ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Losa sretan ročkas malcu 🥳🥳🥳 super da je malac zadovoljan 😁 kaj ste mu kupili na kraju?
    Ja nekak još uvijek nemrem vjerovati da su nam klinci sad 3 godine 🙈 
    Zarice alat je po meni fkt super. Mi imamo alate još odkad je bio ful mali, oduvijek je volio sarafiti  i lupati čekićem 🤭. Ovaj veliki lidlovski mu je kupio moj tata za prošli rođendan i iskreno bio mu je još prevelik (cijela konstrukcija previsoka) ali sad mu je ok. I baš ga voli. 
    A kaj se tiče drvenih tračnica i vlakova, mi imamo baš zavidnu kolekciju 😂 naslijedili smo od jednog nećaka, te su stare 12 godina, i od drugog nećaka, cca 6 godina, jedne su brio, neke bez oznake, a i mi smo u ikei nešto nadokupili. I sve pašu 🥳

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Losa, sretan rođendan malcu 🎊🎊🎊🎂🎂🎂
    Mi imamo iz Ikee tračnice, jedne dobili jedne kupili i često radi staze preko cijele sobe, imaju i neki nadvožnjak i podvožnjak.. Sad ću mu uzeti lokomotivu na baterije, mislim da će biti pun pogodak.
    Pepa predstava?? Jaooo 🙈🙈🙈 i on će se raspametiti 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Losa sretan  veliiiikiii trećiii🥰🥳
    Ajmee već su počeli treći rođendani.. Kako meni ovo vrijeme leti 🙈

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Tnx cure. Mi imamo pobjednike. Stol za alat, tarcnice/vlakici i ta slikovnica. 

    [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    mergud uzeli smo neki ko traktor koji dode u dijelovima i s njim dode alat da ga serafis i sastavljas, rastavljas. Super mu je zanimljivo jer se moze staviti ono naprijed na bude bager, moze zamijeniti kotace i sl. A za to koriste razliciti ljucevi pa finu motoriku vjezba. 
    Mi imamo jos od proslog rockasa radni stol sa alatom, elektricnu busilicu, torbu za alat i sl. I sve mu je to zanimljivo. Eto dobio sad i prugu iz Ikea-e i sad od uzbudenja ne zna s cime bi se igrao 😆 No zbilja se on sa svim igrackama igra, kombinira ih pa npr plisance stavi da voze traktore ili ih vozi u prikolicama i sl. Zna se tako zaigrati po sat vremema i izmisli neku pricu pa prica s njima, nesto tipa jez isao traktorom na polje pa stao u blatu, pa mu dosao u pomoc medo s drugim traktorom i sl. 😅 Ne znam odakle mu to… i super mi je da se sam igra jer iskreno nije mi bas zanimljivo traktore vozat 🙈

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Cure, imam jednu predivnu vijest! Pokazao nam se plusić ➕😍
    Za pregled sam se dog s gin. u petak 
    Prebacujem se na Ljetne bebe, ali i dalje ostajem s vama jer ste zaista predrage i na ovoj temi se osjećam odlično, pa ću varirati na obe! Izgleda da V dobiva brata ili seku 🥳🥳

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Loša sretan rođendan našem prvom malcu 🥰🥰🥰 Super za proslavu,tako ćemo i mi doma s roditeljima i gotovo. Mogu mislit kako je uživao…sad su veći pa to sve kuže ☺️ 
    Meni je fascinantno kako tako mali već su počeli izmišljati i smišljati priče 🤭 A je nedavno pričao kako je vjeverica uzela traktor i ukrala igračke i lješnjake i pobjegla u šumu pa ju on mora s baterijom tražit 🤣🤣
    Lucija čestitam 🥳
    .
    Mikio kako ste?
    A je dns iz čista mira procurio nos, mislim da ovaj tjedan opet kreće veselje. Izdržao je tjedan dana da je zdrav 🙈

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Moj malac stalno spasava svijet sa svim zivim igrackama. Ponekad govori ko da cita. Tipa ‘Moras skrenuti tamo da spasis misa’ rece medo. ‘Aha, moze’, kaze mis. 
    Lucija, cestitam, sad bude veselo:)
    Losa, super su mi te na sastavljanje. Mi smo imali jednu iz dma, al malac je izgubio neki vijak pa je izgubila smisao, nismo mogli kotac vise sastavit. Al bio je manji traktorcic. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Losa sretan rođendan 🥳🥳🥳… 
    Mislim da oni sad bas ce gustat u tim proslavama. Sto si za vrtic spremila za nositi? Ili kod vas nema toga? 
    Ako koja zna di nac vrecice na mini ili micky one male za slatkise nek podjeli samnom 🙏
    Lucija cestitam na plusicu!
    Mi smo pisale pismo Djeju Mrazu. Pa je na popis zelja stavila nekog velikog ukrasnog jelena iz Pepca, putnu torbu xxxxl dimenzije, dasku za peglanje, decju, pravu pravcatu temalicu iz pevex kataloga, medvjeda plisanog veceg od mene… Sva sreca nasle su se i neke normalnije zelje kao sto su puzzle, nova pisi brisi ploca, jos legica, neku igru lotti karoti (to ni ne kuzim sto je al dobro), pozeljela je i pidzamu na jednoroga, hlace na mini, haljinu za rođendan plavu na mini sa sljokicama, set za firziranje…  Uglavnom boli me glava od popisa! Valjda budemo svi skupa nasli nesto od toga.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Lucija pa cestitam 🥳🥳
    Zarica to su ti nasi knjiski moljci 🙈 i moja N isto tak ima izjave iz knjiga 😄 mi citamo jako puno vec i duze price tipa basne.
    Mare bar nije srijeda opet 🙈 salim se… uzas… ide u vrtic sutra?
    A i kod nas evo jucer konacno mislili da je gotovo jer nije niti jednom zakasljala samo je nos krenuo i danas opet hriplje uzas i kaslje 😫😫😫 neznam vise, luda sam… a jos 2 dana treba koristiti salbutamol i fluimukan pa cemo vidjet… i popodne nam je i teta iz vrtica javila da je i ona bolesna i da nema vrtica ovaj tjedan. Tako da ostaje svakako doma i nadam se da ce doc k sebi…
    Danas smo prvi puta izasli malo van i neznam sad jel od tog hladnog zraka opet pocela kasljat.
    .
    Joj zavidim vam sto se malci sami igraju… ja vjecno moram asistirat u igri inace drami… i ignoriram ju ja al onda lezi na podu pored mene i cendra i neda mi mira.. a nema uopce interesa ovako ko vasi da nesto slaze sama, vozi itd. Mislim zna ona par puta kroz dan po par min nesto uzet tipa crtanje/bojanje al to je to. Sve ostalo netko mora bit ukljucen. I leti s aktivnosti na aktivnost svakih 3 minute, na nicem se ne zadrzava duze. Jedino s cime ce se igrat sama dugo je voda. To joj nekad kad hocu mira dam u casicu vode, kist i krpicu i onda ona maze po namjestaju i brise. Nemoram rec na kaj to lici i kaj je sve mokro al to mi je jedini mir. 🤷‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.