim stvarima pa da malo zaboravi na to. Samo cemo morat ekstra pazit na taj prstic jer nesmije nikakve zatvorene cipele imati. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Mikio hvala❤️
    Sretno na moru, bit će od ponedjeljka ok vrijeme, samo za vikend zovu neko nevrijeme. Sigurno će prstić biti bolje od mora😊
    Mi idemo do čateža na kupanjac i do Ljubljane u ZOO 😊
    Što stavljate djeci za bazen u toplicama/bazenima? Pelene za kupanje ili samo kupaći? Još nismo došli do odvikavanja pa me strah da se nešto ne bi desilo 😏

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Simbalija uu super! Bila sam u zoo tamo, lijepo je. 
    Ja sam sad uzela i pelene za kupanje i kupace gacice. Ona vec skoro 2 mj kaka na wc, bas kaze svaki puta kad treba kakati. Ali cu joj staviti pelene ako ne kaka taj dan za svaki slucaj. Kupila sam i onu tutu to go, stavi se vrecica u taj nastavak za wc pa za nuzdu i to da imam ak nece htjet u pelenu a nismo blizu wc 😅

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Mikio,  živjela sam u Ljubljani tako da sam često išla tamo.  Meni je draži od zagrebačkog😊
    Ok, hvala cure,  zaletim se onda u dm po pelene. Mislim da ne bi kakala, ali bolje sprječiti nego kupiti g****. 😁 Budu vam samo u tome? Jer meni na moru bude samo u kupaćim gaćicama,  ali nije nikad kakala.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa ja sve odgadam odvikavanje zbog svoje komocije  a s obzirom da trazi kakati na wc skoro vec 2 mj vjerujem da ce i piskenje uskoro savladati jer i to nekad trazi ne jos svaki puta al kaze nakon sto se popiski. Moram kupit gacice a nikako da naletim negdje na 92 velicinu. 
    Simbalija Moja je danas uletila komplet obucena u more 🤣 tolko o opremi koju nosimo 🤭
    Dosli smo oko 18.30 i isli prosetat da vidimo kamp i odemo pojest veceru negdje. Kad je vidla more raspametila se, ja mislila bude bacala kamencice a ona se zaletila u sandalama, carapama, tajicama i bodiju u more. 🤣 Pa sam ju skinula do pelene i kupala se. Nije se dala van, a mm i meni bilo zao da se nismo obukli i mi i kupali,nismo ocekivali tak kasno kupanje🙈. More je bas toplo. Nadam se da ce ostati takvo.
    Dok je bila u moru nije ju nis prst bolio, e kad smo se vratili u kucicu krece drama ,da ju boli, da nis nemoze, da ju ne diramo, ono ni blizu nogi… zaspala je tek sad.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Mi smo evo u Vu (sa sveki 2 tjedna xD) al baš nam je dobro (izuzev zadnja dva dana kad su oboje kenjkavi neki…malom mislim zub a N valjda retrogradni Merkur) no kvart je super, puno parkića, bazen nam je na 5min pješice.(a kak nije sezona redovito smo skoro sami)
    A sad jeste spremne za ispad N: ugl ja sama s njim išla na bazen i moram se presvuć poslije kupanja,jel :P… i ajd na brzaka (al nije the zona bila netom pokošena) i N ko iz topa: “Mama prljava ti guza”… ja sam umrla od smijeha 
    Mikio nadam se da će prstić ubrzo na bolje i da ćete se izguštat na moru, baš se vidi na njoj da uživa bez obzira na okolnosti.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.