Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ninjo

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    svaka cast svima koji se u 40 odluce imati djecu. Veliki veliki respect. No covjek si treba postaviti ono staro pitanje: od kakve koristi cu biti svojoj djeci i unucadi?  Iako je ljubav uvjek presudna zivot se sastoji od prakticnih stvari, ponajvise od toga.

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Kasna trudnoca ima naravno mane ali i prednosti.Zene su u danasnje vrijeme zdravije nego prije,vise brinu o sebi i svom zdravlju,psihickom i fizickom, tako da osobno ne smatram problem rodit u ranim cetrdesetima.

  • Marijana77

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam prvo djete rodila u 30-oj.sad imam 40 želim još jedno djete ali me pomalo strah jer moj muž ima 51 GOD.jel on pre star?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Marijana Šeparović

    Ja sam prvo djete rodila u 30-oj.sad imam 40 želim još jedno djete ali me pomalo strah jer moj muž ima 51 GOD.jel on pre star?


    Marijana, evo možda te ohrabri moje iskustvo. Ja sam rodila svoje zadnje (peto) dijete sa gotovo 41godinu, a muž je imao skoro 56. Nismo planirali, dogodilo nam se. Bila je to prava drama, on je bio protiv toga da rodim, govorio je da je prestar i da neće doživjeti ni kad to dijete napuni 20godina. Ja sam mu na to samo rekla da ako zna još uvijek napraviti dijete, onda nije prestar😁 I evo imamo predivnu curicu od 15 mjeseci, obožavamo je svi. Donijela nam puno smijeha i radosti i na neki način vratila nam je mladost. 💕

    [lilypie.com]

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima😊nova sam…imam 40 godina u 39 sam zatrudnijela nakon 4 mjeseca braka i nisam izgurala trudnocu u 6tj.plodu je prestalo kucati srce😓 i cistila sam se medikamentima…eto od 4 mjeseca pokusavamo.E sad pitanje dal da jos pricekam il da nesto poduzimam…il se moram opustiti jer sam napeta ko treger…svi govore o tim 40 ma…krizne ne moze se tesko ke itd.😶

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Đesika

    Pozdrav svima😊nova sam…imam 40 godina u 39 sam zatrudnijela nakon 4 mjeseca braka i nisam izgurala trudnocu u 6tj.plodu je prestalo kucati srce😓 i cistila sam se medikamentima…eto od 4 mjeseca pokusavamo.E sad pitanje dal da jos pricekam il da nesto poduzimam…il se moram opustiti jer sam napeta ko treger…svi govore o tim 40 ma…krizne ne moze se tesko ke itd.😶


    Draga Desika!
    Mislim ako si prvi put relativno brzo ostala trudna,nebi ni sad trebalo proci nesto puno vise. Ocito organizmu jos malo treba vremena da se hormoni usklade itd. Sve je jako individualno. Mozda te ohrabri moj primjer. Ja sam radila doslovno sve sto otezava zatrudnjivanje. Nakon spontanog u 10. tjednu,nisam sacekala ni mjesec dana (preporucuju 3 mjeseca),rekli i da obavezno prekinem dojenje zbog prolaktina… Zatrudnila sam ni mjesec nakon kiretaze i jos sam dojila kompletno.
    Termin mi je za 6 tjedana, meni je sada puna 41 godina. Imam jos jednog bebana od godine dana.

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    larimara

    Đesika

    Pozdrav svima😊nova sam…imam 40 godina u 39 sam zatrudnijela nakon 4 mjeseca braka i nisam izgurala trudnocu u 6tj.plodu je prestalo kucati srce😓 i cistila sam se medikamentima…eto od 4 mjeseca pokusavamo.E sad pitanje dal da jos pricekam il da nesto poduzimam…il se moram opustiti jer sam napeta ko treger…svi govore o tim 40 ma…krizne ne moze se tesko ke itd.😶

    Draga Desika!
    Mislim ako si prvi put relativno brzo ostala trudna,nebi ni sad trebalo proci nesto puno vise. Ocito organizmu jos malo treba vremena da se hormoni usklade itd. Sve je jako individualno. Mozda te ohrabri moj primjer. Ja sam radila doslovno sve sto otezava zatrudnjivanje. Nakon spontanog u 10. tjednu,nisam sacekala ni mjesec dana (preporucuju 3 mjeseca),rekli i da obavezno prekinem dojenje zbog prolaktina… Zatrudnila sam ni mjesec nakon kiretaze i jos sam dojila kompletno.
    Termin mi je za 6 tjedana, meni je sada puna 41 godina. Imam jos jednog bebana od godine dana.


    Fala lipa larimara😊i ja kazem da to nisu neke gidine jer mi je cuklus uredan u dan…al eto mozda mi treba vuse vremena…jer jos k tome kad sam zatrudnjela tek sam tad saznala da sam nula negativna krvna grupa…al primila sam i zastitnu injekciju nakon pobacaja…eto nadam se da mi nije kasno 40 sam napunila u 6 mjesecu😊al ja se osjecam kao da mi 30😁.A tebi svu srecu zelim i da bude sve ok☺

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Desika
    Puno hvala na zeljama. I tebi sve najbolje da ti se sto prije ostvari trudnoca! Ma, naravno da 40 nisu neke godine. Druga su ovo vremena,a ne kao kad su nase bake ili mame bile mlade.
    Moj jedan rodak je ginekolog i kaze da ima dosta zena 43-45 godina koje mu dolaze i da se taj “problem” s godinama previse napuhava.Meni je bas nedugo rekao. Sta si se uspanicila? stignes ih jos troje ako hoces!
    Ne brini se za krvnu grupu. Dobila si zastitu i ne bi trebalo biti problema.

  • Đesika

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    larimara

    Desika
    Puno hvala na zeljama. I tebi sve najbolje da ti se sto prije ostvari trudnoca! Ma, naravno da 40 nisu neke godine. Druga su ovo vremena,a ne kao kad su nase bake ili mame bile mlade.
    Moj jedan rodak je ginekolog i kaze da ima dosta zena 43-45 godina koje mu dolaze i da se taj “problem” s godinama previse napuhava.Meni je bas nedugo rekao. Sta si se uspanicila? stignes ih jos troje ako hoces!
    Ne brini se za krvnu grupu. Dobila si zastitu i ne bi trebalo biti problema.

    Larimara,Necu odustajati dok god mogu noge drzati uspravno😂😂😂moj MM je mlađi 7 godina od mene pa nek upire haha…salim se malo al eto lakse mi je kad se negdje ispusem😊fala ti lipa

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Desika
    Samo naprijed,dok moze tako! Na klokanici je bio i jedan clanak kako zene koje kasnije radaju i dulje zive. Nije mi bas jasno koja je veza izmedu kasnog radanja i dugovjecnosti,ali vjerovat cu u to!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.