Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • znatizeljna1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dame drage, imala sam problem sa stitnjacom, nalaz mi je bio 7, jutros sam vadila sada je tsh 0.97 planiram trudnocu, dali je to u redu ili je prenisko? Jos pijem tablete, dali da prestane ili? 

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 574

    Prijavi adminu

    Zanimaju me iskustva sa problematičnom štitnjačom, pa da oživimo temu.
    Kod mene je usporen rad,i imala sam loš (visok)TSH nedavno, pa sam počela uzimati terapiju Eutirox 150. Nakon 2 mj. sam opet vadila krv i TSH je bio na normalnoj razini 2,170 mIU/L. Znači doktor mi je rekao da mora biti najviše 2,70 mIU/L.Kako je kod vas?

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Bejbe, ja sam imala hipertireozu, sad imam Hashimoto i par čvorica koji su srecom dobrocudni. Endokrinolog mi je prije par mjeseci rekao da za zacece to ne smeta dokle god su hormoni u granicama normale. Posebno TSH koji bi trebao biti do 2,5. Iako znam i cure koje su zatrudnjele sa TSH vecim od 2,5. Tako da ne brini previše, i sretno! 😊

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar bejbe2018

    bejbe2018

    Broj poruka: 574

    Prijavi adminu

    Kamilica ♡

    Bejbe, ja sam imala hipertireozu, sad imam Hashimoto i par čvorica koji su srecom dobrocudni. Endokrinolog mi je prije par mjeseci rekao da za zacece to ne smeta dokle god su hormoni u granicama normale. Posebno TSH koji bi trebao biti do 2,5. Iako znam i cure koje su zatrudnjele sa TSH vecim od 2,5. Tako da ne brini previše, i sretno! 😊


    Je,ali trebaju se hormoni i pregledati redovno. Jer je to osjetljivo područje. 
    Meni se desilo u cijelom ovom đumbusu oko korone da hormone nisam gledala neko vrijeme, doktor me nije napomenio i onda loš nalaz.
    Sad pazim, neću zaboravit na to.

    🙋‍♀️35
    🙎‍♂️35
    - KBC Split
    - poliklinika Šparac
    -Pfc Prag
    3 IVF stimulirana❌ Beta 0.2
    1 u prirodnom ciklusu❌ bez oplodnje
    Pfc Prag
    12/22: 9 opl. ,nema nijedne blastice za PGD
    06/23 transfer 4 .dan
    3.7. beta 1535
    27.02. 24. Stigao mali miš

  • Tratinčica87

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje.Da li neko ima iskustva sa letrox tabletama da mi kaze nesto vise o njima i da li je moguce da mi zbog tih tableta menstruacija kasni 16 dana? Unaprijed hvala

    Tratinčica87

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Kako je to sve individualno. Meni nakon korone nikad bolji nalaz 😬🙈 ne pijem terapiju ,ali sam u kontroli zbog povremeno nižeg tsh. 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.