ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Losa joj ne😂😂
    Nego Angelly izgleda bas mlado pa sam se zacudila 🤭 al ipak pobjedu u toj kategoriji ipak nosim ja 😑
    Angelly ako budem free taj vikend, zasto ne 😁 ja sam, garantiram, najpovoljnija u gradu🤪

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hvala cure ♥️♥️ i meni je ko da se jučer rodila 🙈🙈
    Da, šta nismo sve preko 30 osim Damnarex pa smo zato za nju babe jednom nogom u grobu 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Losa ti imas 35 jelda? Tebe zamisljam kao onako ozbiljnu, stalozenu i sredjenu zensku 🙃

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    🤣🤣🤣🤣
    Angelly super i blago tebi! Odaj tajnu, s cim se trackas?😏😏
    I ja imam 34 al bome meni se faca bas postarila… bas smo muz i ja gledali slike s vjencanja, bila nam je 4.godisnjica prekjucer, muz je posjedio dosta a meni lice izgleda starije bas. Umorno i staro, sve vise si licim na svoju mamu 🙈
    Mrgud pa cestitke na krstenju! 🤗 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Valkris a daaaj😂😂 i ti me jos pokopas😂
    P.s. Lorena je ispod 30.
    Zeno gdje si?

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Mene moje bore zivciraju Nisam nikad koristila bas kremice ili pretjerano pazila na lice. Sad razmisljam da uvedem neku tu hijeluronsku kremu. Inace 31. Pa svi smo tu negdje.
    Za hepatitis sam cula kao da hara hepatitis E, sto se kao dugo nije dogodilo. Iskreno nemam pojma kaj je istina, nisam znala nit da postoji E. Mi zasad svi zdravi i tak se nadam da ce tako i ostat iduca 2 tjedna do mora. Fakat vec dugo nismo bolesni. Od ozujka mislim.
    Ja sam isto dvaput prebolila koronu sad u trudnoci. Bila sam kod kardiologa pa mi je zena rekla da se dosta ljudi stanje nikad ne vrati na staro i objasnila sve razloge kojih se naravno ne sjecam, no meni se sve vratilo u normalu. Imam srece. Nisam nista posebno koristila osim pande koju i dalje pijem na pola redovito i trudnickih standardnih vitamina. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Hej hej ko je star? Tridesete su najbolje😂😂 Da mi je ova pamet i one godine fijuuu…
    Mrgud cestitke na krstenju!! 
    Damnarexx nisam stigla komentirati, sretno s fotkanjem,l
    Koliko vidim, odlicno ti ide i nemoj se podcjenjivati s cijenom 😘
    I Petre nema dugo🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ah da, apropo starosti, jucer sam bila na masaži pa mi je kozmetičarka radila maderoterapiju lica, bas za tu dehidriranost, blistavost tena i smanjenje bora. Ocekivanja su mi da cu izgledati kao da mi je 15😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ajme koja tema… Bore, pomlađivanje,stare… 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫 Ja imam 36, a iskreno dok nisam isla kupiti svijecice za tortu nisam uopce registrirala koliko godina imam. I da su to vec kao ozbiljne godine. Stajala u Tediju kod svijecica i isla na kalkulator izracunat dal sam dobro izbrojala godine si jer mi se cinilo previse. 🤣🤭 A torta na zmaja mi je bila bas u skladu sa godinama. 
    Imam bore, ne izgledam kao prije 10 godina, ali svaku boru ponosomo nosim. Muzu sam i dalje zgodna, maloj sam najbolja, sebi sam sasvim ok, a za druge me briga. Al skuzim da starim kad me kole leđa, kad ne mogu vise radit neke ludorije koje sam prije, a i nekako mi sve vise se svidaju duze haljine 🤭… 
    Lavice a zasto si 2 tjedna bila doma 🤨 kad si imala sarlah? Nama dr rekla da je zarazna bila 3 dana prije pojave simptoma i 24 sata od početka uzimanja antibiotika i da ako bude ok u ponedjeljak moze natrag u vrtic. Cak joj se i osipa i plikovi lijepo povlace, mazem ju mixom.
    I hvala za komentare za to kad se M popiski. Mi ne radimo nikakve drame, kazem ok idemo se presvuci i skupa stavimo susiti robu i to je to. Al ona neke pute toliko bude razočarna da neutjecno place.🤷 Valjda ce ju proc ta faza. 
    Valkris sretan 1. rođendan!
    Mrgud čestitke na krstenju!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Damnarex nisam nikad pila kolagen,  misliš da pomaže imunitetu?
    Ali imam cijeli set svega i svačega,  od imunoglukana, bio stratha, cink, jod, selen, c vitamin.. Samo ne trpam naravno sve odjednom u sebe, a i trebala bih poraditi na prehrani..

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.