Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    A ne znam, ako ti ne dođe danas-sutra napravi još jedan test za svaki slučaj. Ali vjerojatno nisi ako je test negativan.


  • Kiki123456

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    znaci nova sam ovdije i imam pitanje menstruacija mi kasni vec 8 dana juce je raden test clearblue i negativan je vec me tjedan i pol lagano boli trbuh kao da ce doc ali nista a prsa su mi malo natecena i osjetljiva sam na mirise dal da pricekam jos malo pa opet radim test nisam pametna a pokusavamo vec 4 mjeseca za bebu

  • KFK

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    mojoj je prijateljici clerblue bio negativan, a na gravignostu pozitivan. i bila je trudnoća.

  • Avatar UzbudjenaBella

    UzbudjenaBella

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Evo i mene nove :) Vidjela sam da su neke od vas koristile one testove sa e-baya. Evo i ja sam jucer (jedno tri komada) i svi su pokazali dvije crtice. Nekako mi je nevjerovatno jer radimo vec neko vrijeme na bebi i sada kada smo 'odustali' (jer se uskoro zenimo, pa smo kao mislili da cemo nakon svadbe) eto ti duplih crtica ;) I od straha da ne budem razocarana nekako ne vjerujem tim trakicama. Zvala sam ginica i rekla mi je neka se javim za 10 dana. Ali u medjuvremenu bi mozda napravila jos jedan test - da li da uzmem onda clear blue kao sto ste pisale ili?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Bella, ja bih vjerovala tim testovima + nedolasku menstruacije! Čestitam!


  • Avatar UzbudjenaBella

    UzbudjenaBella

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Lagertha


    Bella, ja bih vjerovala tim testovima + nedolasku menstruacije! Čestitam!

    Biti će da je stvarno istina da je najvažnije da se čovjek opusti i ne razmišlja! Mi od 5 mjeseca prošle godine aktivno radimo i pratimo plodne dane i sada kada smo prestali - wualla! Držimo fige!!!

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    UzbudjenaBella

    Lagertha


    Bella, ja bih vjerovala tim testovima + nedolasku menstruacije! Čestitam!
    Biti će da je stvarno istina da je najvažnije da se čovjek opusti i ne razmišlja! Mi od 5 mjeseca prošle godine aktivno radimo i pratimo plodne dane i sada kada smo prestali - wualla! Držimo fige!!!

    Istina - sve je u glavi (ako je potvrđeno da nema zdravstvenih prepreka). Tako je i kod mene bilo. Mjesec kad sam bila ziher da se to ne može desiti jer je metoda s plodnim danima bila van svake realnosti, desilo se


  • Avatar AnnieB

    AnnieB

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Bok curke... Evo da i ja ispricam svoju situaciju... Zadnja menga 1.1.2017. , s kasnijom ovulacijom (21.1.)... Ciklusi su mi do max 33 dana za sad, nekad kad se stvari poremete do 35... Unatrag 6 dana poceli su mi bolovi, kao oni pred mengu i pred 3 dana bolne grudi... jucer (31.1.) sam napravila test s prvim urinom, clearblue obicni. E sad, nikad nisam koristila taj test (samo digitalni) pa ne znam, pa eto mozda bude smijesno ali da pitam.. Prvo kad sam otvorila test, unutra je nesto zveckalo, cinilo se kao da se potrgalo... Ona vodoravna crta gdje se treba pokazati plus vec se malo vidjela... I nakon sto sam napravila test, kontrolna crtica se pokazala, a rezultat kao da je pokazao neku sjenu... Ne znam, mozda sam i od te silne zelje umislila... Zenice, imate kakav savjet za mene? Jesam li mozda radila test pre rano? Menge nema jos... 

    👱🏼‍♂️33g - sve OK
    👩🏻28g - papa, brisevi OK
    👦🏻2g
    👶 br. 2- 11/2020

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Tonca77, nisam sigurna da li je taj test bio ispravan jer se odmah vidjela ta crta. Kupi si neki najjeftiniji u ljekarni, onaj šta ima samo trakice. Čak se dobiju 2-3 testa unutra za 20 kn pa sutra ponovi test. Ako ništa, crtica bi trebala biti jača jer su već prošla 2-3 dana.


  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, može pitanje :) M mi kasni jedan dan i radila sam onaj test trakice sa e baya, pokazao je i drugu crticu, ali drugi dan ta ista trakica nije pokazala drugu crticu. Sad sam pomalo zbunjena...pa evo što vi mislite i jeste imale sličan slučaj? Hvala

    D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.