ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1172

    Prijavi adminu

    Ajme to je baš šopanje djece, ali ne razumijem zašto bi djeca bila gladna kad mi želimo da su gladna🙈 i zašto bi pojela točno pjat pašte koliko smo mi odredili da treba, pa i oni su mali ljudi koji znaju valjda jede im se ili ne. Meni je to baš užas. Ja isto nekad jedem više, nekad manje, tako i G. Znam otprilike koliko može pojesti, ali ako nakon 5 zalogaja kaže da je sita, Bože moj, pa ne mora jesti. Meni jedino na živce ide izbirljivost,  ali to joj kod mene baš i ne prolazi pa se sporazumimo. Jučer smo se vraćali s Raba kasno i pitala sam je odmah u autu što će za večeru, rekla je topli sendvić,  jaje na oko i  jogurt. Prvo sam napravila sendviče, pojela je svog i grčki jogurt i tražila je jaje,  spekla sam iako sam znala da neće moći pojesti, pojela je možda pola. Ako ode kod bake onda pojede masu gluposti i znam da će samo par žlica palente ili juhe pojesti.
    A ja sam bila super sitna, imala sam 40kg do srednje, kroz srednju 46,47. Nikad mi ne bi palo napamet uspoređivati ni sebe i nju, kamoli nju i drugu djecu. Doduše, strah me pretilosti, nadam se da neće u tom smjeru krenuti.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Jao to sopanje,kolko sam takvih savjeta dobila sa strane 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 
    N isto nece jest zadnjih 10 dana, dorucak vec dugo bojkotira, i kaj je najbolje do rucka ne trazi nista uopce, neznam kak izdrzi. Rucak kakav napravim to je,ne radim njoj posebno, probere sta joj pase. Nekad goli kruh jede. Za veceru nekad pojede 2 jaja,sendvic i jogurt (kolicine radi nabrajam) a nekad gucne jogurt i gotova je. Ne sekiram se vise. Ne nudim svedski stol, sta je je. Sukladno tome dobije grickalice.
    Moji recimo cim vide da ne jede krenu izvodit predstave, vec sam ih x puta upozorila da ne zelim da to rade, kad se jede se jede, ne zelim da hipnotizorano guta. 
    I da,i mene sekira izbirljivost, i dalje ne zeli ni voce ni povrce. Hoce doslovno 5 jela al ne radim joj samo to,svaki put stavim sve na tanjur da bar gleda u to. Pa doci ce i to valjda na red da proba.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1172

    Prijavi adminu

    Mislim da su kojekakve dijete i načini prehrane previše propagirani posvuda, kao i savršena (fotošopirana) tijela na instagramu i drugim mrežama. Tako da ljudi lako krenu biti opsjednuti, međutim pokloniti nekom tretman za mršavljenje 😂😂😂 joj. Eto ne znam što bih rekla.
    A znam i par mama koje su opsjednute težinom (svojom) i sad su im kćerke sa 10-11 godina također opsjednute i stalno pričaju o tome što jedu (tj. što ne smiju da jedu) i to mi zvuči bolesno. Dijete od 10godina priča kako jede samo 8 sati dnevno i to neke mizerne gluposti, šaku badema i tri ona rižina koluta da se ne zadeblja za more. Mislim koji k.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    LoSa u u! Imam ja konja za trku 😁 Ja sam dobila od muzevog vjencanog kuma (odnosno njegove žene koja je opsjednuta s tim kako drugi izgledaju) knjigu za rodjendan ‘kako efikasno mrsaviti’. 😂😂😂😂😂😂 tad me pogodilo,sad se valjam od smijeha. Mislim,imam 65-67kila i nisam top model al nije da me labudica prevozi na posao😅 Karma is a bitch,kum se udebljao 20ak kila.
    Kakav zanr je Ozark Angelly?
    Moj N voli jesti,ja ga ogranicim ako pretjera ali bas sve jako voli pa mi je drago zbog toga. 
    Mikio i ja sam mogla pisati knjige o odgoju sa svojom kceri.  I onda dobila N. Pa je sva teorija pala u vodu😂

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa Lavica Ajme meni kakvi su to ljudi 😳🤦‍♀️🤣
    Meni je jedan bivsi decko prije 15ak god (imala sam 20) reko da bi se mogla malo “dovest u red i stesat”. Onak usput. U soku sam bila. Tad sam imala 10ak kila manje nego danas, kaj bi mi tek sad reko 🤦‍♀️🤦‍♀️ nisam dugo bila s njim.
    I btw covjek je jos uvijek sam, pitam se zasto 🙄 
    Mene nekad “pogodi” kaj izgledam kak izgledam (u pms-u jel 🤣) ,al bas to, nije da sam tenk. Samo bi se trebala malo “zategnut” a nevolim vjezbat. To sam si sama kriva. 
    Lavica Ozark je kriminalisticka drama. Mm i ja trazili nesto da skupa gledamo (citaj uspavamo se na kaucu zajedno navecer kad N zaspe 😅). Po meni je dobra radnja al su preeeviseeeee otegnuli. 4 sezone al po sat vremena epizode, pogotovo ovaj kraj nema kraja. 
    Pa ak imate kaj dobro za preporuku samo dajte 😁

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Angelly čitam koliko stignem 🙊 ali ti nažalost ne mogu pomoći. Nisam prekidala rodiljni jer bi mi zamjena ostala bez one naknade koju dobije za korištenje godišnjeg pa mi bilo žao. 
    Što se tiče kg- ljudi nisu normalni danas ali stvarno.toliko opterećenosti izgledom i kilogramima i idejom da je normalno komentirati čim te vide kako si se udebljao. Meni su svekar i svekrva kćerki godinama čim je vide komentirali kako se udebljala, nek stane na vagu, kako mora paziti, koliko god im ja govorila da to ne rade. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Better call Saul- spinoff Breaking Bad-a- preporuka za gledanje.
    MikiO da ti neki od stručnjaka dodje doma N bi ti bila super. Najgori su sa roditeljima a pogotovo sa mamom. Ona tebe, isto kao i moj M mene, gleda kao svog roba 😅 najsigurnija je uz tebe, i najopuštenija, i može kako hoće. 
    Kod nas je ovo s kosom prešlo sve granice. Jede je, stavlja u oči, navlači čim mi je blizu. Opet sam se ošišala i doživio je mini napad.
     Mi sutra na kontroli u klaićevoj za testis.
    Inače smo bili na razgovoru za vrtić i dobila upute da ga moram ostavljati s nekim drugim pomalo jer se nikad nije odvajao. Nije vrijedilo objašnjavanje da ga nemam s kim ostaviti, bit će kako bude u rujnu
    Gdje nam je Mare?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Annika istina… 
    Ti reci ovima u vrticu da jesi. 🙄
    Btw sutra u zagrebu krecu upisi u vrtice… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1172

    Prijavi adminu

    U Rijeci su bili upisi preko e-građanina (e-upisi) i danas su trebali doći rezultati i sinoć u 20 šalju email da se aplikacija skrhala i da nitko ne može ući u aplikaciju i da odgađaju objavu rezultata do daljnjeg. 😂😂😂

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Nama su isto bili upisi preko e građana, rezultati su trebali biti 2.5.
    Jos nisu. Zbog greške u sustavu. 
    Ocekivano

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.