Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    engy

    Ja cu uskoro napunit 39 godina i vrijedno radim na bebi. To bi mi bila prva trudnoca. Nadam se da cemo se ubrzo zajedno radovati.


    Pozdrav Engy, ja imam 38 i u postupcima smo za 1. dijete pa se bojim da do drugoga neću ni stići  
    Razmišljaš li ti o još djece nakon prvoga?

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

  • ninasrce

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    imam 39 godina i ja i partner se trudimo da radimo na bebi al cu prvo otici kod svog ginekologa da se pregledam da vidim jel sve uredu samnom

  • snje

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    imam 41 god, friško sam trudna, tek mi slijedi 1.pregled. Imam curku od skoro 5 god, ta trudnoća je prošla školski, porod isto, bez ijednog ispuštenog jauka :-) Prije 2 god imala spontani u 10. tt i nakon preporučene pauze krenuli opet opušteno u nove pokušaje i osmjehnula nam se sreća :-) Ja se osjećam dobro, izuzev nekoliko kg viška, vjerujem da je sve ostalo ok. Nedavno sam prebolila koronu (blagi simptomi), vjerujem da sam sada ok i da ću početkom kolovoza roditi savršeno zdravu bebicu s friško navršene 42 :-) nadam se dječaku, da budemo 2:2 :-)
    Htjedoh reći da sam povremeno radila trakice za utvrđivanje ovulacije čisto da si potvrdim da sam još uvijek na 14.tom danu od 1.dana menge. Možete cure pokušati i s trakicama, čisto da vidite pokušavate li bebicu raditi u pravo vrijeme :-) i još jedna stvar da vas ohrabri - muž i ja smo sva 3 puta ostali trudni iz jednog seksa taj mjesec, tako da samo opušteno, pokušajte utvrditi kad ovulirate (ako ne osjetite svaku svoju ovulaciju) i ciljajte te dane. Želim vam svima što prije plusiće ili 2 crtice :-)

  • AmelieHunt

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google pays 85$ per hour. My last paycheck was $8500 operating a hundred hours per week online. My younger brother's friend has been averaging 12k for months currently and he's employed concerning twenty two hours per week. I can’t believe however simple it had been once I attempted it out. This is often what I do to check further details by opening the link and clicking on (HOME TECH OR MEDIA.) Click Here For More Information…… https://clck.ru/QgLCs [clck.ru]

  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Bok curke,vidim da nema nikoga na ovoj temi… Testić je pozitivan, samo još koji dan pa da se javim i dr za prvi pregled.Ima li koga još u ovoj grupi?


    ne izgleda bas aktivno, ali je sigurno mozemo “oziviti” 

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Bok cure, 

    imam 43 godine i odlucili smo pokusati sa 3. djetetom. Pokusali smo ovaj mjesec, osjecam ovulacije tako da je bio “taj dan” sigurno, danas mi je 23. dan ciklusa i cekam 29. dan za test (taj dan mi je pokazalo prve dvije trudnoce). Na trenutke imam “onaj” osjecaj a onda cijeli dan sve po starom..i tako prolaze dani. Što bude biti ce. 
    (Pauza je 11g. od zadnjeg poroda.)

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Bok curke,vidim da nema nikoga na ovoj temi… Testić je pozitivan, samo još koji dan pa da se javim i dr za prvi pregled.Ima li koga još u ovoj grupi?


    Čestitke i sretno 

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    snje

    Pozdrav cure!
    imam 41 god, friško sam trudna, tek mi slijedi 1.pregled. Imam curku od skoro 5 god, ta trudnoća je prošla školski, porod isto, bez ijednog ispuštenog jauka :-) Prije 2 god imala spontani u 10. tt i nakon preporučene pauze krenuli opet opušteno u nove pokušaje i osmjehnula nam se sreća :-) Ja se osjećam dobro, izuzev nekoliko kg viška, vjerujem da je sve ostalo ok. Nedavno sam prebolila koronu (blagi simptomi), vjerujem da sam sada ok i da ću početkom kolovoza roditi savršeno zdravu bebicu s friško navršene 42 :-) nadam se dječaku, da budemo 2:2 :-)
    Htjedoh reći da sam povremeno radila trakice za utvrđivanje ovulacije čisto da si potvrdim da sam još uvijek na 14.tom danu od 1.dana menge. Možete cure pokušati i s trakicama, čisto da vidite pokušavate li bebicu raditi u pravo vrijeme :-) i još jedna stvar da vas ohrabri - muž i ja smo sva 3 puta ostali trudni iz jednog seksa taj mjesec, tako da samo opušteno, pokušajte utvrditi kad ovulirate (ako ne osjetite svaku svoju ovulaciju) i ciljajte te dane. Želim vam svima što prije plusiće ili 2 crtice :-)


    Nadam se da je sve ok i da se blizi porod 😍🥰

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    kokolo1978

    Bok cure,

    imam 43 godine i odlucili smo pokusati sa 3. djetetom. Pokusali smo ovaj mjesec, osjecam ovulacije tako da je bio “taj dan” sigurno, danas mi je 23. dan ciklusa i cekam 29. dan za test (taj dan mi je pokazalo prve dvije trudnoce). Na trenutke imam “onaj” osjecaj a onda cijeli dan sve po starom..i tako prolaze dani. Što bude biti ce.
    (Pauza je 11g. od zadnjeg poroda.)

    Kokolo1978 želim ti od srca da uspiješ! Kod mene je bio lažan test…došla menga…inače mi je kasnila samo kada sam bila trudna, ali eto…javljaj što ima, vjerujem da će biti vesele vijesti!


    O, zao mi je ali ima nade i jos vremena. 
    Hvala na 
    lijepim zeljama, uzvracam na isti nacin. 

    Na trenutke pomislim sto mi ovo treba nakon samostalne djece ali srce zeli i ne pita za razum.

    Javim se.

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Jutro. Čitam vas….
    Prošle godine u to vrijeme u grupi ljetne bebe je bilo napeto…. Imam 31  godinu i par dana prije 31 rođendana samo postala 1.put mama. Da sam znala kolko je to ljubavi i prije bi. Sad kad to vidim želja mi je još 2 a sad ako bog da. Stalno mislim vrijeme ide, kak ću…. Ali žene vi ste poticaj i inspiracija i vjerujem da se bude još puno mama našlo kojima budete inspiracija i poticaj. Bravo i sretno 💪💪💪💪💪💪💪💪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.