Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Hvala mono!
    Zapravo, željezo mi je ok, al mi je feritin jaaaako nizak. Ima netko iskustva s tim?
    Zašto se za štitnjaču mora ići endokrinologu, a ne kod doktora opće prakse? On ne može dati terapiju?
    Ima neki način da se snizi TSH, a da nisu lijekovi?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Zato jer endokrinolog mora prepisati odgovarajucu terapiju. Dr.opće prakse ti može pisati lijek na recept uz preporuku specijalista, u ovom slucaju endokrinologa.
    Te tablete ti nisu opasne. Niti štetne. Mogu se uzimati i normalno u T. Mislim da se prehranom ne može nikako učiniti isti učinak kao i tablete.
    Možda ims hrane koje smanjuju tsh, ali mislim da su ti tablete bolje. Tj.sugurno jesu

    [lilypie.com]

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mono1111 hvala na odgovorima, malo si me smirila, nadam se da će bit sve ok i da ćemo uspjet s obzirom da je po nalazima sad sve pod kontrolom… :)

    Family - where life begins and love never ends… <3

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    još mi i k tome kasni 4 dana no ne veselim se jer su mi svi simptomi kao i pred M… ali ipak se nadam… :)

    Family - where life begins and love never ends… <3

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Mislim da bi ste si trebale provjeriti prolaktin uz tsh.
    Naime, jedan može narušiti drugi, a reximo previsok prolaktin ometa implataciju pa teže dolazi do T, i zato M zna kasniti.
    Ali čim je sve pod kontrolom, sve će biti ok.
    Držim fige

    [lilypie.com]

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    hvala Mono1111 na korisnim savjetima. :)

    Family - where life begins and love never ends… <3

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    evo da se javim s novostima… Menstruaciju još nisam dobila, radila sam test u subotu i pokazale su se 2 crtice, za svaki slučaj sam napravila još jedan i na tom drugom su se isto pokazale 2 crtice tako da mislim da sam trudna, no dok dr. ne potvrdi još ne vjerujem… :) no želim vam svima 2 crtice ili plusiće ;) sretno!

    Family - where life begins and love never ends… <3

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    MonZa,
    Čestitam !!!!! Javljaj novosti :))

    [lilypie.com]

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    hvala mono1111! :)

    Family - where life begins and love never ends… <3

  • MonZa

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    evo javljam novosti. bila kod ginekologice, potvrdila je trudnoću :)no srce još ne kuca pa je rekla da ćemo pričekati još do petka, ako i tad ne prokuca čekamo sljedeći tjedan, nadam se da će već u petak prokucati, jer moguće da je bila kasna ovulacija pa da zato još nije prokucalo. isto imam i smeđi iscjedak već 4 dana pa mi je rekla da je moguće i da se plod ne razvija kak treba, no nadam se ipak da je sve u redu… :)

    Family - where life begins and love never ends… <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.