ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LoSa

Broj poruka: 2586

Prijavi adminu

S Dm dostupnosti nekih stvari je znalo i prije korone biti problema, nondobe nakon par dana ako neceg nema. 
    Ja isto nosim bodi iako sma velika 😆 Ima Next 92/98 bodi, ja sam preko Zalanda narucila od njih jer je bila besplatna dostava. 
    Mi jucer bili na rockasu kod frenda, a baka cuvala malca do kad nismo dosli. Dosli smo doma u 4, a u 6 me probudio 🙈

• Zarica

Broj poruka: 2157

Prijavi adminu

i ja sam bas neispavana. Iz nekog razloga  i sinoc i preksinoc isla spavat iza 2. Jucer smo gledali kolica pa sam surfala reviewe. To je revolucija kolko laganih i prakticnih kolica postoji da ih mozes i sa kosarom i sportski dio kombinirati. Nikako se odlucit. Sretan rodjendan svim bebacima koji slave 
    Mali jucer tolko lose disao i kasljao, a bili smo kod mojih i svi se zabrinuli. Ja i mm smo valjda vec navikli pa nismo bili svjesni kak zvuci. Ugl isli smo na kraju u 10 navecer s malim kod buraza mu mjerit kisik. Imao 98 pa smo zakljucili da je ipak ok. Danas mi se cini da napokom produktivno kaslje. 

[lilypie.com]

• Zarica

Broj poruka: 2157

Prijavi adminu

Damnarexx, Valkris, Angdlly. Kaj ste vi s kolicima? Imate svoja stara il ste kupovale? 

[lilypie.com]

miki0

Broj poruka: 4161

Prijavi adminu

Ni ja se nisam naspavala… Opet su mi ruke trnule cijelu noc 🤦🏼‍♀️ a N klasika budna od 2.30 do 4 🙄… 
    Losa ajde nisam jedina koja nosi bodi 😜
    Zarice kaj nisi bila zadovoljna s kolicima od O?

[lilypie.com]

• LoSa

Broj poruka: 2586

Prijavi adminu

Zarice mom je uvijek kisik bio iznad 97, i kad je ono abs jako lose disao da smo zavrsili u bolnici na dodatnim kontolama. Nasa pedica je rekla da cim vidim da plitko dise da odmah moram doci k njoj i da da ventolin  🤷‍♀️ Evo moj malac je u cetvrtak tako disao, u petak mu pedica dala inhalaciju u ordinaciji i svakih 6h doniva potisak ventolina. I danas je vec super. Rekla nam je da cemo na vadenje krvi za alergije. 

Valkris

Broj poruka: 1102

Prijavi adminu

Zarica

Damnarexx, Valkris, Angdlly. Kaj ste vi s kolicima? Imate svoja stara il ste kupovale?

Mi imamo stara, jer se malac ne vozi u njima. Za njega imamo triciklic ili ide pjesice..
    Jedino sam mislila uzeti kisobran kolica ali to cu kad prođe zima, jer malecka se bas ne voli voziti u kolicima pa da ne bacam novce sad bezveze…
    Mare, sretan rođendan A 🎉🎂

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Angelly

Broj poruka: 654

Prijavi adminu

Zarica

Damnarexx, Valkris, Angdlly. Kaj ste vi s kolicima? Imate svoja stara il ste 

Imam stara kolica i zapravo jedva cekam proljece da aktiviram kisobran jer su mi laksa i prakticnija a mogu se onak ful spustit. Zarice moras si stavit novu lenticu da te mozemo pratit 🤭

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

• Hani

Broj poruka: 788

Prijavi adminu

Tražim marinu lentu, izgleda da kasnim 3 dana🙈. Sretan rođendan A🎈🎉

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Lorena94

Broj poruka: 600

Prijavi adminu

Hej žene, prvo želim svima sretne rođendane koje sam propustila.. nisam se mogla ulogirati, mijenjala lozinku i evo sad uspjela, mi smo proslavili minimalno…. nego da malo jadikujem T šmrkav od pon, mene pokupilo u četvrtak danas nas testirala doma, pozitivni nas dvoje mm negativan 😡 sutra se moramo javiti dr. Nema temp, brlja s jelom, jede samo što mu se sviđa, pretežno sve na slatko mora vuć. Meni nos curi i jedna nosnica začepljenja, drugih simptoma nemam. Zarice čestitam, da bude sve ok! 

[lilypie.com]

MaRe

Broj poruka: 2129

Prijavi adminu

Hvala svima na čestitkama 🙂🙂
    Mi smo jucer proslavili…do pola 11 navecer smo imali goste…mali je uzivao samo tako…a svjecice je valjda sto puta puhao 😄😄😄
    .
    Ja sam isto kolica spremila za drugo jednog dana kad dođe…ak sam ih mogla teglit u zgradi s drugog kata mogu ih koristit i sad u kuci 🤣
    .
    Lorena drzim fige da prođete sa sto manje simptoma i da sto prije ozdravite 🤞
    .
    Tnx za savjete…nasla sam na H&M bodije ali me Grizli bacila u razmišljanje. Mali je poceo natezati pelenu,očito mu pocinje smetati pa kontam bolje kupit gaćice i probat s odvikavanjem.
    I pelene su se dns pojavile u ponudi pa sam i to brze bolje narucila za dva mjeseca 🙈
    .
    Losa ja ne mogu ni zamisliti da do 4 budem budna 🤣🤣 to mi sad ko sf zvuči. Brzo se zaboravi razdoblje nespavanja 🤭🤭

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.