Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Slušajte svoje srce i svoje tijelo. I sve bude dobro. Nemojte razmišljati previše, samo sebi štetite, opustite se i sve bude išlo svojim tokom 💙

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Vjerujem da to bude veliko veselje kad se dogodi. Imali budu koga čuvati, maziti i paziti. Ajde glavu gore. Ima nas koji već sad mislimo o tome kak budemo. Čitamo vas i budete nam poticaj, i inspiracija 

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Jutro kokolo1978! Mislim da smo same na temi… Malo sam psihički pala.. Koliko su tvoja djeca velika? Shvaćam želju za proširenjem obitelji,jer ju i mi imamo. Ja sam sa svojom gin još početkom godine obavila razgovor i preglede, pa kako bude iako me ovo bedira skroz..Piši , svaka riječ je dobrodošla osobito pozitivna


    Pozdravčić, 
    kako si danas?
    nisam ranije vidjela postove,
    moja djeca imaju 12 i uskoro drugi 11.
    Nisu zagrizeni za bebu, oni ulaze u pubertet 😄.
    Muz i ja smo dobili zelju iako smo nekoliko godina kategoricno odbijali jer smo poceli uzivati u miru. Ali eto.. zelja je tu
    Vidjeti cemo..
    Necu puno puta pokusavati ali se iskreno nadam da sam vec trudna.

    Inace lako je drugima dijeliti savjete, opusti se i sl.. Ja se nikako ne mogu opustiti a to bi tebi kao preporucila.
    U subotu bi radila test, vec sam potrosila 2 nerealno rano , pocetkom tjedna, oba su negativna. Nestrpljiva sam.
    Boli me trbuh kao da cu evo svakog trena prokrvariti ali cicke su mi skroz opustene (u pravom smislu te rijeci 🤭😁🤭😁), okusi ok, samo mi je neki lagani “njok u grlu” ali to mi zna doci i od tuge.

    Sto se kod tebe događa?

    Pozdrav slatke_brige !! Hvala na podrsci ❤

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    ..nisam se svjeze pregledavala ali mi je pred godinu i pol gin rekao da mogu jos ohoho.. nisam o tome dodatno razgovarala jer tada nismo planirali.

    Po ljeti je lutrija kod nas dobiti redovni termin za ginekoloski. Trenutno je na g.o. do kraja mjeseca pa cu se svakako naruciti kada se vrati. 

    Ugl. ja slabo spavam i nekako se drzim cool
     a u sebi vristim. Nisam komentirala s dragim ljudima, zadrzati cemo za sebe za sada.
    Nije lako ..
    Strah me je isto zbog godina .. 
    ne valja puno citati , to me najvise iscrpi
    a opet nemam mira. 🤓🤓🤓🤓
    Jedem puuuuuuno svjezeg voca i povrca i nadam se najboljem. Ne pijem nadopune.. 
    Setam koliko stignem i tako se punim pozitivom..to je stvarno odlicno!

    Sretno nam objema 🥰🙂

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Nisam ranije citala, (ali hocu)
    mi smo isto preboljeli i cijepljeni smo vec. Ne zelim sada razbijati glavu bi li drugacije da sam ranije planirala trudnocu..
    I nama je korona totalno zeznula organizme i psihicki i fizicki. Cijepili smo se da se ne ponovi jednako ali ..nitko ne garantira.

    Super da si obavila AMH, samo jos jedan plus na putu do majcinstva, mozda i mene posalje. 
    Sama sam sebi zalijepila etiketu stare zene 
    i sad ju zurno “odljepljujem”, ma kakva stara zena!! Biti ce sve ok kako god da zavrsi ova prica. 
    Najvaznija je ljubav! Grli muza i djecu a vrime ce donest nastavak price
    Zivot je lip i jednostavan..mi kompliciramo.
    Vec sada smo bogate ❤❤❤❤

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Evo saljem ti zagrljaj za hrabrost. 
    Ja volim moliti, dajem svoj zivot .. pa nek je volja Njegova.
    Svatko treba naci svoj izvor hrabrosti. Kako kome odgovara.

    Ovog trena nemam nikakve simptome, samo zudim za salatom od spinata i radica 😄😄
    Biti ce zivci u pitanju 😎🤪

    Tri dana do testa .. kao tri godine

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Jutrooo,
    mozda poslijepodne kupim test. Ali opet mi je sigurnije pocekati subotu. 
     Muz samo daje mote, je li sto novo, kako si? Prati moje pokrete 😄. U iscekivanju je.
    Nocas sam tri put ustala piskit i osjecala sam se trudno ali .. vjerojatno od lubenice koju sam vecerala u 19h 😁😁 . Malo pisem gluposti od napetosti.
    Nocas sam bila sretna.
    Sad opet brinem i u nista nisam sigurna. Cicke i dalje ne bole. Iscjedak je mliječan i trbuh me minimalno boli. Jucer me je dosta jako bolio i ubijala me zudnja za hranom s cime se inace borim pred M. Mali njok u grlu, ne smeta ali ga osjetim.

    Drugu bebu smo iz prve napravili ali sam imala 32g.u vrijeme zaceca. 

    U Njegove ruke,
    a dobri smo si, zicam Ga svakodnevno 😄

    Sva nadanja za ovaj put mogu puknuti kao balon od sapunice pa se moram skulirati 
    Da manje boli ako ne bude.

    Hvala ti na suosjecanju ❤

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Nego, gdje si pisala ono o depresiji i koroni? ne snalazim se bas. A voljela bi procitati i tvoje iskustvo , hvala sto si ga podijelila.

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    E bas nisi cudna , zao mi je 🤪
    Mene kao ne brine (mozes misliti) 
    Ali , ma bas bi me brinulo da u rukama drzim mirisni smotuljak. Žarila bi i palila samopouzdanjem. 

    Pusti tu brigu za nakon poroda 😁

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    ..razgovaraj s njim, tajm8ng je najvazniji.
    mi smo tik pred ovulaciju imali 3 odnosa u 12h. Nadam se da je dovoljno 😄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.