Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Ja sam obje trudnoce odradila kao domacica. U pauzi između poslova, da ne moram lagat na razgovorima da zelim djecu 😏
    Druga je trudnoca bila teza jer je 15mj razlike ali sve ok. 
    Prvi porod dug, dugo sam cekala doma, 9h u predrađaoni i 6h u boxu, na kraju drip i vakuum.puno rezana.
    Drugi expres, sve skupa 4 i pol sata, drip i izletio.
    Oboje po 3800g.

    Svaka zena ima svoju pricu koju ni sama ne moze predvidjeti .. 

    Samo vi zasucite rukave.. tesko je jednim odnosom pogoditi ..moguce ali tesko

    Bez znoja nema rezultata 😄😄😄😄🤪🤪🤪🤪

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Moderna vremena
    ..bezveze nam je tempo svima. Tako da za mazenje ostane malo vremena
    kod nas ja obicno zaspim prije djece 😁😁

    A sad , djeca se rade i na brzinu i sa predigrom 🤣🤣
    Glavno da plivaci dojdu na odrediste. 

    Samo ti vodi brigu o plodnim danima, probajte i probajte .. jedi zdravije i uzivaj u djeci i muzu, samo pozitiva

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    ..btw kupih test za sutra ujutro.

    Bas me strah ..
    Bit ce ca bude

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Jutric, 
    evo, Clearblue rani test je negativan. Sada bi svaki vec pokazao.
     Ipak nista ovaj put.
    Puno hvala na podrsci ❤
    Za pocetak cu se naspavati pa idemo dalje kako god odlucili

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hej, bila si vrijedna 😊
    bas i ja razmisljam o ovulaciji i tim testovima. Bocne me uvijek, mislim da osjetim kada pukne folikul ali , bo, mozda zivim u zabludi 😄😄
    Dok smo prvo dijete radili , ovulaciju sam pokusala odrediti testom na slinu 🤣🤣🤣🤣. Dva stakalca, naneses malo sline i ciljas prema svijetlu pa ovisno kakav obris vidis, paprat ili krugove tako nekako, ugl. nije mi bas islo ..vjerojatno smijurija u usporedbi sa danasnjim testovima (koje ne znam koristiti)

    Ja cu kod ginica iduci mj ako ih uspijem dobiti na telefon. Na razgovor i savjete. Pa cemo odluciti za dalje. 
    Tebi je uskoro O ? Nadam se da se pripremas za akciju u nastavcima 🤣🤣

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.. kako ste.. 
    Na pragu 40 mene uhvatila luda želja za bebacem.. 
    Pokušavamo već godinu i pol.. obrada kompletno napravljena svi nalazi uredni osim AMH.. oni su na granici.. preporuka MPO.. 
    Odluka je pala da ne idemo.. jer kako se pokazalo kod nas dođe do začeća ali trudnoća ne opstane.. tako da se užasni bojim razočaranja nakon tog trnovitog puta..biokemijske tko zna koje u nizu.. 
    Nadam se da me primate na temu ,da se javim s vremena na vrijeme ❤

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Pozdrav Garawa,
    unaprijed ti zelim puno srece 😊. 
    Nije lako odluciti se za MPO , razumijem to. Poznam nekoliko zena koje su tako zacele i rodile. Kazu da su pune čekaone parova. Tamo se uz ljekove cesce kontrolira razvoj jajasca, kvaliteta spermija i tako to i ne zavrse sve zene na inekcijama. 
    Samo pozitivno kako god odlucili.
    Uvijek postoji nada 

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    kokolo1978

    Hej, bila si vrijedna 😊
    bas i ja razmisljam o ovulaciji i tim testovima. Bocne me uvijek, mislim da osjetim kada pukne folikul ali , bo, mozda zivim u zabludi 😄😄
    Dok smo prvo dijete radili , ovulaciju sam pokusala odrediti testom na slinu 🤣🤣🤣🤣. Dva stakalca, naneses malo sline i ciljas prema svijetlu pa ovisno kakav obris vidis, paprat ili krugove tako nekako, ugl. nije mi bas islo ..vjerojatno smijurija u usporedbi sa danasnjim testovima (koje ne znam koristiti)

    Ja cu kod ginica iduci mj ako ih uspijem dobiti na telefon. Na razgovor i savjete. Pa cemo odluciti za dalje.
    Tebi je uskoro O ? Nadam se da se pripremas za akciju u nastavcima 🤣🤣

    Bok kokolo1978! Bitno da vas dvoje imate volje i mota! Mm je vise neutralan dok ja bi najradije vec imala bebicu u trbuhu..neki put se pomazim po trbuhu nesvjesno, pa pomislim da ludim! Nema se sta cekati, sada ili je to to sto se mene tice. No da je on cesce doma sigurno bi i ja samopouzdanija bila i lakse se prepustila.


    Jutric,  a da, bez muza se ne moze 🙂. Mi cemo vjerojatno jos par puta pokusati . Muz se bas rastuzio. Bilo bi cudo u ovim godinama iz prve ali svejedno se covjek nada. Trudili smo se 😎🥰😎🥰😉
    Razgovaraj vise s muzem , jednako su vazne i tvoje i njegove odluke, nemoj slucajno umanjivati svoju vaznost. 
    Je li jednostavan test za ovulaciju? 

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    ..a morati cu i ja isprobati te trakice. Ne znam koje bi kupila, sto si ti kupila,? googlam malo. I to je skup sport. Malo jednih (O) i malo drugih (T) testova, 200kn na mjesec
     ali bas bi testirala da vidim osjetim li ispravno O. 

    Nego, pomalo, biti ce .. mi zene smo bas nestrpljive.
    A to sa grudima je bas koma. Mene ovaj mjesec nis ne bole i M je dosla, dan ranije i opet me ne bole, cudno, sva sam naopaka 🤣.
    Cekam pocetak 8.mj za novu akciju. Ako muz ne promijeni misljenje 🤣😅 ili se umori.

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Testovi kod nas su skupi..iz dm, bippe 
    za prvu ruku možete kupiti na njuškalu..a za dalje si naručite preko amazona ili ebay 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.