Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anamor

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ja sam isto u 40-ima..pokusavamo vec 9 mjeseci ali jos uvijek nista..ovulacije redovne…ciklusi skolski..
    Lutealna 14-15 dana..pijem Gynositol..dodala sam D vitamin i prosli ciklus do ovulacije Nocurak..

  • Zorana2

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Drage moje žene,već sam pisala o svojoj trudnoći dakle evo prije tri tjedna sam imala i drugi spontani imam sada već skoro 41g uzrok je kažu nepoznat.Dakle tek će sada raditi briseve i papu mada doktorica smatra to bezveznim i nepotrebnim jer za njih smo mi sa 40 i više stare za radađati. Naime ja imam uz moje godine i hipotireozu bolest štinjače ali su hormoni pod kontrolom. Sada me zanima što vi mislite o tome pokušati opet ili ne? I dali je netko imao slično iskustvo. Imam dvoje  zdrave djece 14 i 11g  lijepi vam pozdrav svima žene i čekam vaša iskustva.

    Zorana

  • Zorana2

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    katja32

    Zorana2

    Dobar dan ja sam ovdje nova imam dvoje djece i želim još jedno imam iza sebe jedan spontani pobačaj uskoro punim 40g pa me zanima vaše mišljenje o tome… doktori uglavnom ne preporučuju trudnoću u tim godinama a mi želimo još jednu bebicu..

    Čestitam, i neka ti bude školska trudnoća. Ja imam 38 i radimo na četvrtom 😊


    Nažalost i druga trudnoća je završila kiretažom i prestankom odkucaja.

    Zorana

  • mama39

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Draga Zorana, svaka je trudnoća priča za sebe. Ja sam nakon spontanog sa 32 god. bila uvjerena da sam prestara za novu trudnoću,onda mi je dijagnosticirana hipotireoza pa sam mislila da nema šanse za trudnoću,ali ako se dogodi- super.Uglavnom, nisam se više nadala,ali željela sam oduvijek četvero djece i sa 37 ostanem trudna,trudnoca uredna,porod brzinski.I kad je bebonja imao 11 mjeseci iznenađenje,stiže još jedan. Sad sam u 19.tjednu, zasad sve super, rodit ću malo prije 40. rođendana. Tako da nije kasno,ako stvarno želiš,samo opušteno i puno sreće ti želim.

  • ANITA

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo i ja sam 40 god. napunila x2 trudnoće iza mene i htjela bih i sad al mi ne ide,doduše muž mi je drugi i s njim nemam djece al bih žarko želila imat još djete.

  • ANITA

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zrinka3

    Rodila sam drugi put s punih 42 godine. Beba je sada godini dana i sve je savrseno. Da sam znala da ce biti tako dobro ne bi uopce raisljala.
    Preporucam svim zenama da isprobaju kako je to predivan osijecaj


    Je ste prirodnim putem i koliko vam je vremena trebalo da zatrudnite,ja nikako 40 sam napunila imam dvije trudnoće i dva sina ali htjela bi bebicuuu 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Ja napunila 40 god, imam curicu od 4,5 god i već 3 godine probamo dobiti drugu bebicu… 2 spontana i 1 biokemijska iza mene, ali nemam još snage odustati… tako bi htjela društvo za našu curku a ja bi tako silno još jednom bila trudna i imala bebicu malu 💕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Keti1

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Zrinka3

    Rodila sam drugi put s punih 42 godine. Beba je sada godini dana i sve je savrseno. Da sam znala da ce biti tako dobro ne bi uopce raisljala.
    Preporucam svim zenama da isprobaju kako je to predivan osijecaj


    Bok Zrinka
    Imam 41 godinu i planiram 3.trudnoću.
    Osim viška kg sve mi je drugo ok.
    Koje su komplikacije u ovim godinama i preporuke?

    Keti1

  • Avatar Mama 39

    Mama 39

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima drage moje 😊 ! 
    Imam 39 ,tri trudnoce iza sebe i jednu kćer 17. Dva spontana sam imala, jedan sa 10 tjedana u novembru 2019 i jedan u februaru također sa 10 tjedana ove godine.  Upravo čekam što će donijeti ovaj mj. Nikako ne zelim odustati od ponovne trudnoce i bebe u narucju ❤❤.
    Svima zelim puno sreće !

  • Avatar Azrič

    Azrič

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozzz ja sam nova na forumu, pa ako moze te mi dati savjet. Ja i muz radimo na bebi vec 10 mj imam 40 god pa ako moze savjet sta je dobro koristiti da ostanem sto pre u drugom stanu. Hvala 

    Azrič

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.