ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Zarini modeli su sigurno za broj manji, barem ovo što mi imamo, ali imaš i šire i uže modele.  Mi imamo odjeću koja super izgleda nakon 100pranja i neku koja izgleda kao krpa nakon jednog pranja. Valjda sve ovisi o tome koliko je star materijal. Možda da naručiš pa vrati ako vidiš da su široki modeli.

    Tablet isto nemamo, na mobitel joj jedino pokažem fotke i njene videe, za crtiće je isključivo tv, ali kako nas nema doma jer je lijepo vrijeme stoji ugašen. Drugi ljudi (čitaj djeca) joj znaju pokazivati videe, pjesmice na mobitelu i voli pogledati, ali u pravilu mene ne davi s tim.

    E za vožnju autom, a vozimo se skoro svaki petak za Rab i vraćamo nedjeljom (računaj 2h do trajekta+20min trajekt+20min do kuće), je potpuno drugačije ako idemo svi ili ako idemo samo nas dve. Ako ide mm, obično sjedim iza i onda gnjavi, ali uglavnom slušamo cd (ententini), skupa pjevamo, jedemo smoki, nekad čitamo. Zapravo nemam ništa pripremljeno za zabavu jer prečesto putujemo pa nam je postalo rutina. Ne spava skoro pa nikad jer joj nije vrijeme spavanja (idemo poslije posla). Ponekad nabrajamo što vidimo kroz prozor,  skine tene i čarape pa joj ja hvatam nogice, uglavnom ona blebeće nešto svoje.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja sam bas nedavno kupila par majci u Zari na snizenjima. Meni to sve djeluje vece nego drugdje Imam i nekih hlaca nasljedjenih i one su mi sire. Mozda sam naletila na modele takve.
    Kaj se auta tice njemu vise ne treba neka zabava kao prije, dobro to podnosi, gelda okolo… Nekad pustamo pjesmice, al vise jer je nama fora :) Vjerujem da ce i za more biti tako ok uz koju pauzu

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Do sad smo se po sat vremena vozili pa nema zabave osim pjesmica ili grickanja smokija. 
    A sad bi trebali za 2 tjedna na more oko 3 h voznje pa zato pitam…
    Ja se fakat nemrem iza vozit, kad moram i 20 min ak je panika meni bude uzasno zlo. 
    Pa gledam sta da joj dodajem kad krene drama. 
    .
    Losa ja sam njoj se bas sad sjetila isprobat stvari od prosle godine broj 80 i 86, znaci tajice su joj sad taman ko kaprice 🙈  struk je malo uzi al je guma i ne stisce ju, majce su malo uze na busi al jos je duzina dobra. Neke kratke hlace koje je nosila prosle godine svezane da ne padnu i izgledala ko raper u njima sad su joj taman… procesljaj malo stvari od prije 🤭

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    I moja je navlacila kratke rukave i sad krace hlace al se za 2 dana naviknula i sad se veseli kratkima. Sad ce bit problem ako zahladi opet obuc dugo 😅

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    LoSa ja sam vec danas svog u kratkim poslala u vrtic 😅😂 imamo 5min do vrtica a vec u 9 je bilo jako toplo kod nas.
    Mi isto otkako je topli smo puno vani i uopce ne gleda tv, to cuvam za kisu i bolesti 🤭 na mobu pogleda koju sliku na min dvije a tablet ne koristi isto

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja izbjegavam kratke hlace zbog sunca. Majcu mu nemam srca dugu obuc, bas bude vruce. Al kak je krenulo jace sunce on bude crvenkast kada dodjem po njega u vrtic jer oni su doslovce cijelo vrijeme vani. Ujutro ih mi namazemo i nose kapicu, al mom malom nije to dovoljno. Nemaju praksu da ih oni u vrticu mazu nakon spavanja. Kak je to kod vas? Jel imate preporuku za kakvu kremu koja moze tolko izdrzat? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Losa mi smo dobili nekoliko Zarinih hlacica. Neke tajice koje su onako kao krep papir materijal su uske gore. M je 98 dobar, sta je cudno. Dok klasicne hlace i tajice pliva u njima. Ja sam to rijesila na nacin da sam H&M tajice kupila online multipakove i u njima su uzi modeli bar ove sto sam ja dobila. I onda sam ih u susilici osusila i taman joj se gumica stisne. 🤷 Majice iz Zare joj ne pasu nikako njoj su preširoke i kratke. 
    M je proslo ljeto dosta toga kratkoga nosila 68 od godine prije 🤭 Ove godine su joj haljinice 80 tunike, a capri hlace su joj kratke uskr tajice. Po sirini joj sve dobro jer sad nema pelene pa ju ni ne zulja. Ostalo kupila hratko cise manje sve 92 jer to joj u sirinu najbolje pase.
    Zarice moja je jako svijetle puti i nama jedino daylong kids losion 50+ drzi cijeli dan. Ujutro ju namazem ruke, vrat,lice. Ima i sa manjim faktorima ako mislis da je vama 50 previse. Inace tu daylong za sebe ja koristim vec 10 godina, prije sam redovito bila reš pecena bas zato jer se nisam mazala vise puta dnevno. Dok tu nisam otkrila, izdrzi i cijeli dan kupanje u more, izdrazala je i cijeli dan u pustinji na + 45. Na poslu sam sad puno vremena vani i bez toga bi vila ko rak. Tako da sam i njoj uzela to. Bitno je samo namazat 15-tak minuta prije izlaganja suncu. 

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Grizli, ne postoji prevelik faktor za nas, ni mene ni njega. Bez obzira sto je vec i potamnio, opet preko toga ide crvenilo. Tak i meni bude, uvijek pocrvenim. E bas ti hvala, definitivno idemo odmah u nabavku to uzet pa probat s tim. Kod nas ni ne traze kremu jer je ne stavljaju, samo su nama rekli da ih obavezno prije vrtica namazemo. Znam da su ih u proslom vrticu oni mazali prije svakog izlaska.
    Mi danas imamo neku krizmu i ja sam skuzila da nema bas nista ljetno, a kamoli da je malo ljepse. Sve od proslogodisnje robe smo poklonili, a ovo sto ima sad je sve malo deblje. Pod hitno moramo u shopping

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Mikio, ja im pustim crtić, i jednom i drugom ako su nemogući. On obično sam drži mobitel i gleda mirno ostatak puta. Ili mu ga okacim na onu zaštitu za sjedalo ispred. Ne vidim baš ništa loše da gleda tih 20 minuta crtić (20 minuta jer prvih sat i pol gleda van i komentira aute kamione itd, nabrajamo što vidimo).
    Moj se i izduzio i malo ubucio, ima malu skembicu 🥰 cipele 24, odjeća 92 ili 98,
    LOSA, uske modele sam mu kupovala u Lidlu je bilo. Ali sjećam se da je i Sinsay mu bio baš uzak oni manji brojevi. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Valkiris upravo sam vidjela tvoju lentu i šokirala se da vam je uskoro rockas 🥳
    Ja doslovno do prekjučer nisam doživjela da je došlo ljeto. Meni na poslu nikad nije vruće, tak mi je okrenut ured, ujutro u 7 kad idemo mu uvijek još nekaj gore obučem, a park u kvartu je u hladu. Ovaj vikend ostajemo doma i moram predložit svu robu, cipele, ajme muka mi je 🙈 
    Ja ću ove godine uzet opet alphanova kremu za sunce, tj razmišljam uzet mlijeko ove godine, isto ono od 0-3 g. Prošle god nam se ta krema super pokazala. On je fkt tamnoputi i nikad ne izgori, a svejedno sam ga mazala cijeli ljeto s faktorom 50. U vrtiću nam nitko nije ni spomenuo kremu za sunčanje. 
    Kaj se vožnje tice u 90% slučajeva on zaspe, bilo mu vrijeme za spavanje ili ne. Obično prvo čita, igra se s onim dječjim tabletom, i onda zaspe. S tim da se do sad svako putovanje vozio prema otraga. Okrenuli smo ga prošli mjesec prema napred jer smo imali neku situaciju i sad naravno više ne želi otraga a nismo u međuvremenu putovali nigdje pa ćemo vidjet kak će to bit. Mislim da ćemo onaj vikend kad se 30.5 spaja na more..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.