Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    cure moje drage, da vam probudim malo nade…. pisala sam vam o mojim boljkama i sa stitnom i bez nje…. iiako sam ja ocekivala da ce se to oduziti i da ce potrajati pitajBogaKoliko, desilo se jedno malo cudo - positivan testic  stitnu sam uspjela srediti da bude taman i sad cekamo prvi uz da vidimo da li je sve u redu 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Draga Schinin, cestitam ti od srca.Stvarno najbolji moguci pocetak nove godine. Zelim ti sretnu i zdravu trudnocu .

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Draga Schinin, cestitam ti od srca.Stvarno najbolji moguci pocetak nove godine. Zelim ti sretnu i zdravu trudnocu .

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Evo sam od srece poslala poruku dva puta.

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ja sam ti sa otoka Braca.

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Hvala Engy 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Brac  ibozavamo ga  san mm je da ima kucicu u Splitskoj  i to bas u Splitskoj - svi bjeze u Supetar, Bol, al on bi Splitsku - hoce i slijedeci odmor tamo da ide prosli smo Brac uzduz i poprijeko, a on je nasem Kruemelchen vec pricao da ce tamo na kupanje (iako Kruemelchen jos nema ni sve organe….)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ajme super, Splitska je stvarno lipo malo misto. Ma ne sta sam sa Braca,ali svako misto na Bracu je posebno.Ja sam iz Supetra.

  • Avatar Jane0207

    Jane0207

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovane majke i žene! Molim vas za pomoć! Imam 29 godina,već 2 godine pijem letrox 50. Štitnjača mi sporo radi. Redovito Vadim hormone i nalazi su mi super otkako trosim terapiju. Takoder redovito idem na kontrole u Zagreb. Zanima me dali ću moći zanest,pošto mi je većina ljudi rekla da nikad neću moći imat djete. Bila bi vam zahvalna kad bi mi odgovorile i javile se žene koje su bile ili su trenutno u ovakvoj situaciji. Hvala unaprijed

  • Avatar Schinin

    Schinin

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Jane0207


    Poštovane majke i žene! Molim vas za pomoć! Imam 29 godina,već 2 godine pijem letrox 50. Štitnjača mi sporo radi. Redovito Vadim hormone i nalazi su mi super otkako trosim terapiju. Takoder redovito idem na kontrole u Zagreb. Zanima me dali ću moći zanest,pošto mi je većina ljudi rekla da nikad neću moći imat djete. Bila bi vam zahvalna kad bi mi odgovorile i javile se žene koje su bile ili su trenutno u ovakvoj situaciji. Hvala unaprijed

    A sta ti doktor kaze za t?  pusti to sto ti je dosta ljudi reklo da neces moci, selo prica puno kad je dan dugacak, a sve specijalist do specijalista….
    ako imas samo problema sa stitnjacom i ako su ti nalazi u redu, ne  vidim problem za T. ako prelistas malo starije postove, vidjeces da sam vec pisala o tomo  hipotireoza, ako je ne tretiras, jeste problem za zanijeti, ali ako uzimas odgovarajucu terapiju, nebi trebala praviti neke velike probleme. za T je idealan TSH negdje izmedju 0.5 - 2, a i vecina zena se bolje osjeca ako je TSH  nizi (referente vrijednosti idu  u zavisnosti od labaratorije do 5).
    kazes nalazi su super? onda u akciju i zelim ti ubrzo plusic!
    a ako ne vjerujes mom ljijecnickom misljenju, evo ti primjer: uzimala sam Euthyrox 200 i evo nas u 11+ tt i za sada je sve u redu 
    javi se, tu smo na jedna drugu podrzimo 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.