ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Cure, kako su izgledali simptomi usta šaka stopalo? Ako je netko imao blaže simptome, jer ovo što vidim kad guglam je joj. Uglavnom, u četvrtak mi je teta rekla da kašljuca na spavanju i da ima neobičan osip u pelenskoj regiji. Ali kako G stalno ima neki osip nije im to bilo alarmantno. Ja sam je jučer pustila doma,  ima par točkica u pelenskoj regiji i dalje. Otišla je s mm na Rab jer ja imam predavanja i ujutro mi je javio da je po noći imala 37,7  i da odbija jesti, da u ustima ima par točkica. I onda sam se sjetila da je prošli tjedan (ali prije tjedan dana) imala takvih par točkica na jednoj ruci. I sad ne znam je li to to ili? Ne liči na ono što vidim na fotkama kad guglam..

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Ne znam,  ona je samo sinoć imala tu temperaturu i to je to. Sve što čitam je da prvo dođe temperatura pa onda osip,  a ona je te neke točkice imala prošli petak, i dalje ih ima u pelenskoj regiji. Moram vidjeti sa pedijatrom.. Jao,  stalno nešto.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Simbalija, vi se bas mucite s bolestinama. Nekak vas vec asociram s visokom temperaturom Mi smo isto imali usta sake stopala, al ne sjecam se vise skoro nicega. Meni isto nije bas tak zgledalo, al ispalo je da je to to.
    Drzim fige da prodje brzo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Valkiris upravo sam vidjela tvoju lentu i šokirala se da vam je uskoro rockas 🥳
    Ja doslovno do prekjučer nisam doživjela da je došlo ljeto. Meni na poslu nikad nije vruće, tak mi je okrenut ured, ujutro u 7 kad idemo mu uvijek još nekaj gore obučem, a park u kvartu je u hladu. Ovaj vikend ostajemo doma i moram predložit svu robu, cipele, ajme muka mi je 🙈
    Ja ću ove godine uzet opet alphanova kremu za sunce, tj razmišljam uzet mlijeko ove godine, isto ono od 0-3 g. Prošle god nam se ta krema super pokazala. On je fkt tamnoputi i nikad ne izgori, a svejedno sam ga mazala cijeli ljeto s faktorom 50. U vrtiću nam nitko nije ni spomenuo kremu za sunčanje.
    Kaj se vožnje tice u 90% slučajeva on zaspe, bilo mu vrijeme za spavanje ili ne. Obično prvo čita, igra se s onim dječjim tabletom, i onda zaspe. S tim da se do sad svako putovanje vozio prema otraga. Okrenuli smo ga prošli mjesec prema napred jer smo imali neku situaciju i sad naravno više ne želi otraga a nismo u međuvremenu putovali nigdje pa ćemo vidjet kak će to bit. Mislim da ćemo onaj vikend kad se 30.5 spaja na more..


    Daaa, ni meni nije jasno da je već prošla godina 🙈🙈🙈
    Mi imamo od eucerina neku 50+, nismo izgorili, L je ko baustelac mali, ruke su mu tamne, a Le su šake potamnile 😬
    Mi smo prošle godine davali 10kn čini mi se za sunčane kreme u vrtiću pa su ih tete mazale, i to mi je skroz ok, pa ne možeš mi držati dijete na suncu bez kreme 🤷

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Simbalija vas bas nece 😔 nadam se da je danas bolje… 
    .
    Ja isto crvenim cim zamislim sunce a kamoli da sam duze vani, al meni nikad niti jedna krema i faktor nisu pomogli, samo izbjegavanje sunca. N isto ima kozu ko ja,brzo pocrveni. 
    .
    Mi smo za vikend prvi put odveli N kod mojih na prespavanac a mi otisli na festival i poslije se vratili sami doma. S N je proslo sve super, mama mi kaze da nije nis prigovarala kako nama, a mm i ja smo zakljucili da smo prestari postali za to, trebat ce nam 3 dana da dodemo k sebi 😅😅
    Bilo nam je cudno probudit se a da je tisina doma 🤭

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Kaj znači mikio za jedno mjesec dana očekujemo neki + 🙈🤭😈
    Vidiš kak je ona ostala bez problema, bravo N 🥳🥳

    E kaj se tiče vremena, ja baš jutros opet razmišljala o toj dobi, bome u 7 je fkt prohladno. Al danas je mali ostao kod bake jer idu na more da ga se izgustaju, al sutra ću baš pričat s tetama..
    Simbalija kak je G? Nadam se da ipak nije šaka, usta.,

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mikio oni su najbolji kad nas nema blizu. Bravo za N, i uvedi to 1 mjesecno pa makar ostala doma spavat🙈. Ako te ova Mrgud nije sad zacoprala 😁.
    Mi smo u subotu napravili veliku festu kao za moj rođendan,al je bilo hrpa djece na kraju je mm dosao na ideju i iznajmio ogromnog napuhanca za skakanje sa toboganom i brdo balona. Znaci ja bolju festu odavno nisam imala. M je u 14.30 pocela ludovat sa drustvom i do 21 mi nismo skoro ni znali da imamo djete. Sama je jela za stolom sa klincima,bila je najmlađa, išla u wc, obuvala se… Bas sve. Mi smo ostali u soku kad smo u jednom trenu služili da 2 sata nismo culi maaaammmmaaaa ja bi,trebam, hoćeš… 
    Mame sa iskustvom… Koliko tjedana,mjeseci ili cega vec je normalno da djete koje je skinulo pelenu se popiski kad je full fokusirano na nesto? M se tu i tamo zna desiti da se popiski, ali iskljucivo kad se smiri i zadubi u nesto najcesce Cocomelon crtic ili puzzle. Skuzi doslovno vec kad se popiski da nije reagirala. Tetama je to kao normalno kao i u snu ako im se dogodi, al nekako neznam do kad je to normalno. Nije da imam problema s time nego neznam kako njoj objesniti da je to normalno, jer ona bude tako prenerazema i tuzna i pocne plakat ko da cemo joj kozu oguliti, a nikad nismo niti se ljutili niti u bilo kojem losem kontekstu to komentirali. 
    Btw kod nas tete isto nece mazat djecu u vrticu nego moraju doc namazani, danas saznali da se od 2 djece roditelji ne slazu s time da se djeca mazu sa kremama jer su otrovne, toksicne i štetne itd…, jer zive ljudi u nekom svom svijetu, pa su tete nas zamolile da ih mi mazemo prije dolaska u vrtic obavezno, a nas par cija djeca su ko skuta bijela su rekli da ce voditi racuna da su ta djeca u hladu kad god je to moguce. Naravno djeca tih roditelja su toliko tamnoputa da ce teze izgoriti i zato si to mogu dozvoliti taj stav. 

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Kaj znači mikio za jedno mjesec dana očekujemo neki + 🙈🤭😈

    E a nisam skuzila ovo s vremenom i da je u 7 prohladno, o cemu ces pricat s tetama?
    mikio, pa super za provod :D A sjecam se da ste jednom vec ostavljali N s tvojom mamom i isto je N bila super tada. Ocito vas voli malo zezati:)
    Grizli, kaj onda tete ne mazu klince nego su zamolile vas jer ta dva roditelja misle da su kreme toksicne? Pa to mi je isto bezveze. Ako je inace pravilo u vrticu da ih tete mazu trebale su tako i nastavit, a ovima rec da slobodno cuvaju djecu doma pod svojim uvjetima. Bez kreme na sunce svaki dan, pa to je fkt opasno. A kreme za sunce se preporucuju i crncima. Nebi mogla gledat kak se nezasticeni prze na suncu. Podsjeca me na temu cjepiva 
    Super za festu, bas se cini da je bila ludnica :D Kaj se tice piskenja, meni se cini da tu i tam moze pobjec i za godinu dana od sad, a kamoli sad (al realno nemam iskustva :D) Inace vele da je najbolje kad se popiski ne odreagirat nikak, rec nesto tipa ‘nema veze, svima se desi, sad cemo se presvuci’ i to je to.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Grizli ja bi ovak ko zarica reagirala, sve ok, dogodi se, ajmo presvuc. 
    Ajme zakon festa! 🤗 mogu mislit odusevljenja. 
    Ma joj, sad kak je zatoplilo, ja otisla s N kod mojih, tam ima dvoriste ,skinula je, dala joj kantu vode i nismo znali za nju osim kad je trazila da joj dopunimo vodu. 
    To bi bilo top da imamo i mi dvoriste.
    Ona se meni i dalje ne zeli sama igrati doma, samo vice da joj je dosadno. 
    A za mazanje i ove roditelje,  sigurna sam da je krema manje stetna od sunca 🙄 
    Zarica je ostavili smo ju povremeno preko dana kad bi nesto obavljali i tamo kad sam s njom odspava popodne i baka nosi na spavanje pa smo probali ovo i super je proslo.
    Mrgud 🤣🤣🤣🤣 od ovog puta nebude 😝 spavali smo ko da u zivotu nismo spavali 🤭 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1199

    Prijavi adminu

    Mikio zvuči sjajno izlazak😊 super da ste odmorili napokon😊
    -
    G nema osip više, ali ful kašlje. Pedijatar nas je naručio za prekosutra jer eto ima previše bolesnih,  a ona nema temperaturu. Kaže da sve hara na svijetu pa da ne bi ulazio u to što joj je. Ona ne spava od kašlja pa je grozno grintava.. Ja ne spavam od nje i tako. Ludilo.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.